Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:34:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбен албум/ книга  (Прочетена 125603 пъти)
 
Princesa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


г-жа Трифонова


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юни 25, 2008, 00:05:30 »

Благодаря ви много за комплиментите, момичета!  give_rose
Да не излиза, че не харесвам бука ни, напротив, прекрасен стана. Разочарована съм от това, че сме платили за всичко май почти двойна цена (фото и видео) и въпреки това ми се наложи да поправям правописни грешки и дизайн. А на корицата на бука и сега се виждат фасовете по земята! За 400лв можеха да си направят труда и да си поиграят с Фотошоп!   
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 25, 2008, 15:01:50 »

Princesa, за съжаление малко хора вършат това, за което им се плаща съвестно .... затава по - добре да забравиш за разочарованието и за паричките, които сте дали ....важното е да ви останат хубави спомени и резултатът да ви носи удовлетворение  Wink

Ние отдавна гледаме да не се ядосваме на такива неща ...парички се изкарват, но все пак внимаваме впоследствие  pardon

Албумът ви наистина е хубав и ни е ще си имаме такъв - брат ми ще ни го подари  yahoo
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: септември 12, 2008, 18:58:03 »

За любителите на фотокнигите - исках да споделя следната услуга, тъй като я смятам за доста изгодна. И имайки вече една от тези фотокниги в ръцете си, мога да кажа, че качеството е много добро. Цените са показани на уеб сайта и има различни варианти откъм брой страници, формати и вид корици. Това, което имам аз в момента, е 120 страници, на които са аранжирани 200 снимки, с твърда корица е и струва $41.95. А сега ще поръчам и на родителите, като примерният линк е за книга от 80 страници, на които аранжирах 200 снимки. За съжаление можете да видите само първите 15 страници на книгата и кориците и тук

Книгите се произвеждат в САЩ и пощенските разходи до България са $8.05.
На нас толкова много ни хареса, че ще си правим книга с останалите снимки от България това лято.
« Последна редакция: септември 12, 2008, 19:01:11 от ellie_bellie » Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: септември 12, 2008, 19:18:18 »

Ели а къде е адреса на уебсайта?
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: септември 12, 2008, 19:24:03 »


аз го пуснах горе, но може би не се забелязва

http://www.blurb.com/bookstore/invited/242197/2e41ecf40d75613bcaeb79e2e372ba63

Ето тук има и ревю за качеството на книгите и можете да видите страниците доста отблизо, съжалявам, но е само на английски: http://mikedelgaudio.com/wordpress/2007/02/16/quality-review-of-a-blurb-photobook/
« Последна редакция: септември 12, 2008, 19:54:06 от ellie_bellie » Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 12, 2008, 20:53:49 »

Ели ,мерси мила,аз съм толкова отвеяна но идеята адски ми харесва и мисля да направя няколко за семействата и нас. Супер изненада за Матиас. Мерси  heart
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 16, 2008, 10:16:54 »

много е хубаво, но само не ми стана ясно, как точно се процедира, ти си пращаш снимки ли какво...
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 16, 2008, 10:29:02 »

anichka много е лесно. Аз си направих преди два дни.

Създаваш си профил в www.blurb.com.
Инсталираш си техният софтуер който е безплатен и като си го отвориш имаш най различни дизайни на книги избираш си и си слагаш снимките които искаш. Та когато свършиш на прозорчето на програмата има бутон "поръчай" натискаш го и книгата ти се ъплоудва в страницата на www.blurb.com. После отиваш на страницата им, влизаш с паролата си и кликваш на бутона "моите книги", там е твоята книга и можеш да си поръчаш с твърди с меки и т.н корици и колко броя, после си слагаш ноемра на кредитната карта и готово.

 Аз събрах 320 снимки на 80 страници. Направих си на нас и родителите с твърди корици а на другите близки с меки.

Аз май доста подробно обяснявах   crazy а ти може би искаше с две три думи. Ама карай
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 16, 2008, 10:42:00 »

напротив много хубаво си ми го обяснила, на мен така трябва инъче все не съм разбрала pardon , ами ще се пробвам задължително , благодаря ти, ако има още нещо ще питам, само последно колко точно ти излезна твоята, и дали цената се акумулира веднага или след време разбираш колко ще ти струва
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 16, 2008, 10:48:14 »

Ами Ани то има фиксирани цени  за книгите: до 40 страници, от 40 до 80 и т.н. Ето линка с цените.И цената си я знаеш от тва в колко странички ще се побереш.

http://www.blurb.com/create/book/pricing

Моя излезе 12 евро за този с меките корици и 23 евро за твърдите корици с хартиена обвивка.Упсех и ако има нещо питай. good


Тео: Извинявам се за едита, много бъркам бутоните цитирай с редактирай
« Последна редакция: септември 17, 2008, 16:11:20 от Teo » Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: септември 17, 2008, 15:57:51 »

аз го пуснах горе, но може би не се забелязва

http://www.blurb.com/bookstore/invited/242197/2e41ecf40d75613bcaeb79e2e372ba63

Ето тук има и ревю за качеството на книгите и можете да видите страниците доста отблизо, съжалявам, но е само на английски: http://mikedelgaudio.com/wordpress/2007/02/16/quality-review-of-a-blurb-photobook/
Ели, мерси много това е страшно полезно инфо.! yahoo
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: септември 17, 2008, 16:10:43 »

Ами Ани то има фиксирани цени  за книгите: до 40 страници, от 40 до 80 и т.н. Ето линка с цените.И цената си я знаеш от тва в колко странички ще се побереш.

http://www.blurb.com/create/book/pricing

Моя излезе 12 евро за този с меките корици и 23 евро за твърдите корици с хартиена обвивка.Упсех и ако има нещо питай. good


А качеството на снимките какво е?
Много сватбени албуми съм разглеждал и евтини и скъпи. Печатани на лазер (предполагам че това е точно такова) и на фотохартия. На цени от 20 лв до хххх Euro на Фотокина.
На лазерния печат не ми допадна качеството, имаше някакъв вид петна и някак си снимките не стояха добре. Тези как са? Иначе подвързването беше страхотно, точно като книга. Много здраво изглеждаше. Проблема на албума е че се прави за поне 100 години  banana
Можеш ли да ни снимаш една вътрешна страница
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: септември 17, 2008, 18:03:05 »

Можеш ли да ни снимаш една вътрешна страница


Разбира се, ще го направя довечера като се прибера. Качеството е като на списание и изглежда здраво наистина. Няма петна.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: септември 18, 2008, 04:00:14 »

Тео, качила съм снимки от книгата тук.
Страниците са полугланцирани с тежест около 110 грама. Печатани са на НР Indigo. Външната корица е гланцирана.
Не са най-доброто качество на пазара, но за цената, която държат, качеството е чудесно. Книги с подобно качество от други производители са значително по-скъпи от това, което прочетох.
Надявам се да съм помогнала с информацията.
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: септември 18, 2008, 12:33:37 »

Безкрайно ти благодаря.
Снимките ми дадоха добра представа за сватбения албум.
Много ми хареса дебелата подвързия, обвита в тънка хартия - точно като луксозна книга.
Ще поръчам един.
За Сватбени емоции една от наградите ще бъде сватбени албуми, но направени на фото хартия. Така ще имам база за сравнение и ще напиша тук едно ревю.
 good good good good
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines