Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 07:56:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Помощ админ  (Прочетена 177297 пъти)
 
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: март 31, 2008, 16:16:21 »

Имам същия проблем с галерията pardon

Може ли да копирате съобщението което излиза. На този линк се отваря съвсем нормално галерията.
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: март 31, 2008, 16:24:12 »

Тео аз мисля ,че вече всичко е наред ,аз без проблем вече си качвам снимки в галерията .Благодаря ти
Активен
tsvetenden
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52


Най-истинските неща са невидими, те се чувстват


« Отговор #317 -: март 31, 2008, 16:51:56 »

С риск да се повторя, но моля да обърнете внимание на календара.
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: април 01, 2008, 08:01:41 »

Error (ERROR_MISSING_OBJECT) : 5529 GalleryUser in modules/core/classes/helpers/GalleryEntityHelper_simple.class at line 124 (GalleryCoreApi::error)
in modules/core/classes/GalleryCoreApi.class at line 2298 (GalleryEntityHelper_simple::loadEntityByExternalId)
in modules/core/classes/GalleryEmbed.class at line 215 (GalleryCoreApi::loadEntityByExternalId)
in modules/core/classes/GalleryEmbed.class at line 120 (GalleryEmbed::checkActiveUser)
in /home/sv2tb3t5/subdomains/forum/Sources/Gallery.php at line 164 (GalleryEmbed::init)
in ??? at line 0
in /home/sv2tb3t5/subdomains/forum/index.php at line 133
Ето това ми излиза щом вляза в галерията
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: април 01, 2008, 08:53:24 »

Добре, влез отново в галерията
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: април 01, 2008, 08:55:42 »

Успяххх  yahoo yahoo хиляди благодарности good
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: април 01, 2008, 16:56:29 »

Така, в темата за сватбените покани възникна един проблем, който пряко ме засяга. Наистина смятам, че мястото на спора не е в темата (макар че пряко е следствие на нея), но не смятам че мястото му е в кошчето, защото искам и смятам че е правилно правдата да възтържествува, защото иначе наистина ще затвърдя убеждението си че в България правда и свобода на словото няма. Молбата ми е спора да бъде преместен в отделна тема, както беше правено преди време със споровете, които излизат от темите или ги натоварват. Все пак аз съм един от редовните потребители на форума и смятам (освен ако не си въобразявам), че съм допринесла за неговото развитие, затова мисля че не заслужвам подобно отношение възмущенията ми да бъдат захвърляни в кошчето. Имам право да се възмущавам от неправди и освен това не съм го направила по груб, циничен или обиден начин, за което моля да бъдат уважени правата ми на член от форума и мненията от дискусията да бъдат върнати в отделна тема. Благодаря за разбирането предварително!
« Последна редакция: април 01, 2008, 16:58:22 от prin4ipessa » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: април 01, 2008, 19:35:33 »

Аз изтрих мненията както твойте така  всички свързани с възникналия спор.Ако смяташ че някой е нарушил правата ти като е присвоил приписал или използвал текста на твойта покана то този човек не е тук и какви мерки ще вземеш са лично твое решение.Не смятам че спора който възникна има място в темата за поканите нито другаде.Решението за възникнали такива спорово са в коша.Аз държа на мнението си че трябваше да изтрия тези неща .Не разбирам каква правда трябва да възтържествува и то тук в форума.Ако някой от другите модератори или Тео смята че трябва да бъдат възстановени и отделени мненията в друга тема да го направят.Въпреки уважението ми към теб аз няма да направя това.Надявам се да не го приемеш лично и да приемеш че това е моето мнение.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: април 01, 2008, 23:56:52 »

Не разбирам каква правда трябва да възтържествува и то тук в форума.

Ами правдата за свободата на мнение и критика. За споровете с Pachoran се правеха отделни теми, защото беше споменато, че правата му на член във форума ще бъдат нарушени ако му се трият мненията. Ами малко е нечестно онзи Пацхоран да го защитим, че сакън да не се обиди, а пък Албена с нейния "глупав и истеричен" проблем кучета я яли. Доста несправедливо ми се вижда. Както и да е, вече ми стана пределно ясно, че всички са склонни да обвинят мен че преувеличавам с реакцията си. Явно правдата ще си остане само за мен и не виждам смисъл да пледирам повече за каквото и да било разбиране. Извинете, че затормозих темата и форума с "безсмислените си истерии". Ако искате може да изтриете и тези мои мнения, след като "нямат място никъде".
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: април 04, 2008, 13:10:41 »

в една от темите когато искам да напиша отговор ми дава
ГРЕШКА и отдолу
This topic is locked, you are not allow to post or modify messages...
дава ми го не за първи път :huh:аз ли нещо съм объркала....дали не е от нета  crazy
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: април 04, 2008, 13:14:39 »

kleo_20,ако става въпрос за темата за Сиска,явно си опитала да пишеш във вече заключената стара,затова ти излиза това съобщение.Вече има нова тема Wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: април 04, 2008, 13:22:21 »

благодаря ти  @}->--аз не съм погледнала нали все бързам да видя какво става :bravo:благодаря още веднъж ама с моя бременен акъл  tease
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: април 05, 2008, 12:07:11 »

Бих искала да влязя в контакт с един потребител който ми е писал в книгата за гости
Гореспоменатия потребител е Ceci
Не можах никъде из форума да я намеря  sad
Моля зя помащ
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: април 05, 2008, 12:18:16 »

ами възможно е да не я намираш защото не пише и има 0 публикации.за съжаление не можем да даваме никакви кординати на потребители.дори и на лични не можеш да и пишеш.съжаляваме че не можем да ти помогнем.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: април 05, 2008, 12:21:06 »

 sad sad sad
благодаля за бързия отговор
ще се надявам тя да пише  smile
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines