Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 07:09:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Фотеви - Варна (фотографи)  (Прочетена 61207 пъти)
 
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: януари 25, 2008, 15:48:42 »

 Аз пък не мога да  хвана спатиите на seal От 9 месеца само за Фотеви говори и за нищо друго.
Кога ви е сватбата все пак?
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #106 -: януари 25, 2008, 17:38:27 »

Добре казано. За 9 месеца е добра и безплатна реклама зо Фотеви. Няма ли все пак други така добри ? Варна е голям град.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: януари 25, 2008, 17:54:00 »

Само дето съм почти сигурна, че не са те. Все пак съм говорила с Венци за точно това.
Няма значение.
Pachoran тази тема е за Фотеви, за кого друг да пише??? Че не мога да вдяна. Пишем си по темата.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #108 -: януари 25, 2008, 17:59:22 »

Някаква съпоставка на работата на Фотеви с други актуални. Имам чувството, че говорим за фотографи, а в следващ момент за сватбен филм - нещо твърде различно.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: януари 25, 2008, 18:01:40 »

Кое е различното? Те са тандем който се занимава и с двете неща. Той е оператор, а тя е фотограф. Темата е за тях, нищо неясно няма.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #110 -: януари 25, 2008, 18:06:58 »

Не може да съществува подобен вариант. Прекалено комерсиален е. Особено когато са и семейство. Много ми е интересно, какво образование имат, какво са работели преди тази си дейност и с какво се занимават основно през цялата година. Някой знае ли ?
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: януари 25, 2008, 18:10:14 »

основно през цялата година снимат сватби и други подобни тържества за снимане
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: януари 25, 2008, 18:15:55 »

Така искам да се обърна към теб Pachoran мисля, че това е вече прекалено. Ако нямаш какво да споделиш по темата просто спри да пишеш. Това какви са по специалност и какво са работили можеш да ги питаш лично.
Тази тема е за да могат всички да изразят мнение относно резултатите кито са получили от тях. И нищо повече. Тънки заяждания няма да толерирам.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: януари 25, 2008, 18:23:16 »

Аз имам предложение към Pachoran -ако иска да му уредим една среща с Фотеви и да си ги пита каквото иска и да види техниката им и работата им и тогава да си изказва мнението,защото ние поне имаме лични наблюдения,а точно това вълнува влизащите в темата.Нямам нищо против някой да ги критикува-не съм им адвокат,но да е булка или младоженец,които да са си изпатили по някакъв начин от тях и да напишат защо и какво е станало.
Всичко останало написано по темата е крайно излишно!То така може да се продължи до безкрай!Ние казваме,че сме доволни от нещо,той после го оплюе без лични наблюдения, ние отговаряме,той се кефи и продължава...
Извини ме за въпроса Pachoran ,но това възбужда ли те? crazy
« Последна редакция: януари 25, 2008, 22:53:57 от fiibi_bg » Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #114 -: януари 25, 2008, 18:24:17 »

 Как да изразя мнение като никой не знае нищо за тях. Аз все пак съм в София. Как да разбера нещо за тяхната работа. Имаме само "ох, ах, аууу" и т.н. Освен и аз да "аууууу".
 Не ме интересува техника. Това не е предмет на темата, а от друга страна за техниката по черноморските градове няма какво да се говори. "Метро" и "Технополис" си имаме и в София. Аз лично отивам във Франфуркт, за да видя техника.
« Последна редакция: януари 25, 2008, 18:31:41 от Pachoran » Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: януари 25, 2008, 18:30:44 »

Тогава поне направи нещо полезно-поне си направи труда да разгледаш албумите ни направени с техни снимки и кажи какво и защо не ти харесва и дай съвети на бъдещите булки какво да избягват в бъдеще при работата си с тях!Ето ти една градивна критика!Аз поне нямам нищо против!
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #116 -: януари 25, 2008, 18:32:38 »

Не може да съществува подобен вариант. Прекалено комерсиален е. Особено когато са и семейство. Много ми е интересно, какво образование имат, какво са работели преди тази си дейност и с какво се занимават основно през цялата година. Някой знае ли ?


Не е никак коректно  nea Нямам намерение да влизаме в личното им пространство ......но щом настояваш да знаеш с какво са се занимавали...предполагам си чувал за Българска фотография..ами това за правели цял живот pardon..
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #117 -: януари 25, 2008, 18:35:49 »

Това с "Българска фотография" е доста саро. Аз си спомням бегло, а Вие да ли знаете за какво става въпрос. Къде мога да видя фото и "видео" в краен случай ?
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #118 -: януари 25, 2008, 18:42:16 »

Това с "Българска фотография" е доста саро. Аз си спомням бегло, а Вие да ли знаете за какво става въпрос. Къде мога да видя фото и "видео" в краен случай ?
предвид крехката ми възраст laugh наистина е старнно че знам..майка ми преди години беше директор точно там girl_wink....но за бургаска област

Видео и снимки в подписа ми good..качестовото е занижено с цел смаляване на размера girl_wink
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #119 -: януари 25, 2008, 18:56:29 »

Като видео нещата са над добри. Мейкингът обаче е зле -  сцените с целувките са толкова много, колкото е времетраенето на филмчето. Нещо като ХХL вариант на някои неща в съименна тв.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines