Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 09:56:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбен албум/ книга  (Прочетена 125585 пъти)
 
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« -: април 03, 2006, 10:14:51 »

Ще имате ли такъв албъм?Ще си го направите ли или ще си го купите?Аз толкова търсих такъв албум,но не намерих.Знаете ли от къде мога да си го купя?
« Последна редакция: март 24, 2009, 22:49:36 от maria_lakova » Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #1 -: април 03, 2006, 11:03:06 »

Ние имаме такъв албум, купихме си го веднага след сватбата от едно фото във Варна, но много обикаляхме, докато намерим такъв, какъвто искаме. Беше около 30-35 лв. някъде, но е с дебела гланцирана подвързия, много красив син, с 2 халки отпред, не искахме бял, за да не се цапа, вътре се подреждат с ъгълчета снимките, а не се пъхат в джобчета, което на нас много ни хареса..после падна едно голяяяяямо търдене на такива ъгълчета за снимки, но намерихме де, а след това около година го подреждахме dance много е сладко! аз мисля, че си заслужава да има такова бижу, много харесвам албумите - традиционните, да си ги разлистваш, друго е чувстото

а и малко извън темата, сега на бебчо също ще му вземем такъв албум и въпреки многото цифрови снимки, определено ще има и на хартиен носител heart
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 03, 2006, 11:20:19 »

На мен ми се изка такъв албум в който гостите да могат да напишат своето пожелание към нас,впечатления от сватбата.Всеки гост да си има своя страничка и след сватбата да налепим и снимки от сватбата със съответният гост.Такъв албум ми се изка не само за снимки,а в който да се пише ;)Дали ще мога да намеря някъде sad или май сама ще си го правя nea
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #3 -: април 03, 2006, 12:47:52 »

Миме, това е супер идея, обаче не съм виждала такова нещо  boredom май ще трябва сама да измислиш нещо или да всемеш албум за снимки с много странички - зависи колко човека мислите да поканите де Wink
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 03, 2006, 17:23:54 »

Изглежда ето така:
http://www.fotokniga.ru/kniga.htm
http://www.perfectdetails.com/guestbookspens/images/dupioni-xlg.jpg
http://www.fotokniga.ru/fotoalbom.htm
Активен
ani4ka
Сватбар
***
Публикации: 201



« Отговор #5 -: април 04, 2006, 10:48:25 »

Миме не се отчайвай има такива албуми. Ти от кой град си? На мен в София в един булчински магазин ми предложиха такъв албум...има места за залепяне на снимки, а в края на албума и страници в които всеки може да пожелае нещо на младото семейство. Обясниха ми дори че някои младоженци не искат да минават за наздравица с всеки гост, а остават на една маса този албум и всеки от гостите когато намери за добре минава, записва някакво пожелание и оставя на масата подаръка който си е приготвил. Ако имаш път към София мога да ти обясня къде е този магазин
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 04, 2006, 10:51:56 »

ani4ka аз живея в София,така,че много ще ми помогнеш с адреса yahoo..за което предварително благодаря.Точно такъв албум ми трябва *YAHOO*А цена нещо знаеш ли?
Активен
afrodita
Ентусиаст
**
Публикации: 104



« Отговор #7 -: април 04, 2006, 10:57:41 »

И на мен ще ми бъде много интересно ако споделите
каде го има този сватбен албум good
Активен
ani4ka
Сватбар
***
Публикации: 201



« Отговор #8 -: април 04, 2006, 11:30:04 »

за цената не си спомням....а магазина се намира като тръгнеш по Пиротска и в края на улицата завиваш в дясно към Женския пазар мисля че е  ул. Ст. Стамболов, там има две магазинчета за сватби много близо са едно до друго в едното от тях ми показаха такъб албум....успех и да кажете после дали сте го намерили  smile
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 04, 2006, 11:45:16 »

Сещам се къде е това аз влизах в тези вда магазина преди 3 седмици ила хубави неща,но не видях албум.Е ще питам все пак.Много ти благодаря ani4ka  kiss2
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 05, 2006, 17:58:30 »

Днес ходих в този сало в който ani4ka каза,че има свтбен албум.Да наистина има един огромен бял албум,но не ми хареса разпределението в него,а и беше 55лв. shok...остави парите,те нямат толкова голямо значение в случая,но не си заслужаваше не е хубав.
И все пак благодаря ти ani4ka air_kiss
Активен
jeni
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #11 -: април 05, 2006, 20:34:14 »

Обясниха ми дори че някои младоженци не искат да минават за наздравица с всеки гост, а остават на една маса този албум и всеки от гостите когато намери за добре минава, записва някакво пожелание и оставя на масата подаръка който си е приготвил.

Тази идея е добра с албума, наистина ще остане така за спомен, но определено не мисля да пропуснем момента с наздравицата с всеки гост, за мен това си е показване на уважение към гостите pardon
Активен
ani4ka
Сватбар
***
Публикации: 201



« Отговор #12 -: април 06, 2006, 08:13:00 »

mimeto, аз не бях обърнала внимание на албума, да вярно че беше бял.....определено щом не ти харесва не си струва да го купуваш....но поне знаеш че съществуват......пожелавам ти успех и с повече търсене да намериш това което търсиш  good
Активен
Katerina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #13 -: септември 05, 2006, 14:06:06 »

В Гърция това с "Книгите за пожелания" го правят при сватби, кръщенета, та дори и на рожденни дни :-) Определено е нещо, което остава за спомен, а и е доста по-шик ;-) Варианти на оформление има най-различни (с или без снимки, с предварително надписани имена.......) и всички кой от кой по-хубави, но есествено и цената не е за пренебрегване, в порядъка на 60 евро.

Идей колкото искаш, стига да може човек да си го позволи финансово.......
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 02, 2006, 13:45:02 »

Ние забравихме за "книгата за пожелания", но пък имаме солидно количество картички с пожелания!!! И ако ги съберем в книга ще се получи нещо много интересно, струва ми се и различно от стандартната книга...
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines