Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 18:13:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малко тен за сватбения ден!  (Прочетена 103245 пъти)
 
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #225 -: март 11, 2008, 13:59:12 »

Момичета, моля ви препоръчайте ми някой хубав солариум в София! Предпочитам да е в центъра или около Южния парк, но ако се сещате за някъде другаде и сте останали доволни, също приемам предложения! give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: март 11, 2008, 14:09:16 »

Иван Вазов, Емил Марков и по Нишава е пълно със соларни студиа *THUMBS*имаш богат избор *THUMBS*аз лично посещавах един в Белите Брези той е турбо солариум(от тези вертикалните)много бях доволна само да бях и по-постоянна blum
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #227 -: март 11, 2008, 15:58:08 »

Да, мисля точно на вертикален да ходя! Благодаря за инфото smile Знам, че по Нишава е пълно и именно затова исках съвет - кой ги знае, като са толкова много, какво точно предлагат и по-скоро доколко компетентни са...
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: март 11, 2008, 16:05:49 »

на улица кестенова гора има един фитнес център голям е и  предлага цял куп услуги THE GYM има и соларно студио чувала съм че било всичко на ниво и няма как да е друго като има в предвид лъскавийката  :Pможе да се поинтересуваш!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: март 16, 2008, 17:34:29 »

  crazy Сватба ми предстой през юли?! А до тогава да се пазя ли от слънцето, че като знам каква съм до тогава сигурно 5 пъти ще се обеля.... и няма да приличам на нищо?  cray А все пак как цял май и юни да се пазя от слънцето?!  sad Някакви съвети може ли да дадете?!
Активен
MayaB
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #230 -: март 20, 2008, 14:24:04 »

Здрасти Gergancheto,
Ами хубаво би било да се пазиш - с разни слънцезащитни кремове и т.н. Въпреки че, твоята сватбе е по време на силното слънце... Така че, май е по-добре да направиш няколко постепенни слънчеви бани или няколко пъти на солариум... Ама да е постепенно, че от него също може да се изгори...
Активен
viarcheto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



« Отговор #231 -: април 01, 2008, 09:44:25 »

МОята сватба беше през юни 2007. Тогава бях бременна и не ми се искаше да се пъхам в солариум. Отидох в един салон деня преди сватбата да ми направят изкуствен тен. В самия ден ефекта беше страхотен, никъде нямаше петна и т.н. не вечерта като си смъкнах роклята, бях много смешна гледка. Навсякъде черна, само там където ми се е опирал корсета цял ден, бяла. Като погледнах корсета от вътрешната страна, беше чеееерен.
Доволна съм от ефекта на момента, но не бих се подложила пак.( единствено заради бременността) good 
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #232 -: април 01, 2008, 09:55:51 »

  crazy Сватба ми предстой през юли?! А до тогава да се пазя ли от слънцето, че като знам каква съм до тогава сигурно 5 пъти ще се обеля.... и няма да приличам на нищо?  cray А все пак как цял май и юни да се пазя от слънцето?!  sad Някакви съвети може ли да дадете?!
мила и аз смятам като Мая,че е хубаво да се подложиш на слънчеви бани,но те съветвам да е солариум по трайният вариянт и по минимален вариянт от беленето петната,иначе няма как да се опазиш от слънцето,дори и с лосиони
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #233 -: април 02, 2008, 20:35:08 »

Здравейте, пак съм аз, вече понатрупала опит в солариумните бани! yahoo
Първо мерси още веднъж за съветите, бяха много полезни! good Само за информация, в The Gym няма солариум, но станах фен на този срещу "Билла" в "Хиподрума". Wink Ходих 7 пъти досега - през ден, като първите 3 пъти бях за по 5 мин., после още 3 за по 7 мин. и последният беше за 10 мин. В момента съм с много приятен лек загар и смятам да си оставя кожата на мира за около седмица, след което пак да отида за 7-8 мин. И така всяка седмица до сватбата... (а то не остава много). smile
Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #234 -: април 03, 2008, 12:35:24 »

Моята сватба е чак на 23.08. Така че ще започна през Юли, като се стопли да ходя на плаж преди обяд или след жегите веднъж седмично, така ще имам тен, но ще внимавам, че не искам да изглеждам като циганче на сватбата:)
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: април 03, 2008, 14:08:52 »

А при условие че сватбата е на 19-ти юли кога е хубаво да започна със солариума и колко време преди сватбата да спра да ми отпочине малко кожата примерно....Примерно ако сега тръгна, обаче ходя веднъж седмично ще има ли ефект?!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: април 04, 2008, 08:49:31 »

Gergancheto най добре отиди в солариума който мислиш да посещаваш и те ти кажат до датата колко пъти да отидеш и по колко да стойш за ефект
но според мен по 1 на седмица ниама смисъл, няма да има ефект
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: април 04, 2008, 09:02:24 »

Aз знам, че първоначално се ходи по-начесто, но по по малко минути. Примерно 3 пъти седмично по 5 мин., а после постепенно се качват минутите и намаляват пътите.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: април 04, 2008, 11:42:40 »

А при условие че сватбата е на 19-ти юли кога е хубаво да започна със солариума и колко време преди сватбата да спра да ми отпочине малко кожата примерно....Примерно ако сега тръгна, обаче ходя веднъж седмично ще има ли ефект?!

Gergancheto зависи дали си по-мургава или си със светла кожа. Ако си по- мургава почни по на често (примерно 3 пъти седмично), и след това по един път на седмица, за да го потдържаш  Wink . А ако си с по-светла кожа, май ще трябва доста често. Но, като отидеш в соларното студио, което си избрала ги попитай  mda До юли месец ще има толкова слънчеви дни, че дори и на слънчице да се показваш по-малко пак тен ще хванеш  Sunshine
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: април 04, 2008, 12:27:45 »

Gergancheto зависи дали си по-мургава или си със светла кожа. Ако си по- мургава почни по на често (примерно 3 пъти седмично), и след това по един път на седмица, за да го потдържаш  Wink . А ако си с по-светла кожа, май ще трябва доста често. Но, като отидеш в соларното студио, което си избрала ги попитай  mda До юли месец ще има толкова слънчеви дни, че дори и на слънчице да се показваш по-малко пак тен ще хванеш  Sunshine

 Ooo  мацка страх ме е от слънцето  Girl_hide Хаха всъщност работата е там че обожавам слънцето, обаче ме е страх от неравномерен тен, от някое мехурче появило се тук-там (въпреки че е изключително малко вероятно). Кожата ми е .... не много бяла. Изгарям много бързо и никога не ставам червена ...директно почернявам. Но представи си да ми се появи някое мехурче от изгарянията.... а все пак през тоя сезон роклята ми ще е максимално разголена  blush Аз мисля другия месец да тръгна на солариум, а от слънцето да се крия до тогава, въпреки че като знам как обичам да си пия кафенцето на слънчице ще е много трудно да се въздържам  blum
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines