Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 16:39:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малко тен за сватбения ден!  (Прочетена 103241 пъти)
 
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: април 04, 2008, 12:39:10 »

Ooo  мацка страх ме е от слънцето  Girl_hide Хаха всъщност работата е там че обожавам слънцето, обаче ме е страх от неравномерен тен, от някое мехурче появило се тук-там (въпреки че е изключително малко вероятно). Кожата ми е .... не много бяла. Изгарям много бързо и никога не ставам червена ...директно почернявам. Но представи си да ми се появи някое мехурче от изгарянията.... а все пак през тоя сезон роклята ми ще е максимално разголена  blush Аз мисля другия месец да тръгна на солариум, а от слънцето да се крия до тогава, въпреки че като знам как обичам да си пия кафенцето на слънчице ще е много трудно да се въздържам  blum
Щом изгаряш бързо  crazy - внимавай и със солариума, защото аз съм си мургава, но няколко пъти ми се случи да изгоря зверски  diablo  има и кремчета преди и след солариум  tease
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #241 -: април 04, 2008, 14:43:33 »

Gergancheto това е ефекта на солариума,като хванеш тен от него и после по-трудно изгаряш,все пак той изпича равномерно.И мойта сватба е юли,и започнах да ходя два пъти седмично,май месец мисля да ходя три пъти,юни можеби четири пъти,зави си колко съм почерняла,а юли няма да ходя.

fidelia, *THUMBS*за избора на соларно студио найстина е на супер ниво,и аз съм ходила там,по съпо е но резултата е на лице
Активен
mariq84
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #242 -: април 04, 2008, 16:01:19 »

здравейте мацки,искам да попитам за солариума ,
става въпрос за бургас,някой може ли да ми предложи някое местенце за солариум в смисъл да каже къде е по добър и не много скъп и с какво трябва да се мажа преди да вляза
мерси много
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: април 07, 2008, 16:24:44 »

момичета, солариумът вероятно не се отразява много добре на косата, правите ли нещо специално за да я предпазите от изсушаване?
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: април 16, 2008, 09:20:26 »

такаа.. нека и аз да се отчета за солариумните си бани. ходих 5 последователни дена по 5 минутки, а после - 3 пъти по 7 (но през 2-3 дена). взех си на място някакъв крем за начален тен. резултатът е, че смених бледоликия си цвят с приятен тен, добре подхождащ на не съвсем бяла рокля  good смятам, че още 2-3 пъти до сватбата са напълно достатъчни
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: април 16, 2008, 09:26:46 »

И на мен ми се иска ва хвана малко тен че и аз съм една беличка pleasantry
Само че незная -ще ми стигнат ли 2 месеца за хубав тен sad
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: април 16, 2008, 09:30:57 »

И на мен ми се иска ва хвана малко тен че и аз съм една беличка pleasantry
Само че незная -ще ми стигнат ли 2 месеца за хубав тен sad

майче, аз ходя от 2 седмици и съм доволна! даже от много по-рано май не е добре, защото трябва да се ходи редовно, за да се поддържа тенът! така съм чувала де  pardon мисля, че 1 месец преди сватбата да се почне е ок
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: април 16, 2008, 09:49:09 »

здравейте мацки,искам да попитам за солариума ,
става въпрос за бургас,някой може ли да ми предложи някое местенце за солариум в смисъл да каже къде е по добър и не много скъп и с какво трябва да се мажа преди да вляза
мерси много


В хотел Аква има солариум и доколкото съм чувала, понеже никога не съм ходила през живота си на солариум, е добър. Там, в самия център, служителят предлага и препоръчва разни кремове. А най-добрият вариант е - след 1 месец ще става за плаж ...  Sunshine hiphip Swiming
Активен
mimi000
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #248 -: април 17, 2008, 15:44:33 »

за солариума в Бургас .. аз онзи ден ходих за първи път в живота си в Славейков в кооперацията на Сан Сити, има хоризонтален и вертикален, аз лично предпочетох вертикалния. На място продават кремчета. Цената - 1 жетон е 3 минути и струва 2 лв. Незнам как е, тъй като не съм се интересувала какви са цените на други места. Аз лично предпочетох там, тъй като ми е близо. Има и карти с разни намаления. Дано съм била полезна
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: април 21, 2008, 09:02:37 »

за солариума в Бургас .. аз онзи ден ходих за първи път в живота си в Славейков в кооперацията на Сан Сити, има хоризонтален и вертикален, аз лично предпочетох вертикалния. На място продават кремчета. Цената - 1 жетон е 3 минути и струва 2 лв. Незнам как е, тъй като не съм се интересувала какви са цените на други места. Аз лично предпочетох там, тъй като ми е близо. Има и карти с разни намаления. Дано съм била полезна

Малко скъпичко ми се струва това. Някъде видях реклама 0.30лв. на минута, ама не мога да се сетя къде. Като получа проблясък, ще пиша!  Wink
Аз не ползвам солариум, предпочитам плажа (само в краен случай ще се прежаля, ако няма време), но добри отзиви от познати съм чувала за "Ванеса" - като тръгнеш по "Богориди" посока Морската, май 1-та пресечка вдясно, повървяваш малко и е от лявата страна на уличката.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: април 21, 2008, 09:30:15 »

Аз винаги съм си купувала карта и е била 60 минутки за 30лв!На теязи толкова евтините солариуми нямам много вяра!! *THUMBS*Разбира се всеки си преценява!
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: април 21, 2008, 13:07:07 »

момичетааа, къде ходите на солариум толкова евтино??? shok shok shok
Моята карта за 6 ходения е 80лв и то с намаление.Явно в Благоевград доста са си издули цените. В Пазарджик, от където съм е по-евтино, но не е 30лв, да не говорим за 0.30лв за 1 ходене.
Относно самият тен за сватбата мисля, че много зависи от сезона, в който е сватбата. През зимните месеци, според мен, ще изглежда малко смешно и неестествено булката да е с бронзов тен - говоря за онзи тен, с който изглеждаш като керемида.
Аз също имам много бяла кожа и никога не съм имала шоколадов тен.Това се получава само ако ходя на солариум. И аз мисля да имам малко тенче за сватбения ден, иначе че се сливам с ролкята funnytooth
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: април 21, 2008, 14:10:14 »

Моят специално е в София и е от тези турбо които се водят!демек прав влизаш и се държиш като в трамвай както казва мъж ми tease!Но тези цени които казваш ти са си направо убийствени!! shok
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: май 04, 2008, 12:34:26 »

Здравейте,момичета!Аз ходя от доста време на солариум и съм много доволна.За сватбата също ходих(макар,че беше края на август и бях на море),понеже имах чувството,че съм много бяла.Аз също си купувам карта за 28лв.-45 мин на вертикален.Винаги ползвам кремове преди и след солариум,защото те спомагат за по-дълготраен тен.Но от голямо значение са лампите на солариума,ако са стари няма да има никакъв ефект smile
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: май 04, 2008, 13:23:16 »

Но от голямо значение са лампите на солариума,ако са стари няма да има никакъв ефект smile

по-скоро не никакъв, а отрицателен ефект ще има  dodger изобщо трябва да се внимава със съмнителни и евтини солариуми. не, че за скъпите има гаранция де..   pardon
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines