Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 15:32:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Колко трябва да са гостите на една сватба?  (Гласуването приключено: август 14, 2006, 19:32:20 )
5-50 - 2 (10%)
51-100 - 14 (70%)
101-150 - 4 (20%)
Циганска сватба - 0 (0%)
Без гости. (за тайни сватби) - 0 (0%)
Общ брой гласове: 20

Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата - голяма или малка?  (Прочетена 202713 пъти)
 
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: март 05, 2009, 17:18:12 »

Боже какви списъци, колко хора shok Аз мисля, че 30-40 човека е предостатъчно и така, ще бъде при нас.
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: март 05, 2009, 17:36:57 »

Нашата бройка продължава да се смалява и сега сме около 60...
Но и това ми е добре smile
Активен
Cavalli
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #257 -: март 05, 2009, 18:32:25 »

Боже какви списъци, колко хора shok Аз мисля, че 30-40 човека е предостатъчно и така, ще бъде при нас.

От страна на майка ми са близо 30, на баща ми-30. От страна на булката и там са близо 50. Като сложим мои приятели, нейни приятели и общи... и хоп 120+ ... Предполагам окончателния брой ще е около 150. И това  са най-близките, който всички ги познаваме. В крайна сметка да му мислят радителите   diablo
Активен
akhala
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: март 05, 2009, 18:49:17 »

Ние малко вероятно да сме над 70...  Girl_hide
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: март 12, 2009, 13:26:37 »

Сватбите май са толкова големи, колкото можеш да си позволиш. Ние за сега сме 80 човека, като моя списък е максимално съкратен. Иначе щеше да стане младоженека да има 40 човека, а булката  - 100.
А и не мисля да има досадни роднини, които ходят по сватби само да хапнат и пийнат. Така май моята ще е малка.

Една приятелка се жени сега през април и те са поканили 300 човека, е това вече е наистина голяма сватба.
Активен
framboise
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


мама на малко слънчице :)


« Отговор #260 -: март 12, 2009, 13:52:16 »

Аз съм за малка сватба. Не е нужно да се кани родата до девето коляно, знайни и незнайни лели и осми братовчеди и познати оттук-оттам. За такъв специален момент най-желани гости са най-близките хора и най-верните приятели!
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: март 12, 2009, 14:47:41 »

моето мнение съвпада 100% с това на framboise, нашата сватба ще е малка и само с най-близките - общо 50 човека. Не че не можем да си позволим да поканим и 150, но предпочитаме тези пари да ги вложим в сватбено пътешествие,вместо знайни и незнайни лели, баби и т.н. да ядат и пият на сватбата smile
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: март 13, 2009, 09:23:36 »

моето мнение съвпада 100% с това на framboise, нашата сватба ще е малка и само с най-близките - общо 50 човека. Не че не можем да си позволим да поканим и 150, но предпочитаме тези пари да ги вложим в сватбено пътешествие,вместо знайни и незнайни лели, баби и т.н. да ядат и пият на сватбата smile
Абсолютно съм съгласна!!! good good good
Ние по същата причина ще сме 55 души !
Активен
elitzza
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



« Отговор #263 -: март 13, 2009, 16:25:11 »

Ние до тук сме към 80, не вярвам да се увеличим кой знае колко. И аз съм против да се кани сульо и пульо. Ама сега като гледам списъка от моя страна сме към 26 от страната на милото пак толкова, и долу горе толкова приятели....и то ето ти на 80. А хората в моя списък особено са наистина близки, какво да се прави....дано да стане веселба  pardon
Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: март 13, 2009, 17:35:45 »

Аз пък винаги съм си мечтала за голяма сватба... като в приказките...
И да ви кажа ще имам сравнително голяма сватба - около 250 човека, но това изобщо не означава че ще каним сульо и пульо... Просто родителите ми имат големи роди и с всички които ще каним поддържаме много близки отношения (ние сме едно много задружно семейство  Wink ), освен това имат и доста приятели, които ще бъдат поканени, защото аз ги искам, защото съм отраснала с тях и ги уважавам изключително много. Ние с милото също имаме доста приятели - просто никога не сме имали постоянна компания, а имаме различни приятели с които се срещаме... Неговите родители също имат доста приятели (и по-малко роднини). За една голяма сватба не е нужно да се канят роднини от девето коляно - просто да има повече  хора с които поддържаш връзка и които са ти близки. Аз не мога да си представя сватбата си без нито един от тези 250 човека...
(малко повече обяснявах, но тъй като болшинството от мненията тук е противоположно и не ми се иска да ме разберете погрешно или да "разсърдя" някой)

 give_rose
Активен
framboise
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


мама на малко слънчице :)


« Отговор #265 -: март 13, 2009, 18:29:42 »

Няма как да разсърдиш някой, нали затова светът е толкова хубав- защото всички сме различни и уникални!  good Каква ли скука щеше да е, ако всички мислехме еднакво...  girl_wink
« Последна редакция: март 13, 2009, 18:32:36 от framboise » Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: март 13, 2009, 19:11:55 »

 И ние ще сме около 70-80 човека. Дори в родата на майка ми има близки роднини с които не поддържаме добри отношения , и смятам да не ги каня. Всеки сам си преценякой да покани и колко голяма да е сватбата . Важното е да е много весело Party time
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: март 17, 2009, 18:08:25 »

и аз винаги съм си мечтала за голяма сватба...милото също смята че сватба се правело с повече хора...затова било сватба...е...тук не съм много съгласна с него ама както и да е...нашия списък го побъркахме от слагане и махкане и накрая имаме два списъка...понеже има някои неща които още не са ясни и до 2-3 месеца ще имаме резултати...та имаме голям и малък списък...големя е около 85 човека а малкия около 65...
кофти е да се налага да се скъси списъка ама след като няма друг начин...нещата са такива...
всеки в днешно време прави сватби според възможностите си и не мисля че има място за сърдене понеже и тази я има...не са те поканили на сватба дай ще се сърдим...и така...
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: март 18, 2009, 11:51:11 »

Голяма или малка според мен няма никакво значение. Важното е да е такава каквато вие сте си я представяли, всичко да протече така както е във вашите мечти. Защото това е вашият ден -вашият празник на любовта, а колко гости ще поканите да споделят щастието ви в този прекръсен ден е въпрос преди всичко на възможности.



Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: март 18, 2009, 13:13:31 »

По една или друга причина част от гостите отказват да присъстват или просто не идват (втория случай си е гадно от тяхна страна), но взимайте и това в предвид, когато планирате броя на гостите.  Иначе наистина няма стандарт за тези работи - въпрос на лично решение е.  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines