Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 11:47:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Фотеви - Варна (фотографи)  (Прочетена 61447 пъти)
 
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #60 -: ноември 28, 2007, 09:08:03 »

Добра реклама им направихте на Фотеви. Явно в град като Варна други добри в бранша няма. Да не забравяме, че в провинцията е модерно да ползваме еднакви дрехи и услуги - за да си приличаме, а не да се различаваме.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: ноември 28, 2007, 09:33:11 »

Pachoran пак ли започваш със дразгите?
нали точно затова е темата "Фотеви Варна" и всеки може да напише дали е доволен или не, а не да се дразним
във Варна има и други добри във този бранш (примерно фотостудио Х), но примерно аз съм се доверила на Фотеви и даааааааааа мога да кажа с ръка на сърцето че са адцки добри в това което правят

« Последна редакция: ноември 28, 2007, 09:35:01 от ROSI KRASTEVA » Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #62 -: ноември 28, 2007, 09:33:40 »

АМи да заслужават я Bravo...в крайна сметка темата е за тях pardon...
А относно провинцията....не се засягам разбира се защото съм повече столичанка от половината привинциалисти там, та мисля че времето когато всички бяхме еднакви отмина преди мнгооо години...И без да те засегна - критиката е много хубаво нещо, но когато е от безпрестрастни хора ...За съжаление от твоите постове лъха само негативизъм и писимизъм, което в никакъв случай не съвпада с определенито на думите "безпрестрастност" и "обективизъм". Незнам с какво се занимаваш, от някой твои постове оставам с впечатлението че си от "бранша", нооооооо не само в софия има добри "кадри" , а и не всеки от провинцията може да си позволи нещата които се харесват на "професионалситите".
Искрнос е надявам да не съм те засегнала. Ако е така моите извинения  pardon
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: ноември 28, 2007, 10:04:20 »

АМи да заслужават я Bravo...в крайна сметка темата е за тях pardon...
А относно провинцията....не се засягам разбира се защото съм повече столичанка от половината привинциалисти там, та мисля че времето когато всички бяхме еднакви отмина преди мнгооо години...И без да те засегна - критиката е много хубаво нещо, но когато е от безпрестрастни хора ...За съжаление от твоите постове лъха само негативизъм и писимизъм, което в никакъв случай не съвпада с определенито на думите "безпрестрастност" и "обективизъм". Незнам с какво се занимаваш, от някой твои постове оставам с впечатлението че си от "бранша", нооооооо не само в софия има добри "кадри" , а и не всеки от провинцията може да си позволи нещата които се харесват на "професионалситите".
Искрнос е надявам да не съм те засегнала. Ако е така моите извинения  pardon
Толкова добре си го казала,че мога само да добавя,че щом Варна е провинция и сме като едно "село" по описанието на този не го знам какъв е(да каже ако е потомствен софиянец!), то тогава да не ми се изсипва цяла София тука на лято, че и без това става много тясно в "малката ни провинция"!
И да-темата е за "Фотеви" и тук пишат толкова различни хора,защото явно има защо!А колкото до това всеки да е различен,е няма как всички младоженци да са с различни фотографи!Нали се сещаш,че няма как да има хиляди различни студия,ако ще и да не е във Варна-"проинцията",а в София!
Изказването ми не е за всички софиянци,а само за тези,които обиждат на "провинция" пълна с хора със селски вкусове,а после идват тук да почиват...
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: ноември 28, 2007, 13:33:56 »

Стличанина Pachoran хубавите неща си заслушават хубава реклама good
Така сме ние от провинцията помага ме си за да иамме всички само хубави снимки от сватбите си Wink
« Последна редакция: ноември 28, 2007, 14:10:44 от maslinka » Активен
лин
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #65 -: ноември 28, 2007, 16:44:35 »

Момичета,гледала съм работи и на баща Фотев и на син Фотев.Честно изборът ми е затруднен защото и двата екипа са много доби.Мисля,че всеки трябва да прецени какво точно търси.Но при тази дилема какъвто и да  е избора резултата ще е отличен.
Искам само да вметна един цитат на великия Ърнест Хемингуей :
"Всичко,което е далеч от морето е провинция."
« Последна редакция: ноември 28, 2007, 17:52:56 от лин » Активен
seal
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #66 -: ноември 28, 2007, 17:41:31 »

Както казахме Венци и Живка Фотеви според нас са най-добрите!!!!
Активен
Azumi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: декември 03, 2007, 03:10:15 »

Ще ми дадете ли координати на Фотеви на лс girl_wink
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: декември 03, 2007, 15:32:49 »

Искам само да вметна един цитат на великия Ърнест Хемингуей :
"Всичко,което е далеч от морето е провинция."

Само да попитам този цитат във връзка с темата ли е или какво? Нещо не можах да схвана контекста в който е добавено.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #69 -: декември 03, 2007, 18:48:34 »

Момичета, аз самият съм от провинцията, но живея и работя в София от много години. Не ми се сърдете, но провинцията е провинция - във всяко едно отношение. И мога да го докажа, но това не е предмет на поста.
Що се отнася до работата на Фотеви и всички останали фирми от този бранш - нормално е да има 2 добри фирми в град като Варна. Столицата е друго тесто. Все пак тук живеят над 2 000 000 души. Съгласете се, че една добра фирма от София има много повече работа от една подобна фирма във Варна или Пловдив. Повечето работа води до много по-добри неща в професионално, техническо и т.н. отношение. Повечето работа инкасира по-големи обороти и т.н. Но не е в това въпроса. Важното е да получите добър продукт сравним с един добър филм, който гледате в неделя вечер или една добра фотография, сравнима с тази на баба и дядо от 30, 40 или 50 година. Това е важното. За което трябва да си платите - не забравяйте.
 Не на последно място искам да отбележа, че наистина в провинцията критериите за хубаво и лошо са малко занижени. Причини - много! Важното е, че има алъш-вериш.
 Аз не съм негативен, напротив - доста съм ведър и оптимистично настроен. Но не всичко, което хвърчи се яде. Именно Вие около 20-годишните сте такива - но това е съвсем нормално. Възраст! Казвам "20-годишните", защото по-голяма част от двойките, които сключват граждански брак са в тази възраст.
Активен
Azumi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: декември 03, 2007, 18:56:05 »

Всичко хубаво ,но 1000 лв за фотограф са доста пари не мислиш ли.За фотографите в София мога да кажа ,че са най-добрите,за Фотеви ,че са най добрите във Варна.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: декември 03, 2007, 22:41:00 »

Хааам не мъм 20 годишна нито съпругат ми. Повечето които познавам от този форум и са избирали Фотеви  също са минали тези години. И най малкото мислим, че всичко което хвърчи се яде. За мен няма значение къде работят фотографите, видеото или шивачката на роклята. Важното е да сме доволни от резултата.
Да не започваме спор и в тази тема. И без това форума вече е достатъчно разводнен.

Направих тази тема в знак на благодарност към сем. Фотеви за професионалното и човешко отношение към нас.
Оставете ни намира да споделим това удоволствие с всички които искат такова отношение на своите сватби.
И още веднъж МОЛЯ НЕ СЕ ЗАЯЖДАЙТЕ!!!!  Не правете форума място където вместо да се разтоварва човек да се товари от обидите на някого.

 Flower
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #72 -: декември 04, 2007, 15:25:04 »

"20-годишни" означава от 21 до 29 години
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: декември 04, 2007, 15:53:17 »

Един въпрос към теб Pachoran Аз като съм на 20 към "десет годишните " ли спадам или.....???
Аз съм на 20,мъжа ми е на 30 ние от тези които смятат,че "всичко което хвърчи се яде" ли сме??

Извинявам се за  Offtopic ,но не мога да не се включа
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: декември 04, 2007, 15:59:44 »

Ей мисля,че тая тема бая се отклони от същността си! angry
Pachoran първо ни обиждаше на "провинция",а сега на възраст!Това прилича да дискриминация!Какво следва сега-да ни обидиш на пол предполагам! *crazy*Тук ли му е мястото?Да не би темата да е "за и против варненци?" или "за и против 20-годишните"?И откога 20-годишните са от 21 до 29 годишни? ohmyАз смятам например,че човек за 9г. може много да научи,да се промени и да помъдрее,а освен това някои хора на 20г. са преживели и видяли толкова,колкото един 50г. човек не е!И за жалост точно на нашето поколение(макар аз да съм на 26 и половина!) му се наложи да съзрее много по-бързо!Така че нека прекратим този глупав спор и ако някой има мнение и лични наблюдения за Фотеви нека ги сподели тук,а ако някой има други вълнения като Pachoran нека създаде нова тема и да спорим там!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines