Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 15:59:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Настаняване на гостите от други градове  (Прочетена 179750 пъти)
 
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: май 21, 2009, 16:26:14 »

Ние имахме гости от София и от Бургас smile Гостите от София ги настанихме при свекървата (понеже са й роднини), а от Бургас в "Арт хотел" Варна smile
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: май 29, 2009, 00:10:30 »

Ние ще имаме около 20 човека гости от Плевен и ми е голям зор да се оправя с хотелите.Почти във всеки един който съм питала не искат да ми направят отстъпка за бройка а само ако нощувките са повече  angry Сега преговаряме с хотелската част на ресторанта и ако стигнем до вариант да ни устройва и двете страни ще е супер . Стискайте палци
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: май 29, 2009, 08:22:55 »

Ние ще имаме около 20 човека гости от Плевен и ми е голям зор да се оправя с хотелите.Почти във всеки един който съм питала не искат да ми направят отстъпка за бройка а само ако нощувките са повече  angry Сега преговаряме с хотелската част на ресторанта и ако стигнем до вариант да ни устройва и двете страни ще е супер . Стискайте палци
За къде става въпрос?
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: май 29, 2009, 14:59:25 »

Не мога да повярвам, че искате да настаните гостите се там, а те добри не ви правят отстъпка. Явно ние сме случили на готини хора и отстъпка ми правят и се занимават с мен дето постоянно променям резервацията. Така е нормално обаче, все пак ти им гарантираш доста голяма заетост в тази вечер. Питай при други, не може всички да са толкова претрупани и може би е добре да искаш да говориш директно с управителя на хотела или собствениците (ако не си го направила), защото на един служител хич не му пука пълен ли ще е хотела или не.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: май 29, 2009, 16:12:32 »

нашите ни свалиха стаите от 83 лв на стая на 55 лв
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: май 30, 2009, 12:46:12 »

В крайна сметка с нашите гости процедирахме така:
- гостите от София - хотели
- гостите от Сърбия - при най-близките ни роднини, в апартамент.
На всички им беше много удобно, тъй като бяхме разположили всички в близост до моята къща (на булката smile
Поехме им разходите, разбира се (на тези в хотелите)
Активен
BuBsy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36


"malka sladka gushki"


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: юли 11, 2009, 01:19:17 »

амиии..... аз май не откривам тук каквото търся... а съм сигурна че го мернах някъде по някое време...
За това ще питам смело!
Дайте предложения за апартаменти за краткосрочен наем, от тези на хотелските начала, в София!
Имам гости от чужбина.... и със сигурност един такъв апартамент е много по-удобен и значително по-евтин! Аз намерих няколко оферти, но ми е чудно дали има някой който се е възползвал до сега от такава услуга и може да ми препоръча нещо.
А нещо по-така?!?! ....като за първата брачна нощ?!?!  blum  Ashamed twohearts
Активен
sonya_georgieva
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #277 -: юли 11, 2009, 11:20:48 »

Ще ти изпратя на лични наколко предложения
Активен
BuBsy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36


"malka sladka gushki"


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: юли 11, 2009, 13:38:55 »

 pardon Ох мерси!
Приемам предложения!!!!!
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: юли 12, 2009, 00:01:37 »

ние имахме настанени гости в апартаменти на хотелски принцип и останахме мн. доволни! излезе ни и по-евтино отколкото в хотел...
ползвахме тези:
http://www.vipapartsofia.com

след това ги препоръчах на приятелка за настаняването на група чужденци и тя също остана доволна
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: юли 13, 2009, 01:06:50 »

Момичета , вече няма проблем с хотела към ресторанта  girl_wink :danceg:Ще ми направят отстъпка и всички сме доволни yahoo
Активен
BuBsy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36


"malka sladka gushki"


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: юли 13, 2009, 10:07:12 »

Благодаря за линка!
Само че са заети....
Някакво друго предложение?
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: юли 13, 2009, 14:24:37 »

те имат няколко апартамента, всичките им ли са заети? обади се по телефона най-добре и питай (ако не си го направила, разбира се), защото до колкото си спомням имаха около 20-30 апартамента в различни части на София..но това преди повече от година беше така че може да са се променили нещата
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #283 -: февруари 07, 2010, 19:51:32 »

 Бих искала да споделя едно свое притеснение   sad
 Изчетох  темата от край до край, мислихме двамата с моето човече и до никъде не стигнахме. Така се случва, че сватбата ще е в населено място от което никой от присъстващите(включително и ние) не е. Имаме възможност да поемем само по една нощувка. Но си мисля, че за много от хората ще е удобно да дойдат от предния ден. А как да поемем още една нощувка не знам- излизат ни към 3000 лв за 50 човека  cray двете... Моят баща е категоричен, че иска да плати ( и действително е заделил сумата) за гостите от моята страна. Те са и повечето. А какво става с хората на моето човече?  sad
 Дори и при положение, че баща ми се нагърби с подобно нещо, пак става доста голям сватбения бюджет.
 На всички сватби, на които съм била досега, съм си поемала сама разходите "от-до". Даже не съм се замисляла за друг вариант.
 Искаше ми се като каним гостите да им кажем, че най-големия подарък, който могат да ни поднесат е тяхното присъствие. И нищо, нищичко друго не искаме. Което, междудругото, е напълно искрено  blush Това е най-прекрасния подарък. Но се притеснявам дали ще се получи  sad
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: февруари 07, 2010, 21:23:21 »

michelle  според мен не е нужно да плащате две нощувки на гостите. Една е напълно достатъчна, а ако някой реши да дойде от предния ден нека си поеме разноските. Сватбата дневна ли ще е?
Защо е необходимо гостите да идват предния ден?
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines