Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 07:47:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Обичате ли да спортувате?
спортувам редовно - 7 (28%)
само когато надебелея - 11 (44%)
не обичам спорта - 3 (12%)
всеки уикенд - 3 (12%)
обичам да гледам другите като спортуват - 1 (4%)
Общ брой гласове: 25

Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: спорта - здраве,хоби,мания или досада  (Прочетена 32887 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: януари 07, 2007, 13:06:13 »

Я сега тука всеки да каже обича ли спорта,спортува ли,фенове ли сте?И да се отчетат всички бивши и настоящи!Кога гледаме спорт?Когато България бие и носи медали или редовно?Световното първенство за събиране на по бира ли е или любов към спорта?Поддържате ли формата си с фитнес , аеробика, йога , каланетика или пилатес?Нали трябва да радваме мъжлетата колкото се може по-дълго! yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 07, 2007, 15:13:33 »

Спортувам, предимно ходя на фитнес с милотовсеки път, когато имам желание, обикновено малко по-рядко от него, но като сме двамата е по-забавно!!! girl_wink А и съм спортувала толкова различни спортове - синхранно плуване, аеробика, каланетика, волейбол, бойни изкуства, пилатес, даже и спортни танци!!! Но и се забавлявам!! Сега ми с еходи на латино танци и мисля да се запиша, даже и мама зарибих и ще ходим двете!!! Curtsey
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 07, 2007, 21:42:10 »

Аз съм тренирала 11 год. лека атлетика.После ме приеха в НСА и започнах да се занимавам любителски с много видове спорт.Сега изпитвам страхотно удоволствие ако успея да открадна 6-7 дни за ски /засега успявам/ и лятото да поигравам от време на време тенис.Бях се навила по едно време за пилатес,но така и не отидох! girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 07, 2007, 21:44:42 »

Бях се навила по едно време за пилатес,но така и не отидох! girl_wink

Аз ходих на пилатес с мама, един месец преди сватбата, много е забавно!!! Опитай, мисля, че ще ти хареса!!! good
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #4 -: януари 09, 2007, 00:44:42 »

Ами на мен ми се иска да бях по-постоянна, но обикновено ходя на фитнес по-няколко месеца, а след това въобще не се появявам. А бъдещата половинка е много активен, занимаваше се до скоро с 3 спорта, и всеки ден измисля по нещо ново. Така че съм решила да започна по-активно да се занимавам със спорт, хем да се постегна за свтбата, хем да си правим компания заедно след това. blum
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 09, 2007, 01:00:54 »

аз съм същата като теб didibaby!ходих за абсолвентския си бал 3 месеца и като мина бала краййййййй.но от 1 април трагвам сериозно 4е до 22 септември трябва да си стегна шкембенцето!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 09, 2007, 07:36:49 »

За мен е много хубаво ако и двамата могат да карат ски! :skiing:Много приятна зимна почивка може да си спретнете с любимия!Аз от няколко години редовно ходя на някой български зимен курорт и честно да ви кажа зимата си почивам много по-добре отколкото лятото.А и ските са спорт които натоварва цялото тяло и в същото време свежият въздух в планината те зарежда за нови подвизи.Умората е приятна и вечер имаш сили за  CHEERS с любимия човек!
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #7 -: януари 09, 2007, 09:54:46 »

За мен е много хубаво ако и двамата могат да карат ски! :skiing:Много приятна зимна почивка може да си спретнете с любимия!Аз от няколко години редовно ходя на някой български зимен курорт и честно да ви кажа зимата си почивам много по-добре отколкото лятото.А и ските са спорт които натоварва цялото тяло и в същото време свежият въздух в планината те зарежда за нови подвизи.Умората е приятна и вечер имаш сили за  CHEERS с любимия човек!

Това е спорта!!!
Аз не съм карал ски от 10-тина години, но сега се оборудвах с ново ски комплектче и само стискам палци да падне сняг. Тръпката от скоростта е невероятна.
Също така от време на време играя и тенис на корт. Там натоварването също е голямо. И според мен е много по-добро от при фитнеса.

А иначе най-редовно спиртувам, 4-4-2 джик-так.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 09, 2007, 15:38:05 »

За мен е много хубаво ако и двамата могат да карат ски! Skiing
................................................. ................................................. ....Умората е приятна и вечер имаш сили за  CHEERS с любимия човек!

Ние не караме ски (по-точно милото не кара), но пак имаме спорт, който упражняваме заедно!!! Ходим заедно на фитнес!!! И колкото и да сме уморени винаги след тренировка имаме време един за друг!!! blush good girl_wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 09, 2007, 22:38:00 »

Цитат
Също така от време на време играя и тенис на корт. Там натоварването също е голямо
good Oizo_Zoizo тениса на корт е много як спорт за мен.Наистина натоварва всички мускулни групи,в същото време е много динамичен и разтоварващ.Аз като се вбеся ,често ходя да поблъскам стената! :girl_wink:После си друг човек!
Ама и ние с теб Oizo_Zoizo сме фенове на едни такива евтинки спортове! pleasantry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 10, 2007, 08:21:30 »

Ама и ние с теб Oizo_Zoizo сме фенове на едни такива евтинки спортове! pleasantry

Ха-ха-ха-ха-хааааа ROFL така си е!!! Но пък си заслужава, удоволствието!!! girl_wink good
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #11 -: януари 10, 2007, 10:27:34 »

Ама и ние с теб Oizo_Zoizo сме фенове на едни такива евтинки спортове! pleasantry

Това е едно на ръка... ами сега врънкам един познат да ми обясни как се играе Голф. Правила и всичките му там пинизи. Стикове ще си купя от САЩ. Е това е баровски спорт!!! Просто си падам по скъпите играчки. Наследство от баща ми!!!!  Blush
« Последна редакция: януари 10, 2007, 10:33:48 от Oizo_Zoizo » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 10, 2007, 10:29:46 »

Просто си падам по скупите играчки. Наследство от баща ми!!!!  Blush

Е, това е!!! Мъжете си остават деца, само играчките им се променят!!! Girl_sing
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #13 -: януари 10, 2007, 10:35:39 »

Просто си падам по скъпите играчки. Наследство от баща ми!!!!  Blush

Е, това е!!! Мъжете си остават деца, само играчките им се променят!!! Girl_sing

Само ми остава да си купя една "лъскава каляска" (и това ще дойде) и съм джуст!!!!!  danceg
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 10, 2007, 10:39:04 »

Просто си падам по скъпите играчки. Наследство от баща ми!!!!  Blush

Е, това е!!! Мъжете си остават деца, само играчките им се променят!!! Girl_sing

Само ми остава да си купя една "лъскава каляска" (и това ще дойде) и съм джуст!!!!!  danceg

Браво на теб!!! Bravo Пожелавам ти го!!! good girl_wink
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #15 -: януари 10, 2007, 10:41:33 »


Браво на теб!!! Bravo Пожелавам ти го!!! good girl_wink

РЕСТО-О-О-О-О-О !!!!!  Good luck
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 10, 2007, 10:49:12 »


Браво на теб!!! Bravo Пожелавам ти го!!! good girl_wink
РЕСТО-О-О-О-О-О !!!!!  Good luck

 girl_wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 10, 2007, 11:24:59 »

Oizo_Zoizo сподели сега нещо за голфа!Аз като бях студентка в НСА там навремето беше първото голф игрище и само съм гледала!
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #18 -: януари 10, 2007, 16:04:06 »

Oizo_Zoizo сподели сега нещо за голфа!Аз като бях студентка в НСА там навремето беше първото голф игрище и само съм гледала!

За правилата нищо не мога да ти кажа... но за игрищата....
Първото беше открито преди повече от 10 години в Банкя. резиденцията на някаква си там джигитайка или "джапанка". След това откриха на НСА. А наскоро се навъдиха доста. В Ихтиман, Лозен, мисля че и в Горна Баня имаше. Това са в Шопландия. За другите области не съм се интересувал.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 10, 2007, 18:10:55 »

Дааааа, голфа е доста интересен спорт!!!
 Ми като започнете, направете някоя и друга снимка и покажете, похвалете се!!!
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #20 -: януари 10, 2007, 19:17:30 »

Аз да кажа за голфа се включвам - значи всяка година в офиса имаме голф аутинг, където всички ходят да играят (и да водят бизнес дискусии), а аз не мога да играя... така до една година, когато ме пратиха от работа в един хотел, които имаше и прилежащо игрище и през уиикенда аз и моят съпруг решихме и нии да видим що за животно е голфа. Добре, ама не знаем правилата... Обаче виж какви сме умни, потърсихме по интернет, почетохме и отидохме да играем (наехме там екипировка, количка и тн). Беше просто страхотно - толкова весело не ми е било отдавна - все едно като  разходка сред природата - страхотно движение и приятно за гледане (както всички знаем, голф игрищата  са доста поддържани). Аз мисля си останах с тази игра и бях между другото доста зле (примерно дупка която трябва да ми отнеме 3 удара, аз правех с 10 минимум). Моят мъж обаче се запали, и за седмицата докато бях на работа, си купи екип, и играеше по цял ден и до края на другата седмица хендикап-ът му беше мнооого подобрен. Но не си е работа да играеш сам... скучно е.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 10, 2007, 19:31:25 »

Ехаааа, silverarrow, звучи мнго интересно и завладяващо!!! good
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #22 -: януари 10, 2007, 20:12:31 »

По въпроса за голфа- и на мен много ми харесва. Но аз по природа съм много нетърпелива, и моята половинка отказва да ме научи. А иначе той  живее в съседство с голф игрище и през лятото след сватбата мисля сама да си намеря някой да ми дава уроци, поне ресурсите ги имам, сега само учител да се намери.  Bravo
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #23 -: януари 10, 2007, 22:30:05 »

мисля сама да си намеря някой да ми дава уроци, поне ресурсите ги имам, сега само учител да се намери.  Bravo

Само внимавай да не е като този !!!!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #24 -: януари 10, 2007, 22:42:38 »

Ехехех, от къде ги намираш ти такива... ROFL
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 11, 2007, 13:10:18 »

мисля сама да си намеря някой да ми дава уроци, поне ресурсите ги имам, сега само учител да се намери.  Bravo

Само внимавай да не е като този !!!!


Ееееее, ама това е скрита камераааа!!! yahoo
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 26, 2007, 20:08:19 »

Смешни футболни сцени:

http://www.sport1.bg/sport1/node/40631
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 26, 2007, 20:50:11 »

Смешни футболни сцени:

http://www.sport1.bg/sport1/node/40631

 ROFL dance ROFL dance ROFL dance ROFL
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 29, 2007, 20:46:44 »

Май България става известна и в зимните спортове :girl_wink:Къде със спортисти,къде с писти blum

Банско взе акъла на олимпийска шампионкa
След 19 г. Европейската купа се върна в България с кукери и заря


 След 19 години Европейската купа по ски алпийски дисциплини се завърна в България. Курортът Банско събра 78 състезателки от 15 страни. Церемонията по откриването започна с факелно шествие и кукерски танци, които стигнаха до центъра на града. Присъстваха председателят на ДАМС Весела Лечева, кметът на Банско Александър Краваров, президентът на Българската федерация Цеко Минев и официални делегати на Международната федерация по ски (FIS). Жребият на първите 15 беше изтеглен лично от специалния гост на състезанието - двукратната олимпийска шампионка от Торино Михаела Дорфмайстер. "Тук е страхотно. Атмосферата е супер. А условията за ски в момента са по-добри от тези в Австрия", заяви австрийката, която получи от Краваров специалния знак на града.
 Весела Лечева също беше наградена с почетния знак на кмета за приноса и помощта, оказани при организацията. Въпреки минусовите температури и ледения вятър на площада бяха излезли около 200 души. В шоуто участва атрактивният танцов ансамбъл "Българе", а накрая имаше и фойерверки. Първият манш е днес от 10 ч, а вторият стартира в 13. България е представена от шест състезателки - Десислава Джурова, Мария Киркова, Силвия Маджарска, Стефания Савкова, Петя Георгиева и Десислава Славева. Най-силните скиорки в Банско са Аурели Сантон (Фр) и Анна Фенингер (Ав).

http://www.standartnews.com/bg/article.php?d=2007-01-29&article=176435
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 29, 2007, 20:53:43 »

Момичета,ето ви едно много полезно сайтче със всякакви упражнения,аз правя pimp it up  и съм много доволна.
http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: януари 29, 2007, 21:12:48 »

Много хубаво линкче. В този форум май само аз съм едно "спотристче" дето хич го няма.  pardon
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #31 -: януари 30, 2007, 13:07:48 »

Спорта е моят живот  girl_in_love
Тренирала съм 12 години волейбол (не бих казала, че е кой знае колко динамичен спорт pardon ). Бях луда по него, особено плажния лятото.... хвърляш се по пясъка, търкаляш се, свикваш с горещия пясък и ходиш като някоя нестинарка  biggrin Бомба беше smile
Но откакто завърших висшето си образование се захванах с истинския спорт (поне за мен) -  boxing Кикбокс smile Това е спорт, който препоръчвам на всяка една жена (не говоря за ринг), достатъчни са ударите по чували, изпълнението на техниката. Адски динамичен, развива всяко едно мускулче. Просто съм влюбена в него.
Но не бих казала, че професионалните занимания със спорт могат да се осъвместяват с повишено внимание към половинката. Лично аз като се подготвях и за световно и за европейско бачках до 17.30 на работа. След това от 18.00 до 21.30 - 22.00 бях плътно в залата ЕЖЕДНЕВНО !!!! Прибирах се убита и нямах сили за нищо  nea Всяко нещо си иска жертви. Оттам пък започнаха и проблеми - половинката започна да се мръщи, че ми е време да спра с професионалните изяви.... но какво да направя като са ми тръпка. Просто без спорт ще се свърша..... а това натоварване, което ми дава кикбокса и аерокикбокса в частност е невероятно и не може да се сравни с нищо друго  pleasantry
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #32 -: януари 30, 2007, 13:44:54 »

Хайде и аз да се впиша blush Като дете съм тренирала и лека атлетика и народни и спортин танци но нищо от тях сериозно.Не мога да плувам,не карам ски....Ходила съм на фитнес и ареобика, като фитнеса определно го предпочитам.Поради здравословни причини обаче не ми препоръчват фитнес и започнах вкъщи да тренирам пилатес и тае-бо, нередовно blush,изтеглила съм си програмки от този сайт който беше приложила ilusion.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 30, 2007, 14:38:22 »

Момичета,ето ви едно много полезно сайтче със всякакви упражнения,аз правя pimp it up  и съм много доволна.
http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/

Много хубавоизглежда, вече ми е във Favorites и ще пробвам!!! good girl_wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: януари 30, 2007, 17:06:08 »

Момичета,ето ви едно много полезно сайтче със всякакви упражнения,аз правя pimp it up  и съм много доволна.
http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/
Браво ilusion!Наистина много добро попадение.При този застоял начин на живот е хубаво да се пораздвижваме,а и така ще сме по-дълго апетитни за половинките нали? girl_wink pleasantry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: януари 30, 2007, 17:28:31 »

Цитат
...а и така ще сме по-дълго апетитни за половинките нали?

Така, така!!! Само нас да си гледат и всеки път като ни погледнат да са LOVING и  shok
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: януари 30, 2007, 18:12:52 »

Ами да трябва да се грижим за себе си,макар,че аз след един месец отпуска и само четене не мога да повярвам,че казвам това. :sarcastic:Доста упражненийца трябва да направя,че работата отива на зле Плачещо момиче
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 30, 2007, 18:22:27 »

Ако имаме желание, всичко ще е ОК!!! любов заедно good
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 06, 2007, 16:49:38 »

Ние възнамеряваме да си купим велоергометър(ако съм сгрешила думата поправете ме)
Ако някой може да ми каже дали има смисъл и дали помага. Аз го искам за раздвижване и стягане на краката и корема. Посъветвайте ме тези които имат опит с този уред. Благодаря.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 06, 2007, 16:57:18 »

Цитат
Ние възнамеряваме да си купим велоергометър
Ами това е хубав уред.Не заема много място вкъщи,а може да си потренираш добре на него.Тренира общата физическа издръжливост,не обременява тазобедрените стави.Използва се много за трениране на сърдечно-съдовата система.Краката ще можеш да ги тренираш,но пак повтарям  само тренираш .Няма да отслабваш а ще развиваш мускулна маса.С по-дълги натоварвания се получава чудесна финна мускулатура.За коремната преса не ми е много ясно как ще се тренира.Може би ако караш без да се навеждаш напред,а сръце пуснати край тялото.Определено ще се натоварва,особеноо страничните коремни мускули!
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: февруари 06, 2007, 17:31:03 »

Благодаря ти фиби. Точно от това имам нужда от стягане на краката. Не мога да ходя по зали защото нямам време и желание. В къщи пред телевизова идеалния спорд  pleasantry. Моето мило караше преди време много колело и имаше такива мускули на краката, че беше само крака като го погледна и корема му беше доста добре.  kezz Дано да не станат моите крака много мускулести. За сватбата да съм във форма.  girl_wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 06, 2007, 19:34:22 »

Как постигате идеалната форма!И въобще постигате ли я?Може би чрез диети или чрез спорт?На мен много ми влияе емоционалното състояние когато съм тъйна не се храня и отслабвам,а когато съм щастлива се отпускам и хапване,пийване и спокоен живот и след месец се оказвам с 3-4 кг повече.Броите ли си калориите ,когато се храните или ви е все  тая и хапването домашна сланинка! :girl_wink:Споделете!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #42 -: февруари 06, 2007, 20:06:50 »

И на мен това ми е проблемът. А и никъде около частта на града, където живея няма удобни фитнес салони. Затова все си мисля че ако си направя един фитнес кът вкъщи няма да е лошо. Освен това много обичам пилатес или йога, но като са ми заети поне 3 вечери през седмицата, не мога да си създам постоянен навик.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #43 -: февруари 06, 2007, 20:14:48 »

Аз не обичам да броя калориите. Опитвам се да хапвам здравословно- много обичам всякакви плодове и зеленчуци. Ям само пилешко и пуешко месо, но пък много обичам сладкиши, така че не това не ми помага особено при поддържането на фигурата. Докато бях студентка, от учене по цяла нощ и недоспиване, нямах проблеми с теглото-особено последните 2 години в университета. Обаче сега се поотпуснах, а и по цял ден съм в офис и пред компютъра и е много трудно да поддържам каквато и да била форма. Поне не съм качила килограми.
Иначе си имам цяла колекция вкъщи с DVD-та с разни програми като пилатес, йога, даже circuit training, но като се прибера след работа ми се прави всичко друго, но не и гимнастика. Иска ми се да работех в някоя корпорация, в която си има фитнес салони и всичко, за да мога поне по време на обедната почивка да се отбивам за бързо кардио. Но засега няма... Така че ще трябва да изчакам да се постопли и да започна пак да бягам навън.  Blush
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #44 -: февруари 07, 2007, 15:55:32 »

Винаги съм била около 44кг. Напоследък почнах като съм напрегната или нервна да свалям по 2-3,за си ги връщам,обикновенно обаче връщам трудно,свалям бързо.Единствения ми проблем е коремчето(за мен си имам другите ми се смеят че ми е залепен за гърба)Не спортувам,но и не обичам сладките неща,може би това ми помага донакъде да съм си на едно ниво.Най-обичам месо със зеленчуци и плодове.Аз мога вечно да изкарам на месо и зеленчуци (диетата)без да се сетя за шоколад  и торта.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 07, 2007, 16:02:36 »

Как постигате идеалната форма!И въобще постигате ли я?Може би чрез диети или чрез спорт?На мен много ми влияе емоционалното състояние когато съм тъйна не се храня и отслабвам,а когато съм щастлива се отпускам и хапване,пийване и спокоен живот и след месец се оказвам с 3-4 кг повече.Броите ли си калориите ,когато се храните или ви е все  тая и хапването домашна сланинка! :girl_wink:Споделете!

Когато съм влюбена girl_in_love, килограмчетата се стапят от самосебе си, просто така... LOVING heart
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 07, 2007, 16:31:14 »

За мен важи правилото : спокоен живот = коремче и  проблеми = загуба на коремче. Обаче последно време нещо не свалям а само качвам вече съм 54 кг.  Cray които са доста съсредоточени в областа на корема.
Правя си пояс да не се удавя лятото на плажа  sarcastic
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #47 -: февруари 07, 2007, 16:57:20 »

Правя си пояс да не се удавя лятото на плажа  sarcastic

Това е добро извинение! sarcastic
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: февруари 07, 2007, 17:08:50 »

Правя си пояс да не се удавя лятото на плажа  sarcastic

Това е добро извинение! sarcastic
А точно там - на пояса много трудно се сваля сланинката!Помага само бягането!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #49 -: февруари 07, 2007, 17:10:11 »

Правя си пояс да не се удавя лятото на плажа  sarcastic

Това е добро извинение! sarcastic
А точно там - на пояса много трудно се сваля сланинката!Помага само бягането!

Съгласна съм с това!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: февруари 07, 2007, 17:32:32 »

Правя си пояс да не се удавя лятото на плажа  sarcastic

Това е добро извинение! sarcastic
А точно там - на пояса много трудно се сваля сланинката!Помага само бягането!

Ами, има си специални фитнес упражнения и всичко си идва на мястото!!! Curtsey
Активен
al_stoev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: февруари 07, 2007, 18:08:57 »

Спорта трябва да заема важна част от живота ни. Аз затова се старая колкото се може по често да спортувам.
Я шах. Я белот. От време на време билярд с дартс  Wink

Обожавам лятото да ходя на плажа да играем волейбол. Плюсовете са много -

1. Потене - казват че било много важно за здравия организъм
2. Тен
3. Добра форма и съответно добро настроение,
4. След волейбола - бира. Ся няма само да се морим я smile
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 07, 2007, 18:11:14 »

 sarcastic  ROFL
Точно така. Бира след плажния волейбол си е класика. Даааам.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: февруари 07, 2007, 20:13:11 »

Плажният волейбол е наистина много приятно занимание.Всички долуизброени предимства са истина al_stoev.Само дето си нараняваш коленцата и лактите и после иди обяснявай ,че си играл плажен волейбол girl_wink blum heart
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #54 -: февруари 09, 2007, 15:09:33 »

Аде аде, сега...... какви коленца и лакътчета, бе , хора  pleasantry
Това е ПЛАЖЕН волейбол, мяташ се като бълха из пясъка  biggrin
Не го играем в зала на дъски или пък недай ви боже на някое асфалтово училищно игрище
Най-хубавото, ако питате мен след 4-5 гейма на плажа на пек, съответно изпотени отвсякъде е една засилка и БОМБА в морето  biggrin
Тоест.... ако питате хората ми ... мен насила са ме хвърляли винаги след мач .... не моиш ме накара да вляза сама в морето .... ама пък после ми е гот  biggrin
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: февруари 09, 2007, 15:12:48 »

DIVA, абсолютно съм съгласна с теб!!! good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: февруари 09, 2007, 16:30:40 »

Ами незнам но при мен винаги се получава така с колената.Сигурно не мога да играя както трябва плажен волейбол.Ама има ли значение как се играе,важна е емоцията! yahoo
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #57 -: февруари 12, 2007, 11:51:08 »

Точно така, Фийби  pardon
Важна е емоцията. Случвало се е да се разранят някои части от тялото на плажа, но то е било заради някой друг строителен материал, подхвърлен на плажа  beating .... някой гаден камък, завлечен от феновете на плажния футбол, който използват за да си разграничат там вратичките .... beating
Иначе си има пясък и пясък (по-големи песъчинки или направо камъчета или почти на прах) там може да се стигне до някое и друго одраскване.... то и зависи в кой район се играе.  pardon
Но съм с две ръце ЗА  pleasantry този плажен спорт  Yes pleasantry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: февруари 12, 2007, 12:44:48 »

Точно така, Фийби  pardon
Важна е емоцията. Случвало се е да се разранят някои части от тялото на плажа, но то е било заради някой друг строителен материал, подхвърлен на плажа  beating .... някой гаден камък, завлечен от феновете на плажния футбол, който използват за да си разграничат там вратичките .... beating
Иначе си има пясък и пясък (по-големи песъчинки или направо камъчета или почти на прах) там може да се стигне до някое и друго одраскване.... то и зависи в кой район се играе.  pardon
Но съм с две ръце ЗА  pleasantry този плажен спорт  Yes pleasantry

И аз съм "ЗА", много е забавно!!! pleasantry
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: февруари 12, 2007, 14:37:19 »

А и плажният волейбол не е скъп спорт.Само че като дойде време за него т.е. лятото ние вече сме във форма.Всъщност с какво да поддържаме фигурата си през зимата.Освен с аеробика и гимнастически упражнения друг евтин вариант не виждам.А скъпия го знаем всички-скииииииииии Skiing Skiing :skiing:Обожавам ските!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #60 -: февруари 13, 2007, 21:33:07 »

А и плажният волейбол не е скъп спорт.Само че като дойде време за него т.е. лятото ние вече сме във форма.Всъщност с какво да поддържаме фигурата си през зимата.Освен с аеробика и гимнастически упражнения друг евтин вариант не виждам.А скъпия го знаем всички-скииииииииии Skiing Skiing :skiing:Обожавам ските!

Оле, аз няма да ви казвам как съм със ските- просто ужас!
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: февруари 14, 2007, 02:36:36 »

А скъпия го знаем всички-скииииииииии Skiing Skiing :skiing:Обожавам ските!
И ааааааааааз, само дето вече две години не успявам да стигна до скиииииииии  Skiing , а като гледам и тази ще ми се размине  cray . Иначе аз освен ските страшно обичам и плуването ...  Swiming
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: февруари 14, 2007, 08:45:41 »

А скъпия го знаем всички-скииииииииии Skiing Skiing :skiing:Обожавам ските!
И ааааааааааз, само дето вече две години не успявам да стигна до скиииииииии  Skiing , а като гледам и тази ще ми се размине  cray . Иначе аз освен ските страшно обичам и плуването ...  Swiming
Аз миналата година се разписах със ските около 10 дни на Пампорово,но тази година направо не мога и да си помисля за ски End
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: март 09, 2007, 08:37:53 »

Гол фитнес
Усещането за свобода е фантастично, казват нуди спортистите


Гол фитнес завладя и Европа. Хиляди хора от Стария континент без свян хвърлиха спортните костюми и се отдадоха на новата световна мания. Само за месеци бяха открити над 200 нудистки фитнес центрове. "Тук няма воайори, хората идват, за да спортуват", казват инструкторите, които според правилата винаги ходят облечени.
Усещането е невероятно, нито един спортен екип не дава такава свобода на движенията, хвалят се нудистите.
Родината на новата мания е Холандия. В градчето Хетерен отвори врати първата подобна зала. Светкавично собственикът на залата Патрик де Мен получи заявки за нуди програмата от германци, белгийци, англичани. Тълпи мераклии имало дори и отвъд океана.
Тренировките се посещават само от пълнолетни клиенти. Всеки преминава тест, който открива секс маниаците. Част от залите са в престижни хотели и собствениците им не искат да рискуват репутацията си.

източник
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: март 09, 2007, 13:24:12 »

Лелелееее girl_impossible
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: март 09, 2007, 17:29:49 »

Аз едно се чудя как почистват сляд всеки който използва уредите.  bad
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: март 09, 2007, 22:26:17 »

Аз едно се чудя как почистват сляд всеки който използва уредите.  bad

Ммммм, дааа, интересен въпрос! bad
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: март 10, 2007, 11:32:50 »

Аз едно се чудя как почистват сляд всеки който използва уредите.  bad
Не вярвам никой да не се е погрижил за това.Но е много откачено нали?А и при много хора би могло да бъде отвратителна гледка! bad
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 25, 2007, 13:35:55 »

Леле ама никой ли не спортува тук? ohmyАз пък съм много щастлива,защото милото е купил две ракети за тенис плюс комплект топки Уилсън , модел Ферер и като си дойде започвам активно с тениса?! yahoo tennis tennis tennis
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 25, 2007, 13:43:42 »

аз обичам да ходя на тае-бо
много ме кефи, понеже се отслабва, стягат се мускулите, успокоява ме и се чувствам много добре yahoo
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 25, 2007, 13:52:31 »

аз обичам да ходя на тае-бо
много ме кефи, понеже се отслабва, стягат се мускулите, успокоява ме и се чувствам много добре yahoo
О имам един бивш колега - инструктор по тае-бо.Наистина е готино.А във Варна колко струва 1 час тае-бо?
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 25, 2007, 13:53:34 »

аз обичам да ходя на тае-бо
много ме кефи, понеже се отслабва, стягат се мускулите, успокоява ме и се чувствам много добре yahoo
О имам един бивш колега - инструктор по тае-бо.Наистина е готино.А във Варна колко струва 1 час тае-бо?
ами картата е 22лв за един месец - ходисе 3 ти в седмицата
цената е многооооо добра
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 25, 2007, 13:57:33 »

аз обичам да ходя на тае-бо
много ме кефи, понеже се отслабва, стягат се мускулите, успокоява ме и се чувствам много добре yahoo
О имам един бивш колега - инструктор по тае-бо.Наистина е готино.А във Варна колко струва 1 час тае-бо?
ами картата е 22лв за един месец - ходисе 3 ти в седмицата
цената е многооооо добра
О наистина е много добра.Обаче аз много трудно се организирам за такива неща.Все трябва да съм с някой и да не ми е скучно и т.н.Но тае-бо то е добро ,защото е много динамичо,разнообразно и можеш да се научиш и на някои елементи за самозащита!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 25, 2007, 14:02:51 »

не нее скучно, дори е смешно първите няколко ходения laugh
даа учат се и техники за самозащита
музиката е техно,е аз не слушам така музика но за тае-бото супер пасва тази музика и започваш още повече да се нахълсваш
много е гот
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 25, 2007, 16:08:32 »

моят спорт са латино танците  DANCE Dance Dance Dance бях спряла тренировките за доста дълъг период от време и сега отново започнах да ходя  yahoo  определено ми липсваха  Girl_sing
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #75 -: май 26, 2007, 10:15:35 »

Но тае-бо то е добро ,защото е много динамичо,разнообразно и можеш да се научиш и на някои елементи за самозащита!
Фийби, от таебото не можеш да научиш абсолютно нищо за самозащита, миличка  pleasantry
Верно е, че е динамично, спор няма. Занимавам се с аерокикбокс и е подобно. НО при аерокикбокса имаш съприкосновение с чувал, като биеш усещаш ударите на чувала, чистиш техника и е по-подходящо за усвояване елементи за самозащита. Докато при ТаеБото се набляга предимно на подскоците и на размахването на ръце и крака. А с това размахване не може да научиш техника, защото движенията се размазват във въздуха (не ги усещаш като удара по чувал) и се развалят. И стават едни смешни замахвания, които са ефикасни за поддържане на форма, разбира се  pleasantry
Нито можеш да усетиш под какъв ъгъл да ти е китката спрямо ръката, нито къде трябва да ти е лакътя, нито кои мускули от тялото трябва да използваш за да направиш един елементарен прав удар.
В действителност в самия бой използваш цялото тяло като база и тежест при удар с ръка например. Влизаш целия при десния прав да речем. Докато при Таебото ... замисли се: Замахваш с ръчичка и това то .... не влагаш никаква сила. Оттук колкото и да се занимаваш с това нещо като излезеш негде и се наложи ... не дай си боже.... да пуснеш някой прав ... само ше си изкълчиш китката, защото нито ше знаеш каква да е силата, нито в каква поза трябва да ти е ръката и т.н.  good
Така, че не разчитайте на това за самозащита:)
Що се отнася до бойните спортове - не веднъж съм казвала, че са най-подходящи за поддържане на форма, защото развиват всяко мускулче от тялото  DANCE
Горещо ги препоръчвам ОСОБЕНО за жени  danceg
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 26, 2007, 10:46:37 »

Преди тренирах кунг-фу и бях в много добра физическа форма, но като дойдох в Германия занемарих спорта и надебелях.  cray Сега ходя на спорт за да отслабна и като че ли има ефект.  Yes
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #77 -: май 26, 2007, 15:10:05 »

Спорта е адски хубаво нещо, prin4ipessa  girl_in_love
Калява и духа и тялото;)
Иначе ефекта с отслабването е временен в началото, защото идва един вид като стрес на организма натоварването. След това вече организма започва да оформя физически здраво и атлетично тяло!
Трябва да е начин на живот, а не да се търси временно подобрение;)
Да речем влизаш в залата да свалиш коремчето и като стане  Yes - айде, това беше  pleasantry
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 26, 2007, 15:42:02 »

Права си DIVA. Точно така е. Много е полезно редовно да се спортува, ама досега все си измислях някакви оправдания от сорта на това че нямам време или ме мързи. Но откакто започнах да преориентирам начина си на живот към по-здравословен, мисля тренировките да ми станат редовна практика.  smile
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #79 -: октомври 09, 2007, 13:33:55 »

Не видях тема за спорт /ако греша поправете ме моля/  smile А аз се вълнувам много от такива нещица  chee например от дете до тийн възраст тренирах спортна гимнастика и от тогава някак спорта и активностите са ми в кръвта  Wink Сега се наслаждавам на ТАЕ-БО-то най-вече  DANCE Дали си нямам съмишленици тук???  Blush
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: октомври 09, 2007, 13:47:02 »

Аз от 5 госишна карам ски. Освен това седем години съм танцувала класически балет (1-7 клас) . Сега не ми личи де , защото напълнях за една година с 15 кг. Но иначе обичам плуването, на Тае бо също ходех и пилатес. Освен това планинарството също много ме влече. За съжаление от миналия декември малко съм се поотпуснала и почти нищо не правя , няква депресия около бившата ми работа , но сега започвам да влизам във форма отнова. Сори за  Offtopic
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: октомври 09, 2007, 13:52:32 »

Имаааааа, има.... chee chee chee никога не съм се занимавала усърдно със спорт, но движението ми е в кръвта...абсолюно през вечер бързо ходене в парка, колело, степерче и от време на време плуване... yahoo
Но мисля си имаме и бивши спортисти във форума...е ама и аз как се изразих, не бивши, а такива които професионално са се занимавали със спорт... Bravo
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #82 -: октомври 09, 2007, 14:00:37 »

Miri хубаво е, че споделяш! Определено ако се захванеш отново с нещо динамично, ще разкараш вредните мисли и ще се почустваш по-добре  chee
На мен спорта ми дава много енергия и ме зарежда с позитивизъм  boxing PUGILISM Skiing Swiming chee
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: октомври 09, 2007, 14:12:39 »

Да аз в една темичка бях писала,че напуснах фирмата и смятам сериозно да се заема със спотуване. Особено нямам търпение за ските , просто са ми страст.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: октомври 09, 2007, 14:40:45 »

Това моето не може да се нарече много спорт,но няма такава темичка(като за моя случай nea)
12 години танцувах балет-класически,завърших и специализирано училище(музикалното във Варна)с такава специалност Dance
От 2 години вече не се занимавам с това а толкова много ми липсват танците cray cray cray
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: октомври 09, 2007, 14:53:53 »

Това моето не може да се нарече много спорт,но няма такава темичка(като за моя случай nea)

От 2 години вече не се занимавам с това а толкова много ми липсват танците cray cray cray
И аз съм горе-долу като теб.  Girl_hide
15 години съм танцувала народни танци и откакто съм в София (вече повече от 3 год.  Oh my ... ) не се занимавам с танци и много ми липсват  cray да не говорим, че напълнях доста, след като спрях да танцувам  hysteric
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: октомври 09, 2007, 19:16:24 »

 :girlsigh:това с напълняването е много неприятно.Когато тялото ти е свикнало на определено натоварване всеки ден,а вече не го получава започва да се отпускат мускулите и да губим форма angry
Сега чувствам че кипя от енергия а няма как да я изразходя :\еее мога да ида да потичам малко,но на мен ми се иска да имам възможноста пак да танцувам Mad girl Mad girl
Мария и аз танцувах 2 години народни танци,въпреки,че не ми допадаха ни задължаваха :\и да знаеш как започнаха да ми харесват и да ги играя от сърце danceg
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #87 -: октомври 09, 2007, 20:40:48 »

Хей,имам си съмишленички за танците тук  Wink Аз съм минала през почти всички видове танци-състезателни танци(стандартни+латиноамерикански),модерен балет(ама този истинският,който си има и много класически стъпки,а не само модерни,но просто хореографията му е модерна),модерен балет от този без грам класика в него,народни танци,салса,хип-хоп балет,дори брейк.Освен това съм имала и спортна гимнастика в училище.Нищо не съм тренирала сериозно(т.е.да ходя по състезания),но пък съм опитала доста неща и резултатът е(дано не прозвучи надуто),че танцувам хубаво  good blush Но напоследък нямам много време,защото съм на лекции  Cray А пък и милото не е фен на дискотеките....Ходи заради мен,но не ходим често  nea А и да си го кажем честно,това в дискотеките ако са танци,аз съм трамвай  blum Но е по-добре от нищо  pardon Защото толкова време съм ходила на най-различни танци,че не мога без тях!!!В каквато ще да е комбинация(поне комбинации имам от какво да правя,като съм пробвала толкова неща  laugh laugh laugh ).
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #88 -: октомври 10, 2007, 18:12:56 »

Обичам танцииииии  DANCE danceg danceg обичам най-много да танцувам по клубовете, но както казва Diavolinkata 
Цитат
А и да си го кажем честно,това в дискотеките ако са танци,аз съм трамвай   

Има нещо такова, по-скоро се раздвижвам много  DANCE DANCE и към края на вечерта вече сам  dance Преди ходех и на народни танци  DANCE около три години и сега с наученото от там, покорявам дансинга по сватбите на моите приятели  Wink И се сещам, че като бях малка, с момичетата от блока имахме "балет" и много често тренирахме вкъщи, а после пред блока правихме представление  Wink били сме смешнички  laugh искахме да впечатляваме момчетата, а те най-малко от това се вълнуват  beating
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #89 -: октомври 10, 2007, 20:26:51 »

Преди ходех и на народни танци  DANCE около три години и сега с наученото от там, покорявам дансинга по сватбите на моите приятели  Wink И се сещам, че като бях малка, с момичетата от блока имахме "балет" и много често тренирахме вкъщи, а после пред блока правихме представление  Wink били сме смешнички  laugh искахме да впечатляваме момчетата, а те най-малко от това се вълнуват  beating

Ххахахха,това все едно аз съм го писала  Wink И ние си правихме представления,измисляхме си танци вкъщи,освен това си показвахме една на друга различни движения и упражнения,учихме се да правим мостове,шпагати,да си подобряваме стойката(балетната).А колко танци за празника на училището съм правила с приятелки от класа...толкова беше весело!!!Дори веднъж се бяхме престарали с хореографията и стана един гаф,с който вече наистина заинтригувахме момчетата  ROFL ROFL ROFL Макар че те,колкото и да се правят на равнодушни към танците,според мен никога не са ги игнорирали толкова,колкото твърдят  Wink blum
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #90 -: ноември 03, 2007, 10:11:00 »

Аз не съм спортна натура.По физическо винаги ми пишеха четворки - не можех да скачам много, не можех да бягам бързо, но имаше едно упражнение за пъргавина и там никой не можеше да ме бие!Може би защото бях най-дребната сред другите деца pardon Но това не е важно сега. От лятото имам крос тренажор /май така се нарича,не знам pardon/ Краката движиш като колело, а за ръцете има лостове и ги движиш напред-назад.Не го използвам много често, но доста съм понадебеляла и решех да съм по-редовнаь пък и по цял ден седя в офиса, направо са ми закърниле крайниците! :laugh:Та въпроса ми е кога да се упражнявам на него преди или след вечеря?Знам че е по-добре да не се вечеря, но pardon
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: ноември 03, 2007, 10:36:52 »

Аз само чакам един дебел сняг да падне и започвам със ските...........Оказа се ,че милото горкият не може да кара ски и ще започвам и да го обучавам.Леле предчуствам колко забавно ще бъде!
Активен
pbizart
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


http://kadesdete.bg/bg/contest/pagenum:2 Прегръдка


« Отговор #92 -: ноември 03, 2007, 11:50:41 »

спортувам редовно почти веки ден сутрин в къщи, правя гимнастика и карам велоергометър
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #93 -: ноември 03, 2007, 12:18:08 »

спортувам редовно почти веки ден сутрин в къщи, правя гимнастика и карам велоергометър
А кока го правиш преди или след закуска?
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: ноември 03, 2007, 23:09:11 »

Обичам спорта и цял живот съм спортувала-освен здраве и добра форма дава удовлетворение,зарежда с енергия и повдига настроението.Откакто се помня-балет,спортна гимнастика,лека атлетика,хандбал,по-късно-фитнес.Всъщност в гимназията не съм спортувала,дааа-тогава купони и училище-кое по-напред blum  Girl_sing ...ходех на фитнес всеки ден и през първия месец от бременността ми,докато още не знаех за нея-радвам се,че не направих някоя беля тогава...В последствие като родих ходих още месец-два и после...ами,няма време вече за такива екстри pardon -тичам след малката нон-стоп и това е,добре поне,че си върнах формата.
Едно нещо ме е яд-едно време(ама хич не го обичам тоя израз) ни стимулираха и подтикваха към спорт-в училище,минават,сформират групите и това е-ти-гимнастика,другия-хандбал,ок!Комунистически метод,ама ефикасен.А сега-малко клиширано,ама-залите с компютрите и т.н....трябва си и подкрепа за тая работа малко...родителска Blush

Фийбс,и ние сме по ските от няколко години,но като бях бременна пропуснахме..страхотно е усещането Skiing -такова динамично и малко страховито всеки път най-горе на пистата hiphip
Активен
pbizart
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


http://kadesdete.bg/bg/contest/pagenum:2 Прегръдка


« Отговор #95 -: ноември 03, 2007, 23:56:50 »

спортувам редовно почти веки ден сутрин в къщи, правя гимнастика и карам велоергометър
А кока го правиш преди или след закуска?

Ставам рано през седмицата за работа и вместо да пия кафе и да се мотам започвам, хем се събуждам по-бързо, хем не ми е студено зимата. Така се чувствам добре през целия ден! Не закусвам преди това, нито веднага след това, пия само вода.Уикенда се мотая доста, защото тогава спя до по-късно или по точно докогато реши малката. Тогава по изключение някой път спортувам след закуска. Понякога съботатат или неделята не спортувам, чистенето ми стига  smile
Активен
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines