Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 12:25:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Настаняване на гостите от други градове  (Прочетена 179268 пъти)
 
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« -: април 03, 2006, 17:24:55 »

Ще осигурите ли/осигурихте ли преспиването на гостите?На нас много ни се иска и ще го направим въпреки високите цените за нощувка 
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #1 -: април 03, 2006, 22:13:17 »

Ние нямахме гости blum И не мога да ти помогна, иначе ако са много хора - сигурно е доста сложен въпроса dirol
Активен
ani4ka
Сватбар
***
Публикации: 201



« Отговор #2 -: април 04, 2006, 10:54:06 »

ами при нас половината гости са от други градове....ние ще направим всичко възможно да настаним някъде гостите които са от по-далече, например моите родители и роднини ще дойдат чак от морето. Ще се опитаме да им намерим места за спане при някой приятели, но за гостите които са по отблизо...според мен могат да си се приберат.....ако тръгнем да резервираме стаи за всички сватбата ще стане прекалено скъпа.
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #3 -: април 05, 2006, 12:51:21 »

Хм, да...доста сложен въпрос, погледнат от финансова гледна точка  sad
Но пък...човек веднъж се жени (Дай боже  blum )
Ако сватбата е обедна наистина няма да има проблем да се приберат хората, които живеят близо  dance
Разбира се ако могат да шофират  crazy
А другите...обикновено това са роднини, които все ще могат да се сместят в близки! pleasantry
Активен
ani4ka
Сватбар
***
Публикации: 201



« Отговор #4 -: април 05, 2006, 17:06:38 »

вярно че човек веднъж се жени.....но като се замислиш колко много разходи само за няколко часа....
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #5 -: април 05, 2006, 17:25:39 »

няма смисъл от толкова разходи според мен, ако хората са "групирани" от едни и същи градове или села може с някакъв организиран транспорт, проверете някоя фирма, със сигурност има такива, които предлагат такава услуга good
Активен
Zori M
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 62


Любовта е лудост!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 05, 2006, 17:38:24 »

Наши познати резервираха едно малко хотелче. Уговориха се за цената по-ниска от тази на нормално легло и стая. Но и така разходите им бяха големи. Според мен чак толкова няма смисъл. Но вие си решавате, всичко зависи от финанси и желание. Ако гостите си струват разбира се, тези разходи могат да се оправдаят  good
Активен
jeni
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #7 -: април 05, 2006, 20:43:46 »

Наши познати резервираха едно малко хотелче. Уговориха се за цената по-ниска от тази на нормално легло и стая.

И ние така говорихме с едно малко частно хотелче, съгласиха се на 5 лв. нощувка, което не е изобщо много, а и на нас ще ни трябва само за не повече от 10-15 човека, което не са толкова много разходи dance
Активен
ani4ka
Сватбар
***
Публикации: 201



« Отговор #8 -: април 06, 2006, 08:04:18 »

че то 5лв си е много добра цена бих казала  smile
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 06, 2006, 09:59:41 »

че то 5лв си е много добра цена бих казала  smile

За съжаление цените вече не са такива вече.
500лв мои познати се спазариха с един хотел за около 20 гости  sad
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 06, 2006, 10:52:23 »

Наши познати резервираха едно малко хотелче. Уговориха се за цената по-ниска от тази на нормално легло и стая.

И ние така говорихме с едно малко частно хотелче, съгласиха се на 5 лв. нощувка, което не е изобщо много, а и на нас ще ни трябва само за не повече от 10-15 човека, което не са толкова много разходи dance
Ама това наистина са много малко пари shok
А моята сватба ще бъде във Враца и едва ли ще бъде толкова евтино :'(Ти от кой град си?
Активен
cveti
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #11 -: април 06, 2006, 11:43:23 »

като гледам jeni е от Търговище, явно там цените са такива, за което благородно можем да й завидим, но тук във Варна..абсурд, поне по 15 лв. на легло, а отделно ако споменеш и случая какъв е - веднага ще кажат повече mega_chok
ние решихме само с кумовете и родителите да бъдем, така че такъв проблем с натаняването няма да има
последно като бях на сватба извън града - в Тутракан - бяха ни организирали превоз сутринта и вечерта ни върнаха с автобус, според мен са излишни разходите за преспиване, а и така няма да ви досаждат до късно роднини ROFL
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 06, 2006, 11:47:53 »

...в Тутракан - бяха ни организирали превоз сутринта и вечерта ни върнаха с автобус, според мен са излишни разходите за преспиване, а и така няма да ви досаждат до късно роднини ROFL[/color]
И аз се замислям за автобус.
Но ще трябва да ангажирам шофъора да стои на сватбата 6-8 часа shok
cveti при вас как беше със шофъора той стоя ли през цялото време на сватбата?
Активен
Цветомира Паскова
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9


« Отговор #13 -: април 07, 2006, 21:26:30 »

Nie sushto shte imame gosti ot drugi gradove. Povecheto shte uspeem da grupirame i da noshtuvat pri priateli, no vse pak ostavat niakoi, za koito e po-udobno da budat na hotel. Mislia da im predloja pone 2 varianta. Tozi v hotela, kudeto shte bude svatbata e po 10-ina lv/chovek. Shte im predlojim da poemem razhodite, puk moje i da ne se suglasiat biggrin Subitieto shte bude v zavedenie izvun grada, taka che triabva da pomislim i za transporta na pochti vsichki gosti. Za shtastie imame priatel s niakolko taxita v grada, koito predloji uslugite si. Bezplaten obiad niama, no e dobro reshenie. good
Активен
cveti
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #14 -: април 11, 2006, 15:53:49 »

cveti при вас как беше със шофъора той стоя ли през цялото време на сватбата?[/i]

ами да ти кажа не съм обърнала внимание, но предполагам, че да, щото то и Тутракан е един град...не искам нищо да кажа, но няма къде да идеш цял ден, мисля, че беше там, на сватбата...милият сигурно му е било много кофти без алкохол...ама рискове на професията, както се казва. crazy
а и то зависи от разстоянието - ако е на 50 км - може да си се върне човека, ама ако мине няколко стотин километра...няма как
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines