Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 23:26:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малко тен за сватбения ден!  (Прочетена 103196 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 10, 2007, 23:11:36 »

И аз бях решила да придобия малко изкуствен тен,но се отказах!Нещо ама въобще не съм привърженичка на солариумите!А тена от моренцето добре че не беше много избледнял! :girl_wink:Но при вас със летните сватби нямате никакъв проблем:плажче - тенче,плажче - тенче и т.н.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 16, 2007, 19:56:07 »

Е,нашата беше средата на септември, но пак нямахме проблем с моренцето и плажчетата!!! girl_wink
Активен
Radostina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 01, 2007, 03:29:05 »

Моята ще е на 07.07.2007г. Мисля вместо моминско парти, ако времето позволява да отскочим с момичетата в средата на юни за един уикенд на морето и тенче  smile smile smile smile smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 01, 2007, 09:01:15 »

Моята ще е на 07.07.2007г. Мисля вместо моминско парти, ако времето позволява да отскочим с момичетата в средата на юни за един уикенд на морето и тенче  smile smile smile smile smile
Е супер идейка!Както казах по-надолу идеалната комбинация тенче , море , тенче ,море! Bravo
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #19 -: февруари 01, 2007, 09:26:24 »

И аз по принцип мноого бързо хващам тен, но от няколко ходения на солариум миналата година ефекта беше минимален  tease Само дето кажата ми стана суха за определен момент, а пък иначе си е съвсем нормална, тъй че не го препоръчвам на никой. А кремове съм ползвала само на Jonson по-тъмния, след като вече си имах тен и определено има ефект, ставаш един такъв златисто-кафяв. Той пък обаче мирише кофти  crazy, ама те май всички такива кремове миришат гадно.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 01, 2007, 10:31:37 »

Цитат
Той пък обаче мирише кофти  , ама те май всички такива кремове миришат гадно.
Щом мирише............ :!Представяте ли си красива булка с хубав тен и мирише гадно.Поне някакъв лосион за тяло може ли да сложиш отгоре или не?Или някакъв ароматизиран спрей за тяло? crazy
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 01, 2007, 14:26:21 »

Моята ще е на 07.07.2007г. Мисля вместо моминско парти, ако времето позволява да отскочим с момичетата в средата на юни за един уикенд на морето и тенче  smile smile smile smile smile

Много добра идея!!! Bravo
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #22 -: февруари 19, 2007, 23:35:51 »

Моята кожа е много светла, направо ще се слея с роклята  sad Затова ми се ще да имам лек загар, но ще пробвам със солариума доста преди сватбата. Ако стане някоя поразия  shok да имам време да я оправя преди Деня.
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #23 -: февруари 20, 2007, 10:48:27 »

Моята кожа е направо отвратителна  Cray не знам какво да правя!!!Със сигурност ще пробвам със солариум,но не знам дали ще има ефект.Кожата ми е много бяла,по принцип когато ходим на море (10 дни)се връщам със съвсем лек тен-никога не съм се виждала черна,а толкова много ми харесва  cray Аз първия ден винаги изгарям(ставам,като рак),след няколко дни се беля и пак си ставам като сиренце  Плачещо момиче Моля ви,посъветвайте ме какво да направя!
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #24 -: февруари 20, 2007, 11:08:02 »

Според мене geri84 трябва да си много внимателна с придобиването на тен.Постепенно,по бавно и  с търпение,щом ти си толкова бяла,и може би е по добре да започнеш със солариум за да не изгориш на слънцето.
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 20, 2007, 11:29:14 »

geri84  аз също съм много бяла,въпреки че не бих казала ,че не почернявам!Ако се пека повече ставам доста черна! :danceg:Сега за сватбата смятам да ходя на солариум от по-раничко,но за малко време,за да придобия лек загар само,но да е равномерен!Защо не пробваш така да ходиш,за кратко но по редовно,за да не изгаряш!!!
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #26 -: февруари 20, 2007, 11:31:35 »

Аз точно така си мисля,че е най-добре,vanis ...да не ходя изобщо на плаж,а само на солариум.Ще започна с няколко пъти по 5 минути,а след това(зависи от солариума и от това как ми действа,разбира се)може и на 10 минути.Аз не искам да съм много черна,но поне мъничкооооо тен да си имам,за да съм хубавка  blush и все пак да има някакъв контраст,а не да съм беличка,колкото роклята  ROFL
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #27 -: март 15, 2007, 14:42:27 »

Аз точно така си мисля,че е най-добре,vanis ...да не ходя изобщо на плаж,а само на солариум.Ще започна с няколко пъти по 5 минути,а след това(зависи от солариума и от това как ми действа,разбира се)може и на 10 минути.Аз не искам да съм много черна,но поне мъничкооооо тен да си имам,за да съм хубавка  blush и все пак да има някакъв контраст,а не да съм беличка,колкото роклята  ROFL

Ох, и аз имам същия проблем с бялата кожа!! Плаж въобще не ми понася. Мислех си за солариум, но каква ще е разликата?! Аз дори през лятото не ходя много разголена, щото така хубавичко изгарям!!!  Cray
Сватбата ще е през май, но дотогава има вероятност вече да съм станала "шаренка" - на ръкави и деколтенца!! А роклята ми е с бюстие с презрамки и отворена на гърба! Как ли ще се справя с равномерния загар?!  crazy Фон дьо тен не помага ли?
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #28 -: март 15, 2007, 15:03:49 »

 Аз много не разбирам от тези неща,но фон дьо тен-а няма ли да ти изцапа роклята?Не съм сигурна,но ти препоръчвам да не рискуваш.Можеш да попиташ в някой козметичен магазин.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: март 15, 2007, 15:05:00 »

Аз много не разбирам от тези неща,но фон дьо тен-а няма ли да ти изцапа роклята?Не съм сигурна,но ти препоръчвам да не рискуваш.Можеш да попиташ в някой козметичен магазин.

Ще изцапа и още как!!!!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines