Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:28:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбен албум/ книга  (Прочетена 125598 пъти)
 
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: август 03, 2009, 15:19:35 »

За първи път влизам в тази тема. И какво виждам, доста интересен диалог, който се води. Но нали знаете, че в спора се ражда истината. А истината е, че всеки разбира нещата така както иска. Затова сме различни. Идентични.
За мен лично, не съм пристрастна, дори не исках да споменавам, но elisa_9 , също вирши нещата с много професионализъм. Запознахме се тук във форума, направи ми прекрасни покани. Стилни такива каквито исках. Не с наши снимки или разни рози, брокатени. Доволна съм пре много, че я срещнах. give_rose
Но за всеки вкус си има зрител. За жалост на красиво не можем да се учим, или го носим или не.
Раличка е една от малкото булки, които съм виждала, всичко да е изпипано. Няма какво да си кривя душата.
Започвам да се замислям дали наистина аз самата да не си направя свой албум както вашият Рали, защото наистина е страхотен. Bravo
Активен
elisa_9
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #226 -: август 03, 2009, 16:56:34 »

ani_4ka_p, благодаря ти много за чудесните думи! Всъшност аз не съм искала да се получава спор. Но
така стана. Не съм казала че, моделите на сватбените книги на момичетата не са хубави. Просто ми се стори, че този стил на сватбените книги може да бъде по-разчупен, защото това е сватбена книга!
Доколкото прочетох, може би от петък трябва да сте сем.Георгиеви! Честито! Желая Ви много щастие!
Искам да се обърна към момичетата с молба да прекратим вече този ненужен спор! Всички книги, картички, филми затова са различини, защото всеки ги прави по различен начин и влага различни идеи в тях. И ние ги харесваме именно защото са различни, а не еднакви, нали?
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #227 -: август 03, 2009, 18:32:25 »

 Аз мисля, че нещата бяха в съвсем нормален диалог, а не спор, за което благодаря на всички. Важното е всеки, който потърси нещото "сватбена книга" спокойно да прочете и изгради своята реакция за създаване. На никого не отказвам помощ до колкото мога, а и фотографите, които се "мяркат" тук също надявам се.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: август 30, 2009, 12:00:54 »

според мен си заслужава човек да си задели за сватбена фотокнига аз имам такава и трябва да ви кажа че ефекта е много по голям от колкото снимките в албума а и хората още не са виждали такова нещо и много се впечатляват а и не на последно място това са най важните спомени на всеки един не е ли най добре те да са най хубави
Активен
elitzza
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



« Отговор #229 -: септември 07, 2009, 17:38:58 »

Момичета, като си плащахте фотокнигите от blurb, дебитните ви карти в лева ли бяха? Аз сътворих нашата, остава да я поръчам, ама ме притеснява малко това плащане. И още нещо, до адрес ли ги доставят или до поискване от пощата?
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: септември 07, 2009, 18:22:56 »

Аз плащах с кредитна карта в лева,те си дърпат колкото трябва в зависимост от това дали си избрала евро или долари!  *THUMBS*Моят албум беше доставен в пощата!
« Последна редакция: септември 07, 2009, 18:26:11 от -Ади- » Активен
danisav
Любопитен
*
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: септември 08, 2009, 08:55:55 »

от Блърб си вземат точната сума спрямо валутния курс на деня в който се дърпат парите... вариантите на доставка са спрямо парите които даваш за самата доставка - най евтината е за пощата, после идват на адрес със следващите по големи суми...
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: септември 09, 2009, 07:54:45 »

и при нас се получи така, че сватбената фотокнига е по-интересна от албума smile самите колажи са много готини. повечето ми познати за първи път виждат подобно нещо, но много го харесаха. good smile
Активен
danisav
Любопитен
*
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: септември 09, 2009, 12:52:58 »

atsuki къде го направихте вашия албум толкова бързо ? С твърди страници ли е или е като книга си с меки страници...? Колко пари ви излезе? Колко странички е? smile
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: септември 10, 2009, 22:38:36 »

ние имаме и албум и книга с наши снимки. и двете са с твърди корици, утре ще ги снимам да ти ги покажа. иначе колажите от сватбената книга ги има в албума ми, последните няколко снимки от секция "фотосесия".
за цена - не сме ги плащали отделно, бяха включени в цената на фотото. 280 лв беше заснемане на сватбата, сватбен албум с 200 снимки формати 13/18см и по-големи, сватбена книга с колажи 20 страници, фотоплакат 20/30 см в рамка и ДВД диск с 700 снимки.
обработките на снимките станаха за 1 седмица, като ми дадоха всичко подредено и опаковано. фотото е в Петрич, нашата сватба беше в Сандански, като дойдоха със собстван транспорт.

иначе в едно друго фото бях питала за цени, за сватбен бук цените започваха от 65 лв нагоре, мисля че най-скъпата беше 250 лв.
за албум ми казаха, че си избираш албум от налични модели, изкарваш си снимки на "клиентски цени" и си ги нареждаш сам - цените зависеха от вида албум, който ще избереш, броя снимки и техния формат.
Активен
elitzza
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



« Отговор #235 -: септември 15, 2009, 12:40:04 »

Момичета, я кажете на коя банка дебитните карти минават в Blurb? Моята е на ОББ, виза е, ама не става. И тоя код дето го искат моя е с повече цифри, отколкото полето събира.

P.S. Мразя плащанията през интернет  NO

Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: септември 16, 2009, 01:15:37 »

elitzza, не би трябвало да има значение на коя банка е картата. Ако е виза или мастър кард, не би трябвало да имаш проблем. По отношение на security code, използват се последните 3 цифри на гърба на картата. Обикновено са 7 цифри. Пробвай и кажи дали има успех.  good
Активен
elitzza
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



« Отговор #237 -: септември 17, 2009, 14:58:46 »

Не става.Ще проеря първо да не са ми замразили сметката, че аз не съм теглила от нея от доста време, може заради това да е
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: септември 17, 2009, 15:54:38 »

Момичета, като се създават книгите от blurb само не разбрах дали на заглавната страница (корица) може да се пише на български?
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: септември 17, 2009, 16:45:15 »

Момичета, като се създават книгите от blurb само не разбрах дали на заглавната страница (корица) може да се пише на български?
Да,Стаси,няма никакъв проблем да се пише на кирилица на корицата! good good good
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines