Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 16:26:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой какъв късмет изкара от баницата по Коледа  (Прочетена 41998 пъти)
 
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #45 -: декември 26, 2007, 15:38:18 »

на мен се падна парата, заедно с късметче Пари, а момчето ми изтегли семейство:)
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #46 -: декември 26, 2007, 23:15:48 »

 santz Аз съм леко разстроена тая година. В продължение на цели 7 години /ама без шмекерлъци/, ми се пада паричката. Тая година ми се падна здраве. Но както вика милото здравето е най-голямото богатство и на мен не ми остана нищо друго освен да се съглася. То, това си е така наистина - просто си викам като съм набрала инерция да тегля парата цели 7 години, що да не ги направя 20 години:laugh: На него му се падна "малко юначе в люлката ще плаче". Той това и си бе пожелал преди месец. Само дето аз наистина искам бебе, ама сега малко съм на друга вълна.Така или иначе трябва да си харесваме късметите и да се радваме, че ги споделяме в компанията на любимите ни хора.
kleo_20 Честита Ти Коледа , мила. Но да не би Гоцев да ми е гепал парата от баницата тая година. Иначе вашите късмети си ги бива. Всичко ще се сбъдне - пожелавам ви го give_rose heart /ама виж вземете ми върнете пустата пара..../ cap banana
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: декември 26, 2007, 23:43:34 »

изпратих ти я по Еконт тая пара изяде ми душичката за нея  tease  tease
права си че трябва да се радваме на късметите нали за това са късметчета  blum и на мама се е паднала паричката но между другото и аз мнгоо години по ред си я "придърпвам"сега ми изневери късмета  pardon
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #48 -: декември 27, 2007, 00:01:23 »

изпратих ти я по Еконт тая пара изяде ми душичката за нея  tease  tease
права си че трябва да се радваме на късметите нали за това са късметчета  blum и на мама се е паднала паричката но между другото и аз мнгоо години по ред си я "придърпвам"сега ми изневери късмета  pardon


Хихихи, "изяде ми душата....." Браво Клео 20 и още да пратиш....
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: декември 27, 2007, 10:25:27 »

имахме баница само при мама, за Нова година вкъщо ще си направим и ние !!!! smile

на мен ми се падна "Любов" и "Джакпот" , на милото "Учение", на свекървата парата ( за малко да счупи някой зъб) и "Повишение", на тати " Къща с басейн", на мама "Кола" ( тя няма книжка , но каза че ще ми я подари хи хи хи), на свекърва ъъ не помня, и на един приятел който беше с нас му се падна "таз година булка, до година люлка" !!!! smile на нова година ще видим какво ще ни се падне !!! smile
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: декември 27, 2007, 11:45:51 »

Паричката се падна на мен  yahoo yahoo и миналата година на мен и не беше зле годината  Yes Yes а баница с късмети ще има на Нова Година,така и наче от баницата с късмети на банкета ми се падна,работа,на Славито славата,пътуване ииии годеж  yahoo tease
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: декември 27, 2007, 19:36:09 »

Ние за Бъдни вечер правим само питка с пара, а за Нова Година баница с късмети. Тази година паричката се падна на брат ми, да видим какъв ще ми е късмета от баницата след няколко дни  pardon
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #52 -: декември 27, 2007, 22:53:02 »

Аз си знаех, че е от полза да чета форума  Wink, защото съвсем забравих за баница с късмети. Сега за Нова година обезателно ще направя, дори и да не сме си вкъщи в новогодишната нощ.
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: декември 28, 2007, 01:55:53 »

Според късметите, много бебета, ще има във форума!!! браво!!! Bravo girl_in_love
Хей туко що видях какво ни се е паднало от миналогодишните баници,
 Ванис и Bulechka  Bravo Bravo Bravo на вас вашите късмети са излезли вярни, на мен ми се беше паднало бебче,ама няма още pardon
Дива дали успя да си почине в чужбина,Ита наистина вдигна сватба ,та и бебче й се роди,а Тео при теб какво стана -нова кола имаше ли?
« Последна редакция: декември 28, 2007, 01:59:52 от picolina » Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #54 -: декември 28, 2007, 18:06:26 »

Според късметите, много бебета, ще има във форума!!! браво!!! Bravo girl_in_love
Хей туко що видях какво ни се е паднало от миналогодишните баници,
 Ванис и Bulechka  Bravo Bravo Bravo на вас вашите късмети са излезли вярни, на мен ми се беше паднало бебче,ама няма още pardon
Дива дали успя да си почине в чужбина,Ита наистина вдигна сватба ,та и бебче й се роди,а Тео при теб какво стана -нова кола имаше ли?

Ха, това е страшно интересно... С нетърпение чакам да разбера какво ще донесе на всички ни новата година.
picolina, пожелавам ви късметът да се сбъдне и бебето да дойде скоро.
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #55 -: декември 28, 2007, 18:11:16 »

Здравейте и от мен. Тази година нямах късмет и нищо не ми се падна в моето парченце....
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: декември 29, 2007, 15:41:59 »

didibaby, give_rose благодаря ти искрено,и аз на това се надявам в последните дни на Тази година(все още не е свърила,а пък то не се знае,нали girl_wink)
А и очаквам с нетърпение Новата,че да видя какво ще ми се падне danceg
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #57 -: януари 01, 2008, 19:21:47 »

На мен от снощната баница при приятелите ми ми се паднаха нова къща и пътуванеее,толкова се зарадвах  yahoo И двете неща ужасно много ги искам  danceg Сега като стане нашата баница ще видя какво ме чака вътре  Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: януари 01, 2008, 20:44:51 »

На мене ми се падна РАБОТА.Ама каква е тая орисия незнам   :girl_impossible:А на милото здраве,без много Наздраве!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: януари 01, 2008, 21:05:12 »

На мен снощи ми се паднаха няколко късмета, 2 от които бяха за екскурзии, единия за успех в работата. А на милото му се падна бебе, печалба от тотото и другите не ги помня вече. smile Но всички бяха готини  danceg
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines