Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:41:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбен албум/ книга  (Прочетена 125593 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: ноември 04, 2009, 20:00:54 »

Благодаря ви много милички...
Да, и аз се замислям, че ДВД-то съм го гледала точно 3 пъти, а албума със снимки поне 300. Затова и се реших да пусна най-накрая тази книга, защото остава един мил спомен...
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: ноември 04, 2009, 20:10:39 »

Браво, StAsSi !!! И аз започнах да се замислям сериозно за такава книга, ще чакам с нетърпение да я покажеш Girl_hide
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #257 -: ноември 05, 2009, 00:04:38 »

Аз съм си купила два еднакви много яки албума (стандартни), които така си стоят празни. Като ми мина първата тръпка от сватбата, така и не можах да се наканя да ги направя...  GROAN

Иначе тази година, за годишнината от сватбата ни, подарих на всички родители по една книга. Понеже няма как да я покажа директно от сайта, качвам тук снимки: http://inaxastra.multiply.com/photos/album/26#photo=1 и може да я видите как е организирана. В случая е тази за майка, като на всеки съм сложила снимките, на които го има него съответно.  Wink
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: ноември 05, 2009, 01:33:44 »

Ауу, страхотно просто! Много ми хареса! И твоите ли са правени в blurb.com? Мен ме интересува качеството там дали е добро? Всеки казва, че ще поръчва, но после дали е доволен? Мале, Ина, има някои снимки дето направооо Girl_hide Girl_hide
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: ноември 05, 2009, 09:20:14 »

Качеството на Blurb за мен е перфектно! Книгите ни са страхотни Wink
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: ноември 05, 2009, 09:21:37 »

И според мен качеството е повече от добро! good good good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #261 -: ноември 05, 2009, 11:20:33 »

За Блърб не мога да кажа  pardon Аз си ги поръчах от френски сайт, който прави тази услуга и съм много доволна от качеството, корицата също е жестока.. Не знам дали се разбира от снимките, но корицата е бяла кожена, с релефна лента, с флорални мотиви в единия край. Има правоъгълен разрез, в който се вижда първата ни снимка, на която ни хвърлят ориз.
Активен
andreeva11
Любопитен
*
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: ноември 05, 2009, 22:01:02 »

Здравейте! И аз подредих снимките във книга от Blurb, сега ги дооправям и ще я пращам за печат, но искам да питам тези, които вече имат такива книги : дали снимките в книгата са тъмни или светли, дали сте коригирали по някакъв начин цветове или светлина? Разгледа снмки на албумите и изглеждат наистина страхотни, но четох много негативни мнения за качеството на книгите и малко се притеснявам...
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: ноември 05, 2009, 22:05:41 »

Качеството на книгата зависи от качеството на снимките. Ако снимките не са качествени и достатъчно хубави за печат, няма как книгата да изглежда добре. Снимките трябва да са правени с професионален фотоапарт на най - високо качество.
Активен
andreeva11
Любопитен
*
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: ноември 06, 2009, 00:13:29 »

Да, такива са - снимките са от фотографа на сватбата ни, но въпреки това се чудя трябва ли да се нанасят нкакви корекции или не? Във форума на Blurb четох, че някои не са доволни, че цветовете не били хубави, че снимките излезнали по-тъмни... за това питам. А Ralicka_, твоите албуми са страхотни, и този от фотографа, и този, който сама си правила! Дано и моят стане подобен.
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: ноември 06, 2009, 09:24:59 »

andreeva11,ако искаш погледни и моят албум(имам качени няколко странички при "фотосесия")да сравниш оригиналните снимки и тези в албума и да видиш,че разликата е нулева! good
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: ноември 06, 2009, 09:28:45 »

Цветовете са много хубави, не знам дали са ги променяли, но и да оправени, са се справили много добре и в двете ни книги. Не се притеснвявай andreeva11 ,вашите снимки от сватбата са много хубави също, така че няма място за притеснение Wink
Активен
andreeva11
Любопитен
*
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: ноември 06, 2009, 18:24:49 »

Да, Ади, благодаря, не бях забелязала, че има снимки и на твоя албум. Сега вече се успокоих - и твоят, и на Ralichka_ са страхотни албуми.  good. Няма да се притеснявам повече.
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: ноември 06, 2009, 18:33:27 »

Хайде,ще чакаме да качиш снимки и от твоят като пристигне Wink или пък линкчето с първите няколко странички blush blush blush от сайта на blurb.
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: ноември 06, 2009, 21:54:31 »

Хайде,ще чакаме да качиш снимки и от твоят като пристигне Wink или пък линкчето с първите няколко странички blush blush blush от сайта на blurb.
Да и аз smile
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines