Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 11:49:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Настаняване на гостите от други градове  (Прочетена 179740 пъти)
 
Princesa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


г-жа Трифонова


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: август 22, 2007, 20:34:35 »

Маслинка, и ние имаме същия проблем - търсим хотел в центъра или близо до р-т Хоризонт. Засега нищо не сме намерили, защото ни трябват около 80-90 места crazy, но близките хотелчета са малки, а и скъпи. Направо не знам какво ще правим. Ние трябва да платим и нощувките - много ще им дойде на гостите с пътя и подарък да плащат и нощувка...
Вие за колко хора търсите?
Моля, ако някой има идея за евтин хотел да съдейства girl_impossible
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: август 22, 2007, 22:12:24 »

оле за 90човека мноооогоооо!
ние само за 24,но сме в задънена улица за сега angry
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: август 30, 2007, 19:49:16 »

Хора... помагайте!  hysteric
Ще се побъркам да търся нещо сносно в София! От 140 човека 70 ще пътуват - някой имат къде да преспят други не. Навсякъде в хотелите цените са Убийствени  Oh my ...! Искам да уговоря нещо предварително и достъпно, все пак хората път ще бият да дойдат, разходи са си и 70 евро за стая и тем подобни... направо ужасно. Аз съм от Бургас милото от Шумен - цяло приключение е сватбата в София, но тук си живем. Минлех че в София всичко има и евтино и скъпо но се отчаях  Cray Някое семейно хотелче ще свърши работа. Споделете за подобни проблеми и как намерихте решение!
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: август 30, 2007, 20:29:21 »

OOO спането на гостите си е едно от най-скъпите неща, поне при нас беше така. По Симеоновско Шосе има много хубави хотели и не са много скъпи, за толкова хора сигурно ще има и голяма отстъпка. А и си е близу до центара за 5-10 мин си в центара е зависи каде ще ви е сватбата. Ние имахме 70 човека с две нощувки и 30 с една. Взехме целия хотел (кадето ни беше сватбата) за целия уикенд. Направиха ни голяма отстъпка но пак не беше малко, всепак си е 5 звезден хотел.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: септември 10, 2007, 18:22:56 »

ох този проблем ми взе здравето докато го реша,в центъра на варна няма евтини хотели които да съберат всички гости и в крайна сметка наехем два малки,дано няма сърдити накрая,че единия е точно до нашият хотел а другия е до операта.ако някой търси хотел в варна за гостите мога да помагам,че доста информация натрупах тези дни(станах като малък указател laugh)
Активен
n_tali
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #95 -: септември 11, 2007, 16:12:14 »

Здравейте!Тази събота сме на сватба в Търговище и ще спим в хотел,и ще си поемаме разноските!Мисля че всеки може да си прецени сам за себе си дали ще отиде на сватба в друг град,в смисъл че не може да се натоварват младоженците да ти поемат разноските!Те са те пканили защото иска да са с нас на този ден,а ти ако държиш на същото няма значение дали ще си поемаш нощувката или те ще ти я плащат!
Ние за нашата сватба също ще имаме около 20-тина човека от други градове,ама не мога си позволя за ги настанявам по хотели!Иска ми се,ама не става pardon
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #96 -: септември 11, 2007, 16:50:32 »

Леле....сега я виждам тази темичка Oh my .......ама май вече ми е късно laugh...и аз имам гости от Бургас /около 30 - още не можем да съберем точната бройка/ , които ще настаняваме на хотел...но искахме да избегнем лутането и транспортирането след ресторанта до хотела...Затова и трудно си избрахме хотел с рессторант и да ни устройва цената....Ние ще се в ресторант европа /станция на министерски съвет/ на Дружба.
Ако има момичета на които им се налага веднага давам по-подробна информация: ресторанта е идеален на 80души, но побира и 130....за сметка на дансинга може би=]. Стаи в хотела много, а нощувката на човек е 24 лв....За курорт ми се вижда добре pardon..е не е лукс, но в крайна сметка там ще се спи blush
 :offtopic:Хубавото на ресторанта е че ти осигуряват бели калъфи за столовете с розово-прасковени пандели yahoo DANCE yahoo
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: септември 15, 2007, 04:27:56 »

На нас не ни излезе толкова скъпо настаняването на гостите колкото си мислехме. Намерихме една много прилична, чистичка станция малко извън Балчик (е, условията бяха почти като на лагер от училище, но като за една нощ ставаха) имаше си и басейн и струваше по 15 лева на легло. Имахме 80 госта, така че не беше съвсем разорително, а гостите казаха, че са останали доволни.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: септември 15, 2007, 11:12:21 »

На нас не ни излезе толкова скъпо настаняването на гостите колкото си мислехме. Намерихме една много прилична, чистичка станция малко извън Балчик (е, условията бяха почти като на лагер от училище, но като за една нощ ставаха) имаше си и басейн и струваше по 15 лева на легло. Имахме 80 госта, така че не беше съвсем разорително, а гостите казаха, че са останали доволни.
Това, че гостите са останали доволни е най-важното, а и щом не ви е излезнало много скъпо, още по-добре  Wink good
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: февруари 04, 2008, 09:50:20 »

Момичета, според вас, ако сватбата е вечерна ние ли трябва да платим хотела на гостите, които са от други градове или те сами да се погрижат за това?  scratch one-s head Помогнете ми, защото нямам никаква идея как трябва да постъпя  NO
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: февруари 04, 2008, 11:09:20 »

Момичета, според вас, ако сватбата е вечерна ние ли трябва да платим хотела на гостите, които са от други градове или те сами да се погрижат за това?  scratch one-s head Помогнете ми, защото нямам никаква идея как трябва да постъпя  NO
Нашите гости 50% че и повече бяха от др градове -решихме на родата да поемем, а на останалите да им издействаме остъпка като им резервираме предварително стаи в хотел но те да си плащат  smile просто не ни беше по джоба,
Но всеки си преценя по принцип  smile
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: февруари 04, 2008, 11:43:28 »

Аз също нямам възможност да платя хотела на 30 човека, но не знам как деликатно да им намекна, че те ще си поемат този разход... blush
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #102 -: февруари 04, 2008, 12:56:36 »

Аз също нямам възможност да платя хотела на 30 човека, но не знам как деликатно да им намекна, че те ще си поемат този разход... blush
Миличка, мисля, че излизаме от темата, защото имаше тема за настаняването на гостите от други градове crazy. Но...аз също имам 30 човека мои гости,които трябва да са на хотел- не знам при теб как е, но при мен е по-лесно,защото това са моите приятели. Как подходих аз. Естествено,като са ми приятели,всички знаят, че майка ми е сама жена и какво е положението. Конкретната ми реплика по деликатния въпрос беше: "Сега, понеже сватбата е вечерна, ще трябва да се наеме хотел. Ако нямате възможност, мога да ви го платя." и нещо от сорта. Но пак казвам-това са мои приятели, несемейни,работещи, тоест не е проблем да си платят 40лв за хотел. И беше по-лесно да уредим въпроса- всички протестираха и казаха, че няма да им плащам никакви хотели и хич да не се притеснявам.
Ще плащаме само на роднините-9 човека. pardon Че иначе..не се издържа. pardon
Активен
Mariasto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: февруари 15, 2008, 14:32:37 »

...и ние ще има да го мислим настаняването. Около 30 от гостите ни ще пътуват от София, обаче ми се ще да им издействаме някаква отстъпка, а пък и в Стз се надявам цените да не са толкова високи (дано не си остана с надеждите де  sad) Иначе ми е неудобно да ги караме да плащат хотел, не стига че пътя е доста...ама ще видим, ако се окаже голям разход huhhuh.gif
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: февруари 15, 2008, 22:07:21 »

Ние нямаме много гости, които не са от София, надявам се да им уредим спането и да не е в хотел, защото в този, в който е ресторанта предполагам, че е много скъпо, но ако се наложи ще поемем този разход. Не знам как е в по-малките градове, но в София цените на хотелите са ужасно високи sad
Според мен разсъждението, че който иска ще намери начин не е много правилно, защото както на мен ми е скъпо, така и за гостите е скъпо, като сложиш пътя и нощувката, никой няма да дойде без подарък дори да обясниш, че е по-важно да присъстват, си е напълно възможно някой да не успее да дойде точно заради парите. Това е една от причините да се откажа от сватба в друг град. Нощувките на 80 човека ми е много да поема.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines