Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 20:45:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Настаняване на гостите от други градове  (Прочетена 179703 пъти)
 
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #255 -: април 07, 2009, 17:02:02 »

Мила, 60 лева за двойна стая ли? На мен ми звучи добре като цена - в смисъл, че едва ли има прилични места на много по-ниски цени. Тази цена ми се струва даже много добра за хотел в София...
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: април 07, 2009, 17:19:12 »

Мила, 60 лева за двойна стая ли? На мен ми звучи добре като цена - в смисъл, че едва ли има прилични места на много по-ниски цени. Тази цена ми се струва даже много добра за хотел в София...
Права си. Нашата сватба беше в провинцията и въпреки това дадохме доста повече от 60 лв. за двойна стая, а при това ни бяха направили голяма отстъпка, защото платихме за 70 нощувки, а и бяхме в ресторанта на хотела. До колкот знам какви са цените в София, 60 лв. си е направо без пари.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #257 -: април 08, 2009, 07:43:26 »

tasty, ами 60 лв е направо прекрасна цена за хотел! Даже е евтино. Ние смятахме да вземем апартаменти на хотелски принцип, но и там излиза по толкова на човек. А това засега ни се вижда най - евтино, така че цената е много добра.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: април 08, 2009, 08:46:13 »

Благодаря момичета! Просто не ползвам хотели в софия  blum и не знаех как вървят цените.  Wink а като ходим в провинцията е доста по евтинко
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: април 08, 2009, 08:54:19 »

Аз съм много доволна от нашия комплекс, защото ни направиха много голяма отстъпка в цената на стаите. От около 100 лева редовна цена на двойната стая, ни я дават на 40лв, което си е супер  good
Ние ще ползваме около 25 стаи.
Активен
ipls
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #260 -: април 08, 2009, 09:07:40 »

tasty, провери хотела на БАН - намира се близо до обращалото на автобусите за горубляне - където са повечето сгради на БАН, имат много стаи и дават прилична цена за повече хора
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: април 08, 2009, 09:12:54 »

и ние ще ползваме към 25 стаи
Активен
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: май 14, 2009, 23:35:01 »

Ние нямаме възможност да наемем хотел за гостите от други градове.Ще се опитаме да им намерим място при роднини и приятели. :(А иначе вече някой роднини ни дават акъл да си смени часа на сватбата.....и да осигурим хотел!
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: май 15, 2009, 09:21:37 »

LOSHKA, ние имаме 25 стаи, но това не значи, че ние ще поемем хотела на гостите. Предложихме им, че има хотел и им казахме, че както преценят или да спят при роднини или струва толкова хотела. Ние сме платили 30 % от цената на стаите като капаро останалото ще си го поемат хората. Честно казано никой не направи проблем защото сме издействали и отстъпка от хотела. Ще платим нощувките само на родителите ми и на баба ми и дядо ми. Просто не можем да си позволим повече.  give_rose
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: май 15, 2009, 09:41:22 »

Само моите гости ли са такива - вече не знам колко пъти съм питала дали ще нощуват в хотела, защото все пак началото на юни е и начално на сезона и не мога да кажа в последния момент, че искам 10 стаи повече, но така и не получавам конкретни отговори, при положение че ние поемаме нощувките...Вече започнах да губя търпение и да отговарям по-рязко на всеки "незнаещ". А вие колко време по-рано бяхте наясно, колко стаи ще са необходими?
Активен
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: май 15, 2009, 09:46:07 »

Само моите гости ли са такива - вече не знам колко пъти съм питала дали ще нощуват в хотела, защото все пак началото на юни е и начално на сезона и не мога да кажа в последния момент, че искам 10 стаи повече, но така и не получавам конкретни отговори, при положение че ние поемаме нощувките...Вече започнах да губя търпение и да отговарям по-рязко на всеки "незнаещ". А вие колко време по-рано бяхте наясно, колко стаи ще са необходими?
Кажи им, че до опредлен срок ако не получиш отговор не можеш да се ангажираш с хотел.Аз така бих направила ако имам възможност.
Активен
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: май 15, 2009, 09:48:44 »

LOSHKA, ние имаме 25 стаи, но това не значи, че ние ще поемем хотела на гостите. Предложихме им, че има хотел и им казахме, че както преценят или да спят при роднини или струва толкова хотела. Ние сме платили 30 % от цената на стаите като капаро останалото ще си го поемат хората. Честно казано никой не направи проблем защото сме издействали и отстъпка от хотела. Ще платим нощувките само на родителите ми и на баба ми и дядо ми. Просто не можем да си позволим повече.  give_rose
А кой хотел сте запазили?Но без отстъпка ако знаеш цената, че на нас ни трябват по-малко стаи.Ако все пак успеем /малко вероятно/ да се ангажираме с хотел.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: май 15, 2009, 11:11:23 »

Ами сватбата е в хотел ресторант Горублянско ханче и запазихме хотела над ресторанта. Мисля че без отстъпки беше 80 лв стаята но на нас ни ги дават на 55 лв
Активен
ipls
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #268 -: май 15, 2009, 13:21:53 »

LOSHKA някои от гостите могат да си поемат сами разноските, на последните сватби в други градове сами си плащахме нощувките и това е абсолютно нормално. В крайна сметка всеки сам си решава дали да дойде, а и е заради младоженците, а не да се наядеш и напиеш. МЛАДОЖЕНЦИТЕ СА НАЙ-ВАЖНИ!
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: май 15, 2009, 18:13:24 »

Само моите гости ли са такива - вече не знам колко пъти съм питала дали ще нощуват в хотела, защото все пак началото на юни е и начално на сезона и не мога да кажа в последния момент, че искам 10 стаи повече, но така и не получавам конкретни отговори, при положение че ние поемаме нощувките...Вече започнах да губя търпение и да отговарям по-рязко на всеки "незнаещ". А вие колко време по-рано бяхте наясно, колко стаи ще са необходими?
Няма нужда да им отговаряш рязко, просто кажи, че когато се сетят дали знаят или не, може вече да няма места. Ти за тяхно удобство го правиш, даже никого не караш да плаща, те хората не знаели beating.
То тази година едва ли ще има недостиг на легла по черноморието, но защо теб ще те карат 15 пъти да променяш бройката и да се червиш пред управителите?
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines