Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 20:40:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Настаняване на гостите от други градове  (Прочетена 179702 пъти)
 
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: ноември 15, 2011, 14:24:10 »

Ние точно това търсехме, просто се змислих, защото Интерпред ми харесваше. В крайна сметка резервирахме ресторант Панорама на Парк-хотел Москва и въпросът се реши. smile
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #361 -: ноември 15, 2011, 14:53:06 »

 smile супер, значи си имате вариант за настаняване на гостите  smile в парк хотела предложиха ли ви отстъпки?
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: ноември 15, 2011, 15:32:17 »

Да, разбира се. Цената и на куверта и на нощувката ни устройва.
Активен
juliet
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #363 -: ноември 15, 2011, 17:32:58 »

Весето, малко не по темата ама мисля, че не е лошо да го знаеш. Младоженския апартамент, който ви подаряват за една нощувка от Парк Хотела, трябва да се напусне стандартно на следващия ден до 12. Опитайте се от сега да си уговорите късно напускане - много хотели го предлагат като вариянт и предполагам, че ще можете да се спазарите. Казвам го от опит, защото ние не се сетихме да го направим, а никак не е гот да ти звъннат от рецепция докато си още сънен и рошав  в стаята пълна с цвятя и кашончета с пиене и подаръци и да ти кажат, че трябва да освобождаваш : tease
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #364 -: ноември 17, 2011, 16:12:59 »

 smile ...в този ред на мисли, искам да напомня за още едно важно нещо, което трябва да се предвиди: пригответе си "нормални" дрехи, за напускането на следващия ден  smile да не стане да притичвате с булчинската рокля до колата и до вкъщи  sarcastic funnytooth laugh
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: ноември 17, 2011, 16:28:07 »

emocia_wa   good
 Помислих го това smile Когато го казах на милото, ми се изсмя, че трябва да си приготвим сак smile Точно защото вече имаме един такъв случай smile  моя приятелка  изпадна в такава ситуяция, но имало поверие, че булката не трябва давижда сватбената си рокля 1 година smile и се прибра  с ризата на младоженеца smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: ноември 17, 2011, 17:49:09 »

irena_popova
Кажи на милото си, че няма нищо смешно да си вземте сак и дрехи - при нас например към края на сватбата младоженецът се озова в басейна, а след него кума му се прите4е на помощ  Swiming Така че не се знае как ще завърши вечерта  blum
Пък и след това ще имате доста цветя и подаръци да прибирате  girl_wink
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #367 -: ноември 18, 2011, 14:35:45 »

 funnytooth е, явно имате опит...
да, наистина m0onlight е права - при положение, че си имате апартамент, хубаво е да сте подготвени. Едни удобни обувки (и за двамата), резервна риза, удобни дрехи (за дискотека след това?)...всичко се случва, не пречи да сте подготвени  good
« Последна редакция: ноември 18, 2011, 14:40:33 от emocia_wa » Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: декември 12, 2011, 13:55:57 »

Ние няма да имаме много гости от други градове, но на тези, които не са от Пловдив, ще поемем нощувката.
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: декември 14, 2011, 22:26:42 »

Всички гости от моята страна бяха от друг град (мажът ми е от Благоевград а аз съм от Варна) и платихме нощувката на всички! Мисля, че така е правилно и наистина е въпрос на етика.Все пак тези хора искат да те уважът в най-важният ти ден, постарали са се да се облекат,похарчили са пари за подарък,патували са толкова километри...мисля че са имали доста разходи и най-малкото което можехме да направим беше да поемем настаняването smile Всички бяха в един хотел,в стария град (Вароша) близо до ритуалната зала и църквата,направиха ни добра отстъпка(бяха към 20 стаи и нашия апартамент), бяха много доволни от обслужването ние също good
Даже моите роднини искат догодина на 1та годишнина от нашата сватба пак да дойдат в Благоевград в същия хотел (Хотел "Кристо" невероятно отношение гласивам с 2 ръце  good) за да отпразнуваме  smile
Но за жалост всичко допира до пари  bqsnasym не всички могат да поемат такъв разход...без значение кой какво плаща важното е тези които обичаш да са до теб в този ден  girl_wink
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: януари 22, 2012, 15:13:24 »

И ние имаме такава дилема..

Гостите ни от други градове са около 50%, че ако не и повече... Освен това на същите тези хора (предимно мои роднини и общите ни приятели) пътуването ще е към 500км... че въпросите стават два.

Да осигуряваме ли транспорта и нощувките (заради дългото разстояние за някои гости ще са две)?

Тъпо е да кажа на най-близките си роднини мислете си само как ще дойдете...до града на половинката, където ще е сватбата...или пък намерете си къде да спите...

Поне имаме известна надежда, че за около 40 човека можем да наемем цял семеен хотел, все пак по морето е пълно с такива и може да се договорим за нормални цени...

Ще видим..още мислим..
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: януари 22, 2012, 15:59:41 »

И ние имаме такава дилема..

Гостите ни от други градове са около 50%, че ако не и повече... Освен това на същите тези хора (предимно мои роднини и общите ни приятели) пътуването ще е към 500км... че въпросите стават два.

Да осигуряваме ли транспорта и нощувките (заради дългото разстояние за някои гости ще са две)?

Тъпо е да кажа на най-близките си роднини мислете си само как ще дойдете...до града на половинката, където ще е сватбата...или пък намерете си къде да спите...

Поне имаме известна надежда, че за около 40 човека можем да наемем цял семеен хотел, все пак по морето е пълно с такива и може да се договорим за нормални цени...

Ще видим..още мислим..


Така.....и при нас ситуацията е същата  blum Ние решихме да осигурим само нощувките  tease.Сперед мен за такива дълги разстояния,които трябва да изминат гостите е редно да се поеме поне едно от двете.Разбира се може да осигурите и двете,зависи с какъв бюджет разполагате.Успех!
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #372 -: януари 23, 2012, 15:14:46 »

Всичко си зависи от бюджета според мен. Ако неможете да поемете нощувките,може да предложите поне да им запазите в някой не много скъп хотел стая,защото те едва ли ще знаят хотелите в града.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: януари 23, 2012, 23:36:33 »

Не съм писала от сто година ама ми дойде имейл и се зачетох smile Ами ние поехме нощувките само на най-близките 10 тина човека, а останалите си ги платиха, но при нас не бяха скъпи. Всеки преценява според бюджета си.
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #374 -: януари 27, 2012, 18:52:08 »

desideskata   това със семейния хотел не е лош вариант. ако успеете да договорите добри цени..  pardon иначе-ако нямате възможност да поемете разходи (път, спане) може все пак да предложите на гостите варианти за евтини хотели (на удобно място). Просто да им спестите лутането, търсенето. със сигурност ще оценят жеста и ще им е полезно  good
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines