Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:00:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбен албум/ книга  (Прочетена 125610 пъти)
 
danisav
Любопитен
*
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: декември 28, 2008, 12:08:18 »

...ameliaa  ами ни вест ни кост оттам ... пише ми само че са "в процес йажно на изработка " който мина отдавна... мисля в понеделник да им пиша с мек тон за просветление и ако има проблем поне да пробваме да го решим... но по всичко личи , че коледата е пропусната като повод за усмивки от страна на Блърб... може би имат много работа .покрай декември ...знам ли ... хайе пускай и дано скоро да дойде , ако ли не за 14 февруари нали така.... pleasantry Girl_hide
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: декември 29, 2008, 06:29:48 »

Момичета, явно около празниците е станало голямо забавяне. Аз пуснах картички в началото на декември, но не са пристигнали в България. Както и от България има забавяне, няколко хора ме попитаха дали съм им получила картичките, а аз нямам нищо. Не са само албумите, а е глобално, така че бъдете търпеливи. Успех!  give_rose
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: декември 29, 2008, 11:31:49 »

Да,явно около празниците има голямо забавяне,аз поръчах един албум през октомври и ми дойде за точно 10 дни а други два в началота на ноември и дойдоха чак на 22 декември (май пак късмет че преди коледа дойдоха че бяха подаръци  Bravo)  така че успех на всички  girl_wink скоро да ги получите и имайте търпение,албумите са страхотни и си заслужава  give_rose
Активен
danisav
Любопитен
*
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: януари 07, 2009, 16:57:03 »

 ...да се похваля ...дойдоха ми албумите супер (честно казано очаквах много повече).... та дойдоха ...оообаче а з  ги бях правила на фотошопа като се ориентирах по това дето са написали че се реже от страничките по 1/8 от инча(отстрани) , обаче май са рязали над  или около 1/2 от инча и сетете се че дизайна и подредбата са отишли нанякъде... доста тъмно е сега за снимки 17 часа е ...но ще снимам албумите за да се видат разликите ...идеята е ...който сяда да прави албум да има впредвид обрязването на страничките ...Успех ...а утре може би и снимки ще има ...
 shok
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: януари 07, 2009, 18:53:09 »

danisav, ако имаш снимки, които са разположени на цяла страница (без рамки отстрани), това, което се е случило с твоя албум, е всеобщ проблем. Аз доста изчетох във форума на Блърб, защото моят първи албум дойде така и сега ги правя само с шаблоните, които имат рамка отстрани. По този начин няма изрязване на снимките. Знам, че е кофти, ако искаш снимки на цяла страница, или също една голяма снимка на 2 страници, но на мен не ми се рискува.
Активен
danisav
Любопитен
*
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: януари 08, 2009, 11:22:34 »

...ellie_bellie най-хубавото е че от теб разбрах и за албумите ... каквито са такива ...мои са си ...желая само да предупредя някой който е решил да се захваща ..инак с техните лайоти наистина може и да няма проблем... ето малко снимки на разликите , които ми излязоха на мен относно рязането на страничките ... http://picasaweb.google.bg/RossSoren/BLURB#  пикасата е на съпруга ми ...Но на нас са подобен албум(10 стр. до 50 снимки) ни искаха в Благоевград БГ 390 лева ... а този е 80 стр. на които съм поместила 370 снимки по един или друг начин и е 120 лева . ИМА МАЛКА РАЗЛИКА мисля... Bravo
 сега подготвям албум от Пътешествието ни до Лондон(медена 10 дневка) но се съобразявам с вече споменатото...и във фотошопа оставям "въздух" отстрани... good
А ето и линк като вашия в Блърб с 15 стр.... http://www.blurb.com/books/501984  danceg
До скоро и успех ...
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: януари 08, 2009, 21:41:43 »

Да, виждат се разликите. Мисля, че ако го гледа някой, който не знае, няма да се усети, но наистина е неприятно за тебе. Много е полезно това, което показваш за другите съфорумки.  good

и  Offtopic Дани, много сте хубави!!!  girl_in_love
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: януари 09, 2009, 09:57:23 »

Здравейте момичета!Вижте какво открих http://www.precisestudio.com/?t=item/show&target=176,струва ми се доста добро,само незнам какви са им цените само за изработка на албум,има посочени само пакетни цени.
Активен
danisav
Любопитен
*
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: януари 09, 2009, 17:12:26 »

lady_in_love     относно  Pricise Studio...Албумите им съдържат обикновено от 40 до 60 страници (20-30 разтвора), в зависимост от броя на снимките, използвани за направата им. Най-често използваният формат е 50 страници (25 разтвора), като за него оптималният и препоръчителен брой снимки е около 100.Пуснала съм запитване за цените , които типично по Нашенски не са опоменати - явно зависят от цената на петрола и газовата "криза"...
 Моят BLURB е 80 стр. с 375 снимки положени вътре.... danceg Доволна съм !
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: януари 09, 2009, 17:18:08 »

danisav, искам да те попитам на каква хартия е отпечатана книгата? Аз искам да си направя сватбена книга, в която гостите да могат да ми напишат нещо на едната страница в деня на сватбата, а на другата след това да прикрепя снимка от сватбата с тях. Та въпросът ми е гланцирани ли са страниците и би ли била подходяща книгата за такова нещо, което искам аз според теб? Трябва да може да се пише по тях и да използвам после ъгълчета за снимки.
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: януари 09, 2009, 18:51:26 »

Специално за "blurb" си спомням,че като започваш да си аранжираш албума(най-големия формат) в самото начало те пита каква искаш да е книгата и ти показва мостри(портфолио,фото книга,сватбен албум,книга за гости smile,текст и снимки,само текст и т.н.)
Затова най-добре си изтегли програмката и виж дали ще ти свърши работа това ,което е показано аз мисля,че ще останеш доволна!
Активен
danisav
Любопитен
*
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: януари 09, 2009, 19:55:09 »

... blushкнигата е отпечатана на Premium Papper - твърда е хартията - Матирана е  , но и това може да бъде избирано когато се поръчва книгата - пита за 3 варианта на корици и изпълнение ... с две думи може да се пише с химикал по страниците ....
 но интересно е с какви снимки ще ти е книгато щом я желаеш преди сватбата- това не ми стана ясно..?
 Вариант има друг ... сватбата си тече - гостите си пишат по нещо- някъде ...снимате си се ...и накрая можеш да сканираш написаните неща и да ги приложиш в самия албум като JPG файл...(снимки като другите) някъде - зависи от подредбата която ще направиш

Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: януари 09, 2009, 20:57:44 »

Не искам да има никакви снимки в началото - като разгърнеш виждаш от лявата страна празна страница или най-много нещо като рамка, там ще стои после снимката от сватбата, с човека, от когото е пожеланието, написано на дясната страна. А тя е оформена примерно с редове само празни и хората пишат там.
Но, наистина, ако има опция Книга за гости - това предполага хартията да е такава, върху която може да се пише.
А тазо премиум хартия май си е по-пододяща точно за книга със снимки.
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: януари 09, 2009, 21:28:06 »

Ето нещо подобно (според мен  smile  ),на това,което търсиш!
http://www.blurb.com/books/465357
« Последна редакция: януари 10, 2009, 00:48:31 от ameliaa » Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: януари 10, 2009, 00:59:24 »

Май намерих и точно това,което описваш! yahoo

http://www.blurb.com/books/423406
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines