Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:15:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбен албум/ книга  (Прочетена 125594 пъти)
 
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #60 -: юни 20, 2008, 20:22:47 »

maj4eto   ohmyq от къде са тези прекрасни албуми и каква е цената им? В България има ли ги и могат ли да се поръчат blush Страшно са  нежни, моят направо е като ученическа тетрадка пред тази красота
Активен
niki_5553
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юни 21, 2008, 00:04:07 »

maj4eto бих искала да те попитам,от къде може да се купят тези албуми?
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 21, 2008, 16:13:25 »

Мисля че не се продават-те са ръчна изработка и даже може да се направят в домашни условия.Ето един пример
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,11309.240.html

тук съм показала нещо подобно smile
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 21, 2008, 17:49:27 »

хайде и аз да се похваля danceg
Днес и аз капарирах фотографа и видео оператора, който е бил на сватбата на Ками.
Поръчала съм същия албум. danceg danceg
Той разбира се няма да бъде точно същия, защото казаха, че всеки е различен като цвят и т.н т.е. за всяка двойка е уникален и различен.
Цената явно е смъкната вече, защото аз ще платя 140лв за него. (даже се чудя дали да не поръчам още един)
Много съм щастливааа  danceg

раво много се радвам, само искам да уточня, че и аз като поръчвах имаше 3 вида цени, средната беше 140лв. зависи от това колко снимки има вътре и материала на самите страници, значи нашия албум е с много твърди корици и вътре самите страници и те са много твърди и гланцирани

не е Ками,но все пак от Благоевград й е,Ками ако се лъжа поправи ме,там едно студио предлага такива албуми,знам защото много ми хареса и един ден и аз ще искам такъв за моята сватба Wink

да да от Благоевград е
« Последна редакция: юни 21, 2008, 17:52:39 от ками » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 22, 2008, 18:59:34 »

преди минутки си прочетох писмото от тази сватбена агенция в пловдив която правят сватбен албум- книга и съм малко разочарована sad защото можело максимума на снимки да 100бр.
 вие как мислите заслужава ли си 220лв  за 100снимки  huhhuh.gif
Активен
Princesa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


г-жа Трифонова


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 22, 2008, 21:41:39 »

Ами заслужава си! Нашият е със 130 снимки и ни струваше 400лв!!! Май все повече се разочаровам от фотостудио Х  nea Иначе стана добре. Ето го




Ками, вашият е страхотен!
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 23, 2008, 09:05:09 »

мисля че е много хубав, незнам защо си разочарована, просто понякога като си представяш нещо и не стане точно така се получава разочарование, което не значи че не е хубаво. Така че .. много си е хубав и вие също. good
Активен
suny_girl_bg
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 23, 2008, 09:13:22 »

Princesa албума ви е страхотен, няма причина да се разочароваш! А и към вашата красота това е едно малко допълнение!  give_rose
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юни 23, 2008, 10:53:55 »

Принцеса, албума е страхотен! Така искам и аз такъв, но едва убедих милото за 200лв, но за 400 за съжаление не мога да си го позволя! Ще попитам в фото-студията в софия, ако може да ми препоръчате някои ще съм ви много благодарна!
Активен
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #69 -: юни 23, 2008, 11:00:21 »

Принцеса, няма защо се съжаляваш good Това е един от най-хубавите албуми, които съм виждала и ако можех и аз да си позволя такова нещо не бих се поколебала и за минута. Това е най-страхотният спомен, който ще ти остане от приказката , която си изживяла и винаги, когато го разглеждаш ще се връщаш назад във времето, когато наистина си била принцеса. Моята оценка е  judges judges judges
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #70 -: юни 23, 2008, 14:07:40 »

http://www.fotolan.info/category.php?top_menu=5
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юни 23, 2008, 14:19:35 »

Papirus4e, много ти благодаря! Наистина не излиза скъпо! Мисля, че до 150 лв може да ми напрявят страхотен албум!
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #72 -: юни 23, 2008, 14:38:45 »

Vanilly, наистина за тези пари може да направят чудесен албум, успех ти пожелавам give_rose и после ще чакаме снимки give_rose
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юни 23, 2008, 17:51:40 »

това май излиза по изгодно  Bravo
ние май в крайна сметка ще си поръчаме,а гледам че и през интернет поръчката е лесна и бърза smile
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юни 23, 2008, 17:54:42 »

На мен ми предлагаха подобен албум в Сватбен център София. Сега си отворих тефтера да видя - цената е 150 лв., като ми обясниха, че всяка следваща бройка е 75 лв., защото имало много работа по самата подготовка на албума, която за втори и трети вече не е необходима. Предлагаха ми го като допълнителна опция, ако наемем фотограф от тях, което ние не направихме. Не знам дали може и дали цената е същата, ако сам си занесеш снимки. И не съм си записала колко страници е.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines