Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 20:06:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Фотеви - Варна (фотографи)  (Прочетена 60840 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 18, 2007, 11:02:32 »

дааа
добре ще е ако някой им покаже тази тема
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #46 -: май 18, 2007, 17:37:18 »

дааа
добре ще е ако някой им покаже тази тема

Май е очевидно, че вече са я видяли и одобряват  girl_wink
Но нищо, явно заслужават признание хората!!
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #47 -: май 18, 2007, 20:24:20 »

аз немога да се сетя къде им е ателието, ама като наближи ще питам на лични
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 18, 2007, 22:44:55 »

Абе и аз съм сигурна, че са видели темата. Няма как това им е занаята. Сигурно следят сватбените форуми.  blum
Това лято ще се позабавляваме заедно с тех.
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 03, 2007, 17:36:40 »

Тези хора са супер-така предлазполагат -колкото ни беше сконфузно, после така се отпуснахме. утре ще си вземем филмчето и снимките и ще видим

Не пишете с 4 и 6 вместо букви!!!
« Последна редакция: септември 03, 2007, 17:51:55 от Bulechka_TS » Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 08, 2007, 18:27:21 »

И аз искам да се присъединя към хвалепствените слова!Тези хора са страшни сладури и професионалисти! :bravo:Те работиха така професионално,но и адски човешки,и ще ви кажа защо!Действаха страшно екседитивно,но някак без да изнервят и претупат нещата,защото изоставахме малко с програмата..А най-хубавата им постъпка беше, че много помагаха като цяло и за неща,които изобщо не ним влизаха в работата!Те оправяха и бакиите на агентката и на оркестъра!Изобщо-страхотни са и искам да им кажа,ако четат,че те спомогнаха страшно много за моето добро настроние и ми показаха,че в хората е останало човешкото и че не всички ламтят само за пари и не ги интересува нищо друго.
Благодаря им от сърце и знам,че и снимките и филма няма да ни разочароват! give_rose
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: октомври 02, 2007, 23:00:54 »

Много късно забелязах темата,но след като съм я видяла няма как да не се разпиша *THUMBS*За Фотев мога да кажа-Големи професионалисти и невероятни хора....Така те предразполагат че забравяш за щракащия фотоапарат и за камерата пред лицето ти.Мисля че всички снимкикоито са правили те изглеждат невероятни и от тях лъха професионлизъм.Препоръчвам ги на всички варненски булки-няма да съжаляват ако им се доверят Bravo Bravo Bravo :bravo:на ВЕНЦИ И ЖИВКА ФОТЕВИ
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: октомври 03, 2007, 10:03:13 »

Даааа,страхотни са и сега се включвам пак след като съм си взела нещата от тях!те направиха всичко за да ни дадат нещата още преди да заминем на пътешествието и успяха!успяха и да ме просълзят докато гледах филма и да се усмихвам докато разглеждам снимките!
Благодаря им искрено и ги препоръчвам горещо!
Скоро ще ми е готов и албума във форума,така че ще се уверите лично в професионализма им!
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: октомври 03, 2007, 10:05:25 »

Имам наблюдения че доста от младоженците от Варна се спират на тях *THUMBS*Доста за заети,мисля че и Маслинка им се е доверила-ще разберем след няколко дни Wink Wink
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: октомври 03, 2007, 19:29:17 »

да Фотеви са  good
Активен
seal
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #55 -: ноември 22, 2007, 13:29:49 »

Маслинка кои Фотеви снимаха твоята сватба.Живка и Венци Фотеви ли?Защото е важно за нас!!!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: ноември 22, 2007, 14:08:03 »

Да Живка и Венци Wink
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #57 -: ноември 23, 2007, 08:51:09 »

А аз искам да се изкажа в подкрепа на другия екип Фотеви! Все пак да не забравяме от къде са тръгнали Венци girl_wink..
Когато аз трябваше да избирам фотограф и оператор горещо ми препоръчаха Фотко и Валя Фотеви..Ееее Валя не успя да дойде понеже беше ангажирана с друга сватба, но Ива /другото момиче от екипа/ е просто супер чаровен и позитивен човек...Тя се справи блестящо yahoo.Какво да кажа....ПРОФЕСИОНАЛИСТИ Bravo Bravo Bravo...ако не бяха те  - Фотко и Ива...аз нямаше да си усетя сватбата...всичко беше толкова изнервящо и т.н /това съм го разказвала в друга темичка tease/ , а те просто ни накараха да забравим за всички дразнители около нас. В подписа си съм сложила линк със снимки и линк с клипче от сватбата....Който се интересува от тяхната работа може да разгледа blum

п.с. КАчеството на клипчето не е това което е на двдто...все пак от двд го рипвах в avi, а от там  3gp Girl_hide
Активен
seal
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #58 -: ноември 23, 2007, 13:27:34 »

Мая, незнам откаде са трагнали Живка и Венци Фотеви, но неможе да се сравнявя тяхната работа с работата на другите Фотеви, ние гледахме и на едните и другите, нo тази на Живка и Венци ни хареса многооооо повече!!! А колкото до това и те са страхотно моли и помагат на младоженците!!!Честно казано се спряхме на тях от всички фирми които сме гледали!!!!
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #59 -: ноември 28, 2007, 08:42:44 »

Мая, незнам откаде са трагнали Живка и Венци Фотеви, но неможе да се сравнявя тяхната работа с работата на другите Фотеви, ние гледахме и на едните и другите, нo тази на Живка и Венци ни хареса многооооо повече!!! А колкото до това и те са страхотно моли и помагат на младоженците!!!Честно казано се спряхме на тях от всички фирми които сме гледали!!!!

Незнам защо винаги когато спомена за "нашите" фотограф и оператор винаги ми опонираш! crazy /вече в незнам колко теми/. Въпрос на характер или лично отношение е Oh my ...??!?!?!.
Разбирам че си пристрастен/на, но аз си изказвам МОЕТО мнение...Радвам се че сте се спряли на Живка и Венци. Важното е младите да са щастливи blum
Живка и Венци залагат на повече ефекти/от това което пък аз съм виждала/, а чара на една сватба се крие в действителността! Просто има хора с различни вкусове pardon Именно затова аз НАСТОЯВАХ фотограф да ни бъде Фотко. От всичките 1000 снимки които ни направи 2-3 са обработени на photoshop...
Моля те повече не искам да "спорим" на тази тема- глупаво и излишно е tease. Просто моето мнение и изискване може да съвпадне с нечие друго, а тук е мястото да споделяме и да сме в помощ на другите момичета/ момчета.
Аз се радвам на моите си безефектни снимки и прекрасно сглобен романтичен филм,  а искрено се надявам ти да се любуваш на вашия сватбен албум и филм един ден give_rose
« Последна редакция: ноември 28, 2007, 08:59:50 от Мая » Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines