Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 15:21:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Фотеви - Варна (фотографи)  (Прочетена 64640 пъти)
 
seal
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #75 -: декември 04, 2007, 16:22:06 »

Аз имам въпрос към Юлия, кой екип на Фотеви снима твоята сватба, ако ги знаеш по имена, че е важно за нашия избор, макар,че ние сме сигорни че Венци  и Живка Фотеви ще снимат!!!
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #76 -: декември 04, 2007, 16:41:00 »

Аз имам въпрос към Юлия, кой екип на Фотеви снима твоята сватба, ако ги знаеш по имена, че е важно за нашия избор, макар,че ние сме сигорни че Венци  и Живка Фотеви ще снимат!!!

Ами като влезеш в сайта на Венци и Живка се виждат точно снимки на Юлия   pardon

Предлагам на спрем да обръщаме внимание на каквито и да е постове, различни от "темата" на темата.
И понеже не е споменато в заглавието точно за кой екип говорим си позволих да похваля и нашите оператор и фотограф /надявам се да сте благосклонни към моето своеволие мили редовни съфорумки girl_wink /!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: декември 04, 2007, 17:25:41 »

Аз имам въпрос към Юлия, кой екип на Фотеви снима твоята сватба, ако ги знаеш по имена, че е важно за нашия избор, макар,че ние сме сигорни че Венци  и Живка Фотеви ще снимат!!!

  good това е верния избор NO
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #78 -: декември 04, 2007, 20:02:31 »

Момичета ! Вземете се малко в ръце. Основния "контингент" от младоженци е на възраст 20-29 години. От какво се обиждате ? Никога не разделям хората на такива от столицата и на такива от провинцията. Но провинцията си е провинция. Личи по постовете Ви дори.
 Ех "Фотеви" ! Ако знаете на какъв огън се печете. Догодина ще се счупите от работа.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: декември 04, 2007, 21:05:23 »

незнам за всички останали,но на мен ми писна от този Pachoran,постоянно обижда и говори безмислици, мисля че вече си заслужи Ban и Spam :angry:хайде някой модератор да му изтрие заядливите постове,защото темата се преобърна тотално в друга посака
Активен
Azumi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: декември 05, 2007, 01:26:38 »

И аз съм на същото мнение,че заслужава бан.Разваля положителните емоции на този форум с непрофесионалното си и грубо отношение към колегите си и към бъдещите и настоящи младоженци.
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #81 -: декември 05, 2007, 01:39:24 »

не му връзвайте момичета. Може това да чака той
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: декември 05, 2007, 16:54:00 »

Момичета чак сега посетих сайта на Фотеви и какво да видя...........ами те снимките от нашата сватба са там в галерията tease Каква чест Yes
Активен
TEYA
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #83 -: декември 05, 2007, 21:58:40 »

Сиска,ако обичаш дай адреса на сайта да разгледаме снимки на Фотеви Bravo good
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: декември 06, 2007, 13:31:18 »

Милички сайта е в коша-вижте го от там!Някой го беше публикувал тук заедно с телефоните,но са го изстрили(може би защото е открита реклама...).Аз вече го разгледах и ми хареса много!все се чудях защо нямат... *crazy*Браво на Фотеви и за сайта им! Bravo give_rose
Активен
seal
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #85 -: декември 11, 2007, 12:09:02 »

Това е сайта на Живка и Венци Фотеви - Фотев Стил, естествено, те са по-добрите!!!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: декември 11, 2007, 13:29:30 »

аз съм доволна но....имам някой забележки към фотеви.сега забелязвам,че нямам нито една снимка на булката в гръб на роклята,нито една снимка със свещите като сме в църквата,нито една на тортата в анфаз само в профил  sad
и на видеото там където квартета на свири менделсон е озвучено с някаква песен  angry
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: декември 11, 2007, 13:34:24 »

Странно nea аз имам снимки в гръб на които добре се вижда роклята,имам и със свещите в църквата.........не се сещам предварително да съм си казвала претенциите за Такава и Онакава поза.В този момент бях толкова стъписана,че забравих какво снимки искам да ни направят.
Сега като ги разглеждам ми идват интересни идеии,но не съжалявам,защото сватбените снимки според мен не трябва да са "нагласени" а спонтанни good
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: декември 11, 2007, 13:35:22 »

maslinka ние имаме такива снимки за които говориш е само без квартете понеже ние нямахме
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: декември 11, 2007, 13:55:04 »

да за венци и вижка фотеви говоря.
еми сиска хубаво е че вие имате,може би ние сме виновни че ние сме им казала за тези снимки,ама все си мисля че си е тяхна работа  да се сетят да ги направят,все пак са важни моменти особенно със свещите  huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines