Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:50:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбен албум/ книга  (Прочетена 125590 пъти)
 
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: февруари 04, 2009, 20:36:45 »

А какъв е размерът на албума и колко страници е?. Много ми харесва, поздравления!!! Чудя се дали и аз да не се хвърля в дълбоките води, ама като се знам каква съм май няма да се справя много с тая програмка. Намерих и един бг сайт, ама незнам там какви цени са и т.н. Някой, който си е поръчвал от БГ да сподели, plssssssss  Yes
« Последна редакция: февруари 04, 2009, 21:28:14 от vilence » Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #166 -: февруари 05, 2009, 11:29:07 »

От оферти, които са ми давали фотографи, долу-горе 200-300 лева но са максимум 40 страници. Дори и при самия производител (фото или печатница) да отидеш, пак няма да е толкова евтино като от blurb. Това са моите наблюдения, ако някой друг знае нещо по-различно, да казва  pardon
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: февруари 05, 2009, 11:36:40 »

А какъв е размерът на албума и колко страници е?. Много ми харесва, поздравления!!! Чудя се дали и аз да не се хвърля в дълбоките води, ама като се знам каква съм май няма да се справя много с тая програмка. Намерих и един бг сайт, ама незнам там какви цени са и т.н. Някой, който си е поръчвал от БГ да сподели, plssssssss  Yes
Ето тук са размерите и цените им!А пък прогрмката е супер лесна и съм сигурна ,че ще справиш! good
http://www.blurb.com/create/book/pricing#large-format-landscape
Нашият размер беше последния ама да ти кажа малко големичък ми дойде и ако сега трябваше да поръчвам щях да поръчам предпоследния! pardon
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: февруари 05, 2009, 13:58:04 »

vilence , аз си поръчах в БГ албума, 48 страници + твърди корици с доставката и ДДС ми излезе 92 лв. размерите на албума са 225 х 305 мм.
http://www.fotokniga.bg/ 
също има програмка ад се свали и сам си редиш по колко снимки искаш и както искаш.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #169 -: февруари 05, 2009, 15:20:28 »

Ечи твоята оферта е най-изгодната, която съм виждала за БГ  (въпреки, че пак е по-скъпо от блърб). Можеш ли да покажеш снимки или да кажеш дали си доволна от качеството?
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: февруари 05, 2009, 15:38:06 »

Слънце, албума пристигна вчера, и още не съм го снимала но ще покажа снимки. за 3 работни дни ми го доставиха което ме изуми. преведох им парите в петък на обяд и в сряда на обяд албума беше при мен. и там има програмка и си избираш фон, разположение на снимкии т.н. и пристигна това което съм си направила. и си го харесвам.  мисля си по някакъв друг повод да си поръчам пак да ми напрявят албум.
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: февруари 05, 2009, 20:32:24 »

Благодаря ви момичета за ценната информация. Сега ще поумувам още малко и ще реша откъде да си поръчам.
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: февруари 05, 2009, 20:46:07 »

мммм възхитена съм от условията и красотите които сте си направили от този blurb за нашата сватба е далече и мисля да си направя преди това един или два албума с най хубавите ни снимки, така ще мога да изпробвам и да се убедя и сама в качеството подходящия рамер, може да пробвам и бг сайта ммммм зарибихте ме здраво  tease
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: февруари 05, 2009, 23:12:58 »

echy, този сайт е страшен, доста си поиграх, ама има още какво да се желае. Така че, намерих си какво да правя в събота и неделя, супер и аз ще си поръчам албумче. Мерсииииииииии  thank you
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: февруари 22, 2009, 12:30:21 »

Слънце, vilence
с малко закъснение, за което се извинявам ето и обещаните снимки на албума ни. поръчах си и по-малки албуми за родителите ни - с мека корица 28 страници 2 броя с доставката - 55лв.
снимките са в галерията ми.
Активен
danisav
Любопитен
*
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: февруари 22, 2009, 22:46:04 »

...здравейте едва сега виждам , че макар да имам тук публикаций не ми ги отчита - исках днес да разгледам снимки от Галерията на съфорумка и ми иска парола от форума ... не разбирам нещо явно ... откъде да си взема парола-някой може ли да помогне
Инак Canon-а ми дойде вече ...сега да видим как ще се гледаме...Благодарности на Кали и на Гаргамелчо
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #176 -: февруари 23, 2009, 11:20:39 »

Ечи, благодаря за снимките! Доволна ли си от качеството?
Нямам търпение да дойде моментът, в които и аз да си направя  blush А може междувеменно да спретна книгата за гости от тези сайтове  girl_wink
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: февруари 23, 2009, 11:58:02 »

Слънце, не стм виждала други албуми и немога да сравня, но това което получавам ми харесва. а и го правят за 3 дни, което е супер че не чакам дълго. но може да си направиш едно малко албумче с примерно от някоя почивка  за да видиш сама качеството.
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: юни 10, 2009, 18:17:39 »

След дълго трудене и аз да се похваля, че вече си имам албумче. Благодаря на echy_ за информацията за сайта. Много съм доволна от това, което получих. Наистина стана супер бързо - в понеделник сутринта им преведох парите и в сряда по обяд албумът вече беше при мен, направо не можах да повярвам. Едно към едно е с това, което съм си направила, а аз доста си поиграх - има-няма няколко месеца  blush . Ама то беше, защото бях малко несериозна, но важното е, че най-накрая го завърших и резултата е прекрасен. Ако някой реши да си поръча от fotokniga, смятам, че няма да се разочарова.
Активен
danisav
Любопитен
*
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юни 11, 2009, 12:20:34 »

... ок дано си заслужава @}->--ами поснимаи го малко да го видим - лави са страниците му , как са захжанати , твоите фотокулажи ли са - сама ли ги прави.... пусни снимки или линк сус снимки... good Bravo
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines