Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 03:46:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбен албум/ книга  (Прочетена 125617 пъти)
 
dilu
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2


В страната на необятността


« Отговор #240 -: септември 19, 2009, 23:04:58 »

Този сватбен албум току що завърших като подарък за едни сладури, които ще се бракуват в края на месеца.
На гърба нарисувах две сърца и весели човечета - младоженци  Wink
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: септември 20, 2009, 22:02:19 »

Този сватбен албум току що завърших като подарък за едни сладури, които ще се бракуват в края на месеца.
На гърба нарисувах две сърца и весели човечета - младоженци  Wink


Леелел много  е красиво и оригинално. Сигурна съм,че много ще им се хареса подаръка ти,!!
Активен
elitzza
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



« Отговор #242 -: октомври 01, 2009, 12:50:13 »

Най-после поръчах албума от Блърб. С моята карта така и не стана, използвах на един приятел картата. Сега ще чакам да дойде. Обикновено за колко време ги доставят? (с икономичната поръчка)
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #243 -: октомври 01, 2009, 20:07:14 »

 Тук, това място подфорум от сайт за търговия ли е или за нещо друго. Какво ще стане, ако не спестите 50 американски цента от нещо, което е е еднакво с цената на фигурката от сватбената Ви торта. С икономии не се стига далече.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: октомври 01, 2009, 20:19:36 »

Най-после поръчах албума от Блърб. С моята карта така и не стана, използвах на един приятел картата. Сега ще чакам да дойде. Обикновено за колко време ги доставят? (с икономичната поръчка)

Аз като съм поръчвала до България, са пристигали 1 седмица след като ти пратят известие, че са изпратени. Отнема им няколко дни за печат. Общо може да се каже, че до 2 седмици най-вероятно ще си получиш книгата.
Активен
elitzza
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



« Отговор #245 -: октомври 01, 2009, 20:51:06 »

Тук, това място подфорум от сайт за търговия ли е или за нещо друго. Какво ще стане, ако не спестите 50 американски цента от нещо, което е е еднакво с цената на фигурката от сватбената Ви торта. С икономии не се стига далече.
Не е подфорум на сайт за търговия. И нещата не опират до 50 цента. За подобен албум ми искат 500 лв, а така ми излиза 150 лв. Не съм от тез дет много икономисват, ама то си има граници. Не ми е ясно кое точно вдига цената до такава степен на подобен вид книга. А и като те дразним толкова в тоя форум, защо не се занимаваш с нещо по приятно????? На всяка тема си мерудия  crazy Ако у вас не те бръснат за нищо не си го изкарвай на форума  Offtopic Съжелявам за офф-а
Активен
milio4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 128



« Отговор #246 -: октомври 02, 2009, 20:24:21 »

elitzza не мисля ,че има за какво да съжаляваш - абсолютно права си!
Активен
nmitev
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 29



« Отговор #247 -: октомври 15, 2009, 11:25:37 »

От Блърб съм поръчвал само с доставка, която тук се поема от UPS. Не си позволих да рискувам с варианта, който не може да се проследява, докъде е стигнал.

Има обаче и друго нещо. От известно време и в България поне на 2 места се правят подобни книги, като съответно се спестява от доставка, а иначе цената е що годе същата, и най-важното - можеш да върнеш книгата ако има някакъв проблем, докато с блърб това е доста трудоемко. А ...и стават разбира се доста по-бързо :-)

Що се отнася до софтуера на Blurb за изработка на книги - BookSmart, не съм запознат с последните версии, но лично мое мнение е, че той е много голям компромис, защото предлага много ограничен брой варианти за подредба на снимките.  Така например  ако искате да сложите една снимка на половината страница върху нея още някоя и трета най-малка долу в ляво - ами няма как да стане.
Разбира се известна част от хората са задоволени и с този вариант и все пак считам, че най-удачен си остава Photoshop.   

Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: октомври 15, 2009, 21:27:49 »

Така например  ако искате да сложите една снимка на половината страница върху нея още някоя и трета най-малка долу в ляво - ами няма как да стане.
Няма как да стане с техния софтуер, но винаги може да се направи във фотошоп и да се сложи наготово в Блърб. Така че ако това, което те предлагат като конфигурация, не те задоволява, може да си направиш свой дизайн. В последно време софтуерът претърпя доста подобрения.
Точно с варианта, с който не може да се проследява, стигат за около 8 дни до България.
Би ли дал информация за еквивалента на българското предлагане?
Активен
p4eli4kata
Новак
*
Публикации: 10



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: октомври 15, 2009, 23:43:34 »

Момичета,а някоя от вас пробвала ли е piksi.bg....гледам доста опции има?
Активен
monique
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #250 -: октомври 19, 2009, 00:38:05 »

Момичета,а някоя от вас пробвала ли е piksi.bg....гледам доста опции има?
Не съм чувала за тези, нямат толкова много различни големини, доста са ограничени размерите.
Активен
milio4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 128



« Отговор #251 -: октомври 31, 2009, 11:20:51 »

за мен сватбената книга е просто страхотна... разбрах , че нашият фотограф предлага такива на младоженците...разбира се по скъпо е ,но понеже и аз разботя във фото фирма ,работеща с него дойде  да ни предлага и на нас.... книга от 60 страници А4 формат на добро качество хартия е 77 лв. съвсем нормално е според мен
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: ноември 04, 2009, 19:40:20 »

Момичета, да ви се похваля - най-после довърших нашата сватбена книга и я пуснах като поръчка към blurb.com. Ето тук http://www.blurb.com/books/928555 може да видите какво представлява, а като дойде ще ви я покажа и наживо. Надявам се, да съм успяла да пресъздам атмосферата на този толкова вълшебен ден smile
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #253 -: ноември 04, 2009, 19:44:00 »

Ехеее,Stassi ама голяма красота си сътворила! good :bravo:Много ми харесва!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: ноември 04, 2009, 19:55:04 »

Стаси, със здраве да си разглеждате красивия албум. Преди няколко дни си мислех, че ДВД-тата от сватбата стоят в една кутия и никой не ги гледа, но албумът се прелиства многократно от всеки, които дойде у нас smile
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines