Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 10:49:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбен албум/ книга  (Прочетена 126822 пъти)
 
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: януари 27, 2009, 15:40:54 »

Ей сладуркиии до къде сте с вашите албуми? Аз моя го поръчах на 12.01 и все още не е дошъл. От предишни постове четях, че идват албумите за 10 дни  crazy Вие с какъв експрес ги поръчахте -моя е Economy  и е nontrackable и малко почвам да се притеснявам  beating
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: януари 27, 2009, 16:34:53 »

Няма за какво да се притесняваш всеки момент трябва да дойде и моята поръчка беше "икономична"!
Има и друго нещо като съм си поръчвала други неща бележката ,която ми пращат от пощата се е загубвала и като мине доста време аз сама съм ходела да проверявам и жените ,които работеха там ми казаха,че пакетът ми е бил приготвен за връщане на подателя,за това когато си свободна иди с личната ти карта и провери дали има пакет за теб!
Но според мен до 2-3 дни ще пристигне,не се притеснявай! good
Активен
elitzza
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



« Отговор #152 -: януари 27, 2009, 23:26:30 »

Момичета я кажете последно колко излиза доставката на албума и има ли значение колко бройки са. Все още ли може да се плаща с дебитна карта? То за мен е далече още момента с албума, каним се да се женим през август, ама усърдно събирам всякаква информация. Мерси предварително : pleasantry
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: февруари 03, 2009, 13:27:11 »

На мен лично доставката ми излезе около 10Е за 2 албума. А двата албума ми излезнаха 67.77Е с всичко, като те са с твърди корици от по 60стр. и общо 200 снимки. Много съм доволна от качеството и от цялата им организация като цяло  girl_wink даже предвиждам и бъдещи албуми  Girl_hide Поръчах ги на 12.01 и пристигнаха за около 15 дни.  tease

-Ади- да се похваля, че албумите ми пристигнаха и са чудни - изработката и хартията са  yahoo, много Ви благодаря момичета за прекрасната тема и идеи......... danceg
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: февруари 03, 2009, 14:04:39 »

fiamaa , честитоооооооооооо! А няма ли да ни ги покажеш?  blush blush blush
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #155 -: февруари 03, 2009, 14:54:07 »

fiamaa, супер  Bravo А цената 67.77Е за двата албума общо ли е?  Ти от blurb си ги поръча, нали? Ох, нямам търпение да дойде време и аз да си поръчам   blush Може ако не изтърпя, да си направя guestbook от там за самата сватба  Girl_hide
Много ще се радвам да покажеш снимки, за да видя и твоите как са като качество  give_rose
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: февруари 03, 2009, 15:10:36 »

сладурани, и нашия албум е от този сайт (Любенов ни беше фотограф) good и сме очаровани от качеството и въобще идеята за тези албуми  smile препоръчвам ги горещо  Bravo
аз мисля да изненадам половинката ми с такъв албум, но със негови пейзажни снимки, защото той е вманиачен на тема фотография и има около 100 гигабайта с такива снимки  pardon
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: февруари 03, 2009, 15:20:42 »

да се похваля и аз че си поръчах сватбен албум. случайно на едно изложение попаднах на една фирма, която отскоро е в БГ. 92 лв. ми излезе 48 стр. с твърда кожена корица, а за качеството ще споделя след няколко дни като ми го доставят. дават от 3 до 6 дни срок за изработка.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: февруари 03, 2009, 15:22:08 »

Plamik и Слънце вашите желания са заповед за мен  pleasantry

ето и снимките. Искам само да се извиня за качеството, тъй като са направени преди малко с тел., а и са точно с/у светлината и изглеждат малко неугледни, но като цяло е суперски..... yahoo
Слънце и за двата албума платих общо 67,77Е - това е 2 албума+ VAT+ доставка. Мисля, че само единия албум излизаше около 29-30Е

Удоволствието е изцяло мое  danceg
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: февруари 03, 2009, 15:27:27 »

Браво ,Фиамаа,наистина страхотен албум! Bravo Bravo Bravo
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #160 -: февруари 03, 2009, 15:36:44 »

Благодаря  give_rose
Страхотен е албума (то по-скоро е фотокнига де)!
Ти имаше ли проблем с орязване на краищата  на снимите (някой беше споделил, че така се е получило) или ползва техните шаблони с рамки за снимките?
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: февруари 03, 2009, 15:38:09 »

Фиама,албума е  judges
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: февруари 03, 2009, 15:45:50 »

Фиама, чудесен албум  good
Аз съм намислила да направя такъв албум подарък за нашите кумци. Те много искаха така наречения в България Сватбен Бук, във фотото, което ползваха предлагат такъв, но излизаше доста скъпичко. А тези цени тук са просто чудесни. Трябва обаче най-накрая да седна и да я погледна тази програмка, понеже искам и Guest Book за нашата сватба да поръчам, а то времето си минава....
А на кумците мислех да им го подарим за 1-вата годишнина  Girl_hide
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: февруари 03, 2009, 15:53:37 »

fiamaa , страхотен еееееееееееее! Невероятен!  Bravo Bravo Bravo
Ох, зарибявката е голяма......и вече съм в невероятна чуденка дали да не поръчам за годишнината за нас, кумовете и родителите.  crazy 
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: февруари 03, 2009, 15:58:38 »

Благодаря  give_rose
Страхотен е албума (то по-скоро е фотокнига де)!
Ти имаше ли проблем с орязване на краищата  на снимите (някой беше споделил, че така се е получило) или ползва техните шаблони с рамки за снимките?

Проблем имах от гледна точка, че снимките бяха по-големи и тук таме са урязани....Но по-добре си изтегли и разгледай програмата обстойно и след това почни да го правиш. Аз се юрнах още от самото начало без да я разучавам и за някой неща съжалявам (като за размера на албума примерно, тъй като имаше и по-голям  nea). Има си и помощник от техния сайт с обяснение къде, как и какво се прави.... Успех и ако има нещо съм на среща  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines