Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:23:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбен албум/ книга  (Прочетена 125668 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 08, 2006, 10:28:02 »

Ами  то това може до някъде да се компенсира с онлайн албума и там има книга на гостите! girl_wink TONGUE
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 08, 2006, 15:58:20 »

Да, но не всеки пише в нея! sad Wink
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #17 -: декември 08, 2006, 16:10:19 »

Ние забравихме за "книгата за пожелания", но пък имаме солидно количество картички с пожелания!!! И ако ги съберем в книга ще се получи нещо много интересно, струва ми се и различно от стандартната книга...
И на сватбата на моите родители са били раздадени картички на гостите и на края с подаръците са събрали и тях! Тогава мамчето просто си ги е прибрала за спомен, но сега като се замисля би могло да се подвържат като книжле...много интересно ми звучи! Пуснете въобръженията си в действие и просто помислете! Ще намерите много по-добри варианти от стандартните албуми!Успех!! good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 08, 2006, 19:07:56 »

Ние забравихме за "книгата за пожелания", но пък имаме солидно количество картички с пожелания!!! И ако ги съберем в книга ще се получи нещо много интересно, струва ми се и различно от стандартната книга...
И на сватбата на моите родители са били раздадени картички на гостите и на края с подаръците са събрали и тях! Тогава мамчето просто си ги е прибрала за спомен, но сега като се замисля би могло да се подвържат като книжле...много интересно ми звучи! Пуснете въобръженията си в действие и просто помислете! Ще намерите много по-добри варианти от стандартните албуми!Успех!! good

Много оригинално момичета! *THUMBS*Ще опитам! girl_in_love
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #19 -: декември 28, 2006, 17:44:25 »

И аз ще заложа на специално изработен албум със снимките от сватбата. Ние по принцип решихме, че снимките се разглеждат много повече от едно DVD, затова сме си наели страхотен фотограф, а приятел предложи да заснеме церемонията.
Така мисля, че трябва да се приготви поне един красив албум- дали сам ще си го направиш или ще е специално поръчан- спомените трябва да се запазят.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 29, 2006, 12:17:26 »

Така е, снимките са по-достъпни! А DVD-то пък пресъздава емоциите по-пълно!!! girl_in_love
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #21 -: февруари 14, 2007, 16:50:18 »

Ето две албумчета за снимки


* KA16007-S.jpg (15.49 KB, 180x144 - видяно 784 пъти.)

* KA16008-S.jpg (11.14 KB, 180x144 - видяно 621 пъти.)
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #22 -: февруари 15, 2007, 16:45:11 »

Ние си избрахме сватбен албум от фотото от което ни правиха снимките,много е красив,има отвън рамка в която хората от фотото са сложили снимка,имаше и халки които са същия модел като нашите,все едно че за нас беше правен албума.Хората от фотото ни бяха подредили снимките и бяха направили допълнителни с разните му там ефекти  снимки и аз много си харесвам аблума и го гледам много по често отколкото двд-то.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #23 -: февруари 15, 2007, 16:48:52 »

Ние си избрахме сватбен албум от фотото от което ни правиха снимките,много е красив,има отвън рамка в която хората от фотото са сложили снимка,имаше и халки които са същия модел като нашите,все едно че за нас беше правен албума.Хората от фотото ни бяха подредили снимките и бяха направили допълнителни с разните му там ефекти  снимки и аз много си харесвам аблума и го гледам много по често отколкото двд-то.

И аз точно това си мисля, че един фото албум се разглежда повече от DVD-то.  good
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #24 -: февруари 15, 2007, 17:14:03 »

О, със сигурност албума го разглеждам много повече от DVD-то. Особено милото като го нямаше най-редовно си го прелиствах. Аз самичка го подреждах нашия и в началото имаше доста размествания, докато не ми хареса изцяло и напълно. Но сега като имам албум и тук понякога си ги разглеждам и от компютъра снимките и са ми подръка винаги  good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 16, 2007, 14:23:23 »

О, със сигурност албума го разглеждам много повече от DVD-то. Особено милото като го нямаше най-редовно си го прелиствах. Аз самичка го подреждах нашия и в началото имаше доста размествания, докато не ми хареса изцяло и напълно. Но сега като имам албум и тук понякога си ги разглеждам и от компютъра снимките и са ми подръка винаги  good

И аз съм така!!! girl_wink А DVD-то сме го гледали само 1 път от сватбата насам... А пък с електронния албум по-лесно можеш да покажеш снимки на приятели!!! любов заедно
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #26 -: февруари 16, 2007, 20:33:12 »

Ние забравихме за "книгата за пожелания", но пък имаме солидно количество картички с пожелания!!! И ако ги съберем в книга ще се получи нещо много интересно, струва ми се и различно от стандартната книга...

То дори така е по-добре! Аз смятам да приготвя красиви картички и да има няколко на всяка маса, на които гостите да напишат по нещо и да затворят пожеланията в плик. Иначе аз винаги се старая да напиша нещо хубаво и стойностно в книгите за пожелания, но все чакат хора на опашка за книгата или надничат да видят какво пишеш, а и е физически неудобно да те посети музата надвесена над масата с книгата... По-добре да седнат, да похапнат, пък да вземат тогава химикала и да си напишат спокойно мъдрите съвети за брачно щастие и пожеланията за 19 деца. smile
Активен
nat4b
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 24, 2008, 16:40:38 »

скъпа Марина,
аз направих така с картички в чашите за вино
стана много интересно,и повярвай ми...много се забавлявам и сега когато ги чета!

Не използвайте 4 и 6 вместо букви!!!
« Последна редакция: февруари 24, 2008, 17:31:53 от Bulechka » Активен
_Deskata_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: март 30, 2008, 22:36:41 »

Ние си купихме много хубав албум. Кожен е и на корицата отпред има рамка, в която сложихме най-хубавата ни снимка. Снимките се лепят вътре, но не е проблем, защото нямам намерение да ги местя. Има доста голям избор на сватбени албуми. Bravo
Активен
Pavlinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 165


Щастлива мама!


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 08, 2008, 17:27:53 »

Ние си купихме албум от едно фото.Много си го харесваме.И не ни се стори скъп - 25 лв.Отпред може да се сложи наша снимка.Снимките вътре не се лепят и това е хубаво.Може да слагат различни размери.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines