Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:11:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Настаняване на гостите от други градове  (Прочетена 178342 пъти)
 
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: февруари 03, 2015, 10:01:00 »

Това съм го пручила и горе долу близо до ресторатнта. Имам хора,които казаха само ни намери хотел,ние ще си го платим.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #421 -: февруари 03, 2015, 10:02:48 »

Аз съм писала и преди, на нашите гости ( от един и същи град)  им организирахме транспорт идване и връщане. Наехме бусче което тръгна към 9 сутринта, беше по обяд в София, бях наела две стаи една мъжка и една дамска за освежаване и преобличане. Гостите ги прибрахме обратно към вкъщи след 00:00, веднага са заспали. Малко е изморително, но в крайна сметка спестява пари и на двете страни ( и да плащате нощувки няма и бензина да им платите) и никой не кара пил. Всички са на едно място, не висиш на телефона да упътваш хора къде да отидат и какво да търсят. Въобще не се чувстайте длъжни да плащате нощувки. Това не сте длъжни да го правите
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: февруари 03, 2015, 10:09:29 »

И ние бяхме така, само най-близките останаха да нощуват и те у майка ми и свекито. И двете живеят в къща и беше лято, така че не беше проблем да приютят 2-3ма. Мама -4-ма  Girl_hide То и толкова сме спали 2-3 часа.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: февруари 03, 2015, 12:17:35 »

Ние ще имаме към 30 човека на хотел, другите имат къде да спят или са от София.. Не сме го намерили още хотела, понеже там къде сме запазили ресторанта, нощувките ни идват по 100лв и е малко множко... Няма как да направим това с транспорта, става въпрос за близо 500км.. Иначе, преценихме, че няма как да поканим гости на сватбата и да не им подсигурим място за спане, предвид че сме поканили 100, които са ни наистина само най-близките хора!
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: февруари 03, 2015, 12:20:17 »

Нашите са около 200, като наистина най-близките казаха,да им намерим хотел, а те ще си платят спането.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #425 -: февруари 03, 2015, 12:45:08 »

Като бивша булка ще взема и аз да дам мнение...
На нашата сватба бях категорична, че ще настаним гостите си на наши разноски. Имаше не малка част от тях, които предложиха да си платят стаите, което ние отказахме. В крайна сметка тези пари имам чувство, че бяха добавени в пликовете.
Ходили сме на сватби, където е трябвало да си плащаме нощувките, както и на такива с осигурени нощувки. Не е проблем от самото начало като те поканят и предупредят как стои въпросът.
Другото по този въпрос е, че наистина е най-удобно, ако към ресторанта има хотелска част. Но... не на всяка цена! Есента ходихме на сватбата на братовчед ми. Имахме нужда от стая, за да приспим някъде малката и да ходим по сменно при нея. Е, за съжаление 4-звездния Рига в Русе се изложиха максимално. За това обаче може би ще трябва по-подробно да обясня и да ги насоля в темата с ресторантите.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #426 -: октомври 06, 2015, 15:02:28 »

Така аз ли нещо не правя както трябва, но писах тук пост, а не го виждам... та искам да помоля за предложения за хотели в София  на приемливи цени, но все пак прилични като стаи и условия за настаняване на гостите от други градове, все още съм в много начална фаза на подготовка, но ми се иска да изчисля и преценя колко ще трябва да предвидя и за това перо. Благодаря:)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: октомври 06, 2015, 15:18:37 »

Горещо препоръчвам хотел Перла в Драгалевци.. След ужасяващо за мен търсене, обикаляне, звънене, уговорки и пропиляно време, във всички хотели в Симеоново, Драгалевци и част от Бояна... Отидох там, направиха ми страхотна отстъпка, защото заехме почти целия капацитет на хотела.. Гостите ни бяха повече от очаровани от обстановката и отношението.. Цена-качество= перфектно. По-късно мога да ти кажа и цени, когато съм вкъщи, но беше индивидуално, защото след намалението на цената на стая, като обща сума ми идваха доста парите и управителят ни направи допълнително намаление.. В общи линии, ако те устройва като локация, отивай и питай директно..  good
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #428 -: октомври 06, 2015, 19:51:18 »

Благодаря за информацията, видях цените и мисля, че ще го ползвам тъй като влиза в бюджета ми!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: октомври 07, 2015, 07:56:09 »

Мисля, че 90лв е двойна стая, а на нас ни я дадоха за 60. Единична стая май е към 60 на редовна цена, а на нас ни я дадоха за 45, като в единичната стая пре-спокойно можеш да сложиш двойките, защото леглото е достатъчно голямо, просто стаята е една идея по-малка, но за 1-2 вечери на никой не му е проблем, дали са 14 или 18 кв.м  crazy pardon Има и студио за 4-ма, което бяхме наели и ни го дадоха на цена от 90лв, а редовната беше някъде към 120.. Много е просторно и удобно, в него гримираха и фризираха майка ми, свекървата и сестрата на мъжа ми  good
Активен
bibio
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #430 -: октомври 14, 2015, 11:08:54 »

Здравейте, момичета. И ние с моя годеник сме се спряли на варианта да поемем нощувките на част от гостите си. Проблема е че аз съм Кнежа, а сватбата ни е във Варна. Знам възможностите и на гостите си и нашите и колкото и да увеличи бюджета ни сме на мнение, че е правилно да поемем нощувките им, така и така ще пропътуват 400км за тази сватба. Хубавото, е че хотелът в който ще бъде сватбата ни даде много добра оферта, в случая 60лв за двойна стая. А ако имаме над 20 стаи ще имаме и 20% отстъпка, което нас ни одувлетворява  smile Вече имаме опция за другите гости, ако не сикат да пътуват посред нощ до тях да си платят нощувката на промоционалната ццена, което ще помогне и за достигане на съответния брой стаи.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: октомври 14, 2015, 11:10:28 »

Поздравления, можеш да кажеш хотела/ресторанта, за да знаят и другите булки от Варна и района.. Иначе бързо се ориентирате и половината ви сватба е организирана  Wink Bravo
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines