Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:59:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Помощ админ  (Прочетена 175507 пъти)
 
Velislava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: ноември 08, 2007, 10:40:27 »

Какво става в този форум админ, *crazy*нали аз направих темата има ли булки от Плд.а излиза,че е друга "булка"а моята публикация с въпрошчета към булките някъде там,из другите публикации End.Май и другите се чудят какво става,аз поне мнооооого се чудя..... girl_impossible
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: ноември 08, 2007, 11:55:08 »

Какво става в този форум админ, *crazy*нали аз направих темата има ли булки от Плд.а излиза,че е друга "булка"а моята публикация с въпрошчета към булките някъде там,из другите публикации End.Май и другите се чудят какво става,аз поне мнооооого се чудя..... girl_impossible
Не съм админ, но мога да ти отгворя на въпроса!
При положение, че има вече създадена такава тема за булките от Пловдив - двете теми се сливат в една! Затова излиза, че друго момиче е направило темата!  pardon
И се съмняват другите да се чудят какво става, защото знаят правилата на форума: При съществуваща подобна тема да не се прави нова!  nea
Препоръчвам ти да прочетеш всички правила и така няма да се чудиш какво става, а и така ще се запознаеш с това какво е разрешено и забранено да се прави!  good
А по първия въпрос не мога да ти отговоря - виж все пак да не си отбелязала без да искаш тази опция!  pardon
Активен
Velislava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: ноември 08, 2007, 23:27:49 »

Какво става в този форум админ, *crazy*нали аз направих темата има ли булки от Плд.а излиза,че е друга "булка"а моята публикация с въпрошчета към булките някъде там,из другите публикации End.Май и другите се чудят какво става,аз поне мнооооого се чудя..... girl_impossible
Не съм админ, но мога да ти отгворя на въпроса!
При положение, че има вече създадена такава тема за булките от Пловдив - двете теми се сливат в една! Затова излиза, че друго момиче е направило темата!  pardon
И се съмняват другите да се чудят какво става, защото знаят правилата на форума: При съществуваща подобна тема да не се прави нова!  nea
Препоръчвам ти да прочетеш всички правила и така няма да се чудиш какво става, а и така ще се запознаеш с това какво е разрешено и забранено да се прави!  good
А по първия въпрос не мога да ти отговоря - виж все пак да не си отбелязала без да искаш тази опция!  pardon




       МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯТОВА НЕ ГО ЗНАЕХ,НО ВЕЧЕ ЗНАМ air_kiss
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: ноември 20, 2007, 15:07:51 »

може ли някой да ми отговори как да кача един готин клип в тема "Вижте това" - този клип се намира в моя компютър?
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: ноември 20, 2007, 16:35:52 »

може ли някой да ми отговори как да кача един готин клип в тема "Вижте това" - този клип се намира в моя компютър?
Трябва да го качиш първо в интернет на някой сайт и тогава става! От компютъра мисля, че не може - няма такава опция  pardon
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: ноември 20, 2007, 16:40:32 »

няма как да стане, така ли? а снимките как си ги качваме директно от компютъра - значи и клипове би трябвало - мерси все пак!!! give_rose
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: ноември 20, 2007, 16:44:50 »

Би трябвало, но като не са го направили да поддържа такъв формат, как да стане?  blum
Активен
Velislava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: ноември 28, 2007, 09:21:35 »

Качи клипа във www.vbox7.com регистрирсш се и си го качваш. girl_wink
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: декември 04, 2007, 10:44:34 »

здрасти на младежта, един лек проблем не ми се вижда поста във темата за гласуване за наградата на потребителите, аз поне не я виждам sad пък като цъкна да я редактирам и я има

Здравейте и от мен! Не съм се включвала от доста време във форума  give_rose, завихри ме живота  smile pleasantry
Честито на победителите в конкурса "Сватбени емоции"!  Bravo  good

Понеже в крайното класиране, което се появява в секцията Конкурс, крайно класиране - http://www.svatbata.bg/konkurs/topten.html,  първите шест снимки са с еднакъв резултат - 4,95, искам да попитам това което излиза като резултати дали е реално и последно?  smile  Понеже нашите снимки са третата и четвъртата се вълнувам и аз  smile

ами Стефания, ако и на тва не си доволна и се съмняваш че с тия 4,95 са те прецакали незнам какво да ти кажа... само ти си знаеш с какви очи ще идеш да си получиш наградата си и да покажеш вълнението с�
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: декември 04, 2007, 10:45:03 »

хохохо и тук не я виждам
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #175 -: декември 04, 2007, 10:49:03 »

вчера и аз имах такъв проблем.Бях цитирала Олив и на поста ми си виждаше само надпис "цитат на Олив".Влязох в редакция и изтрих цитата и моя коментар се появи pardon
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: декември 04, 2007, 10:52:37 »

вчера и аз имах такъв проблем.Бях цитирала Олив и на поста ми си виждаше само надпис "цитат на Олив".Влязох в редакция и изтрих цитата и моя коментар се появи pardon

същата работа незнам дали не ни дават да я цитираме тая, нямам идея... сега пак пробвах и в друга тема да и напиша писанията ама нищо не стана
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: декември 04, 2007, 11:13:35 »

ами напиши цитат на .... и го направи по-тъмен и отдолу твоето мнение blush blush blush blushкато и копираш мнението,а не даваш на бутон цитат....дано си ме разбрала give_rose
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: декември 04, 2007, 13:20:44 »

ами напиши цитат на .... и го направи по-тъмен и отдолу твоето мнение blush blush blush blushкато и копираш мнението,а не даваш на бутон цитат....дано си ме разбрала give_rose

пробвах кво ли не нищо не става
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: декември 04, 2007, 13:50:04 »

ами напиши цитат на .... и го направи по-тъмен и отдолу твоето мнение blush blush blush blushкато и копираш мнението,а не даваш на бутон цитат....дано си ме разбрала give_rose

пробвах кво ли не нищо не става



Вчера оправих няколко такива мнения.

Кое е това мнение да намерим проблема.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines