Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 14:37:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Настаняване на гостите от други градове  (Прочетена 179746 пъти)
 
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 16, 2007, 10:47:47 »

Ние сме кореняци бургазлии и двамата и даже село нямаме, така че роднини от други градове няма.Аз имам една група народ от Пловдив, но един приятел има свободен апартамент и там отива една част, а две двойки ще са вкъщи, ние сме на хотел вечерта след сватбата и така.Лесно стана нашето, но понякога си е затруднение да се осигури спането на една камара народ.
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 16, 2007, 15:23:11 »

О и то голяма трудност,повялвай ми!!! :girlsigh:Ние какви врътки ще направим с това спане,просто ще стане голяма веселба!!! :DANCE:Но мисля,че ще се справим!!! Yes
Но да ви разкажа една случка!!!Преди няколко години бяхме на сватба на наши роднини и имаше доста хора от провинцията,но явно те не бяха помислили за тях!!! *crazy*Като свърши тържеството домакините благодариха на всички,пожелаха всичко най-хубаво и довиждане Oh my ... А хората...на улицата!!!И моето маме понеже е голяма работа,прибрахме всички в нас!!!Голям купон падна!!! :laugh:Нямаше муха къде да прехвръкне вкъщи!!! laugh laugh laugh
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 16, 2007, 16:05:55 »

ХЕ ХЕ голяма къща трябва да имате!!! laugh
Много забавна история! Bravo на твоятя майка!
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #78 -: май 16, 2007, 16:28:28 »

О и то голяма трудност,повялвай ми!!! :girlsigh:Ние какви врътки ще направим с това спане,просто ще стане голяма веселба!!! :DANCE:Но мисля,че ще се справим!!! Yes
Но да ви разкажа една случка!!!Преди няколко години бяхме на сватба на наши роднини и имаше доста хора от провинцията,но явно те не бяха помислили за тях!!! *crazy*Като свърши тържеството домакините благодариха на всички,пожелаха всичко най-хубаво и довиждане Oh my ... А хората...на улицата!!!И моето маме понеже е голяма работа,прибрахме всички в нас!!!Голям купон падна!!! :laugh:Нямаше муха къде да прехвръкне вкъщи!!! laugh laugh laugh
ами понякога и такива работи стават,добре че е била майка ти
Ние пък на една свабта трябваше да спим при съседи на младоженеца,бяха ни приготвили стая с две легла за ...мен и мъжа ми ,свекъра и свеки,лошо ми стана... shok nea...добре че имаха друга свободна стая та там на едно диванче легнахме един върху друг,но все пак в отедлни стаи...
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 16, 2007, 17:14:34 »

аз ако ме поканят на сватба самичка ще си запазя хотел и ще си го платя,но разбира се не всички са предвидливи като мен,освен ако сватбарите на настояват да ни настанят някъде по техен избор.Така трябва да помислим за хората от далече,защото е много неприятно да се озовеш на улицата в непознат град
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: май 16, 2007, 18:06:29 »

Аз мисля, че е задължително да се осигури хотел за гостите. Дори финансовите разноски да не бъдат поети от младоженците и родителите им, при всички положения трябва поне да се резервират достатъчно стаи за гостите. Ние понеже ще празнуваме в Балчик, а никой от нас или от гостите не е от там, всички ще бъдем на хотел за което вече сме се погрижили. така е редно според мен!  good
Активен
viarcheto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



« Отговор #81 -: май 23, 2007, 10:25:44 »

 Аууу не ни е срам булките от Русе много сме неактивни на последък
аз директно с едно въпросче- Вие ще имате ли гости от други градове? и ако да къде, по кои хотели ще ги настанявате?
Ако някой знае оп евтихо хотелче в Русе ще сум ви много благодарна. Нямам никакви претенции, само да може да се спи там, все пак е за една вечер. Дори и някаква хижа, или каквото и да е само да дават по евтини стай че вече ще ми се пръсне главата.
Предната седмица бяхме на сватба във Враца и там ни бяха запазили стаи в Дома на алпиниста за по 10 лв. леглото и си беше супер, та ако знаете за нещо такова в Русе ще съм много благодарна.
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: май 23, 2007, 13:34:15 »

Вярче,аз ще има мгости от други градове,но те ще бъдат настанени в заведението,в което ще празнуваме-имат стаи за по 20лв.и са много хубави.Но като идея мога да ти дам Бистра и Галина-там е изискано и доколкота зная не е скъпо
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: май 23, 2007, 13:35:17 »

За друго - не се сещам - пробвай в нета на търсачката - хотели в русе и виж какво ще излезе- по принцип всички дават цени на стая
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: май 23, 2007, 13:36:23 »

Момичета, за "Настаняване на гости от други градове" си имаме отделна темичка,моля пишете там!!! good
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: май 23, 2007, 13:38:57 »

я виж тук http://www.yes.bg/category.php?city=26&cat=95,а пробвай и в хотел кристал там също е  евтино и хубаво
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: май 23, 2007, 13:39:29 »

да, ама става въпрос за Русе! То и без това тука сме малко ще се разберат по-бързо!!!!!
Активен
nelsan
Ентусиаст
**
Публикации: 66


skype-nelivailo


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: август 22, 2007, 01:32:26 »

да знаете някои местенца в софия,помня че преди имаше такива мотелчета на хотелски начала,все пак на гостите им трябва място да отдъхнат и да вземат по един душ на другия ден на мене ми се вижда много да се плащат стаи от сорта на 60лв.имате ли предложения
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: август 22, 2007, 10:26:24 »

и ние точно сме на вълна търсене  на хотел за гостите,но трябва да близо или до нашия хотел"черно море" или до катедралата абе в центара да е,тъка в къщи само размятваме едни списъци и се чудим angry
ако някои знае евтин хотел да помага
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: август 22, 2007, 19:09:58 »

аз ако ме поканят на сватба самичка ще си запазя хотел и ще си го платя,но разбира се не всички са предвидливи като мен,освен ако сватбарите на настояват да ни настанят някъде по техен избор.Така трябва да помислим за хората от далече,защото е много неприятно да се озовеш на улицата в непознат град
Аз също мисля така, но е добре да се има нещо предвид...примерно да се издейства някаква отстъпка за повечето използвани стаи в хотела, и така ще се улесните и Вие и гостите.АЗ не бих искала някой да ми плаща хотела, ако отида на сватба...но бих приела с радост ако някой се е постарал да имаме отстъпка.. pardon
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines