Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 09:18:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Колко трябва да са гостите на една сватба?  (Гласуването приключено: август 14, 2006, 19:32:20 )
5-50 - 2 (10%)
51-100 - 14 (70%)
101-150 - 4 (20%)
Циганска сватба - 0 (0%)
Без гости. (за тайни сватби) - 0 (0%)
Общ брой гласове: 20

Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата - голяма или малка?  (Прочетена 204094 пъти)
 
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: май 04, 2007, 16:17:11 »

ОХ, ами аз какво да кажа, 4е ве4е са 150 и се увели4ават  smile
ооо милата

нашите намаляват а вашите се увеличават, всеки с проблемите си

важното е да е весело на сватбения ден а това колко на брой ще бъдат гостите мисля 4е не е толкова важно
Аз винаги съм искала голяма сватба, весела и шумна  yahoo
Като се замисли човек така е голяма сватба,но ако хората не искат да се веселят пак няма да е шумна.Аз преди 2години ходих на сватба -големичка,но почти никой не искаше да става да играе и да се весели.Ще каже човек,че всички са се събрали там за да ядат и пият.Много тъпо и гадно за младоженците :girl_impossible:Нашата сватба ще е от около 60 човека +,- 10.Мисля,че това е достатъчна бройка
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: май 04, 2007, 16:46:15 »

И нашата ще е толкова, BEBO_SN. Запазили сме 50+10 места, тъй като някои отпаднаха от списъка поради невъзможност да дойдат. Бяхме поканили иначе 60 души  good
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: май 22, 2007, 19:55:32 »

Аз най-накрая уточних списъка и утре мисля да поръчам поканите. За сега ще каним 105 човека. Но ако някой се откажат ще поканим на тяхно място други, за да присъстват 100 човека. CHEERS
Активен
pipilota75
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #168 -: май 22, 2007, 23:23:24 »

и аз да се запиша поредната с подобна броика -около 60 или малко пове4е. Смятам 4е е съвсем достатъ4но за весела сватба, но не затова поканихме толкова гости- просто така се полу4и.. И сте прави 4е не броиката а какви са хората е важно за купона. На прекалено големите сватби се полу4ава малко хаос- пове4ето не се познават, да обърне6 внимание на всеки които доиде при теб.., абе статисти не ми трябват, дано тези които искам само да успеят защото има и хора от чужбина..

Моля пишете на кирилица!
« Последна редакция: май 22, 2007, 23:41:43 от fiibi_bg » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: май 23, 2007, 01:46:18 »

моето свеки всеки път когато я попитам за нейните гости различни цифри ми дава....първо бяха 30,после 40,45 и последно ми каза 50 :girl_impossible:само да не се наложи накрая да търсим друг ресторант(тъкмо може да ме огрее за ресторанта който искам girl_wink)
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: май 23, 2007, 12:06:57 »

Аз мисля ,че нашите гости ще са около 100,но още нямам точната броика от страна на неговите родители.Може и да са повече.В събота ще ходим на гости и ще видим.
Активен
lolita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: май 23, 2007, 13:29:55 »

Има една приказка за сватбите: "200 гладни и 2 луди". Моето мнение е, колкото повече хора, толкова повече недоволни. Тъй че поканете най-близките, а не всички които се чуствате задължени да поканите.
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: май 29, 2007, 21:33:32 »

Аз също съм за малките сватби! По-скоро съм на принципа или всичко или нищо!:)
Моята сватба ще е в неделя, първо на църква за църковния ритуал и полсе на обяд, като ще присъстват двата чифта родители, братята и сестрите им с децата си, баби и дядовци и това е!Просто наи-близките хора!:) А вечерта с приятели ще организирам някакво парти! danceg
Всъщност като всяко момиче съм мечтала за огромна страхотна сватба, но има няколко фактора заради които няма да го направя и най-важния от тях е, че моя бейби категорично отказва да танцува, с много усилия ще го убедя поне за един танц, но като нзам, че ще умре от срам и притеснение, как да му го причиня!?!?!? И кажете ми как булката да си танцува цяла вечер сама DANCE? А младоженеца като кютук (бейби не се сърди blush laugh) да си седи на масата! Някой ще каже еее , какво толкова ще танцуваш с другите мъже! А аз ще отговоря, че бейби отгоре на всичко е и ревнив! laugh
Е, аз все пак го обожавам и заради това ще организирам малка, сладка, стилна церемония, а вечерта ще се скъсам да танцувам с приятелки! funnytooth Party time
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: май 29, 2007, 22:54:42 »

Ние ще имаме около 80 човека гости, което според мен е в рамките на нормалното, даже като сравня със сватбата на сестра ми където имахме 200 човека гости, ми се струва малко. По-малко просто не вървеше да поканим. 20 човека от страна на свекъра и свекървата, 30 от страна на моите родители и 30 наши общи приятели.
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: май 30, 2007, 00:05:30 »

Понякога няма как, пък и най-важното е според мен да си сигурна, че искаш да е така и мисля, че тогава ще си най-щастлива!!! give_rose Bravo
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: май 30, 2007, 10:08:48 »

Нека и аз да споделя , моята сватба ще от големичките  tease нашите годти ще са 350 (но не по мое желание разбира се).По принцип аз харесвам по малките сватби около 100-120 човека , но какво да се прави като и двамата имаме големи родове  blum
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: май 30, 2007, 10:11:00 »

Нека и аз да споделя , моята сватба ще от големичките  tease нашите годти ще са 350 (но не по мое желание разбира се).По принцип аз харесвам по малките сватби около 100-120 човека , но какво да се прави като и двамата имаме големи родове  blum

350 гости  Oh my ... Oh my ... Oh my ... shok shok shok Това е най-мащабната сватба за която съм чувала! Евала на такива смелчаци като вас!  Bravo А как ще намерите такъв голям ресторант?
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: май 30, 2007, 10:11:41 »

оооооо една моя колежка се ожени преди месец и сватбата беше с 400гости
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: май 30, 2007, 10:22:46 »

Нека и аз да споделя , моята сватба ще от големичките  tease нашите годти ще са 350 (но не по мое желание разбира се).По принцип аз харесвам по малките сватби около 100-120 човека , но какво да се прави като и двамата имаме големи родове  blum

350 гости  Oh my ... Oh my ... Oh my ... shok shok shok Това е най-мащабната сватба за която съм чувала! Евала на такива смелчаци като вас!  Bravo А как ще намерите такъв голям ресторант?

ами мила , ресторанта е вече уговорен smile
Активен
lolita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: май 30, 2007, 10:25:09 »

Определено съм на мнение,че гостите над 150 са напълно излишни.Тъй като, пак казвам, колкото повече, толко по-пренебрегнати и недоволни гости .Искам да ви кажа, че моята рода е от голяма, по-голяма.Родителите ми са и двамата по 9 деца.Всички те са женени и имат по две даца. Някой от тях/ тоест първите братовчеди/ също вече са женени и имат деца....... нали се сещатете, че бройката им е неопрадалена и неясна. Аз не им помня имената даже и някой не съм ги виждала от години /пак говоря за първи братовчеди, лели и тн./, тъй че не виждам смисал да каня хора, който не чуствам близки, колкото и да ме упректнете, а и най-важното не се чуствам задължена. Това  е моят ден и аз определям правилатата на играта... Така моята бройка се намалява от 350 до 80 човека и се надявам да се чуствам страхотно и да изкараме този важен за нас ден невероятно ... Dance
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines