Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:45:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбен албум/ книга  (Прочетена 125599 пъти)
 
pasta
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #315 -: юни 02, 2010, 11:44:11 »

Ами ще опитам да покажа,само че незнам как точно да стане.Може би трябва да сканирам страницата,ще измисля нещо.
Да,очаквах поне качеството като на фото Браво,защото четох тук че всички сте много възхитени.Цената е по-ниска,но не чак толкова ниска за такъв лош печат.
Кажете ми вие,които имате книги от Блърб,една и съща снимка в кногата и отпечатана във фото,еднкво ли изглежда?
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: юни 02, 2010, 11:54:17 »

Кажете ми вие,които имате книги от Блърб,една и съща снимка в кногата и отпечатана във фото,еднкво ли изглежда?
Не разбирасе!
Аз също съм доволна от Blurb. Явно твоите очаквания са доста високи.
В галерията ми имам снимки на албума, можеш да погледнеш как е станал в готов вариант и да видиш снимките от сватбата в албума, за да сравниш!  smile
Активен
pasta
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #317 -: юни 02, 2010, 20:35:29 »

Успях да кача страничка от албума,но немога да добавя оригиналните файлове за да ги видите.
Оф,то тук нищо не се вижда.Той и сайта допълнително намаля снимката....
« Последна редакция: юни 02, 2010, 20:37:59 от pasta » Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #318 -: юни 03, 2010, 14:54:27 »

Аз виждам, че снимките стоят "на зърна" и разбирам разочарованието - изглежда сякаш снимките са били твърде малки и с лошо качество като са давани за печат, а чета, че не е било така.
Ако файловете са достатъчно големи и подходящ формат за печат не би трябвало резултатът да е такъв. Тъй като и аз исках да си правя фото книга и ми стана интересно - някой от другите, които са правили в blurb би ли качил снимка на странички от книгата? Би било от помощ. Благодаря предварително.
Активен
pasta
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #319 -: юни 03, 2010, 19:36:47 »

Да,стоят на квадратчета,както изглежда една снимка във вестник например.Файловете са големи,а книгата е на-малкия размер 18/18.
Просто исках да разбера при вас същия печат ли е...
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: юни 12, 2010, 07:10:53 »

Ето тук  има странички от нашия албум от Блърб,аз лично съм много доволна smile,не знам колко се вижда на снимките ,но смятам че качеството е много добро!
http://picasaweb.google.bg/adriana746/QDfAtF#
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: юни 15, 2010, 16:20:37 »

Ади, чудесно изглежда албума ти! Аз ще помоля, който има малко време и му се занимава ако може да качи някои страници от албума си, понеже нещо ми е бедна фантазията как да си подредя нещата и кои фонове как седят (сега видях, че черното е доста добре) и ако си пазите файловете , които сте поръчали моля да споделите и кой шрифт сте ползвали   tease
Благодяря ви предварително  give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: ноември 30, 2010, 12:09:59 »

Аз съм много доволна днес ми пристигна един албум от artscow.com и съм много щастлива.Струваше само 8 $ само шипинга и съм доволна, да не е с твърди страници но за тези пари толкова  blum
Активен
zvun4e
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #323 -: февруари 11, 2011, 10:23:23 »

Здравейте момичета! Аз пък исках да попитам за сватбен албум, а не книга. Къде ли не търсих и не мога да си харесам. Дали някоя от вас не е виждала някъде, където има по-голям избор... smile Аз си извадих снимките от сватбата и са 230 бр. Благодаря предваритено!
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines