Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 18:21:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Колко трябва да са гостите на една сватба?  (Гласуването приключено: август 14, 2006, 19:32:20 )
5-50 - 2 (10%)
51-100 - 14 (70%)
101-150 - 4 (20%)
Циганска сватба - 0 (0%)
Без гости. (за тайни сватби) - 0 (0%)
Общ брой гласове: 20

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата - голяма или малка?  (Прочетена 205305 пъти)
 
club
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66


любовта ще спаси света


« Отговор #75 -: януари 24, 2007, 16:53:57 »

Да, Bulechka и аз искам така, но..не става - с родителите ми на глава не може да се излезе. Те не че имат против нашите приятели да са там - това и оставаше, но искат да си поканят и техни гости и тогава ще стане манджа с грозде. Цялата ми идея за "малка" сватба (не повече от 65 човека) си остава в рамките мечтите.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: януари 24, 2007, 16:59:03 »

Да, Bulechka и аз искам така, но..не става - с родителите ми на глава не може да се излезе. Те не че имат против нашите приятели да са там - това и оставаше, но искат да си поканят и техни гости и тогава ще стане манджа с грозде. Цялата ми идея за "малка" сватба (не повече от 65 човека) си остава в рамките мечтите.

Нашите родите не ни се бъркаха за нищо!!! За което много им благодарим!!! girl_in_love Само ни даваха съвети и идеи!!! Знаеха и казваха, че това е НАШАТА сватба и да си поканим, който ние искаме!!! girl_in_love CHEERS
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: януари 24, 2007, 18:12:05 »

Да, Bulechka и аз искам така, но..не става - с родителите ми на глава не може да се излезе. Те не че имат против нашите приятели да са там - това и оставаше, но искат да си поканят и техни гости и тогава ще стане манджа с грозде. Цялата ми идея за "малка" сватба (не повече от 65 човека) си остава в рамките мечтите.
За съжаление няма как да промениш нещата club.Е може разбира се ако ТИ и ТОЙ тропнете с крак и се заинатите,но нали се сещаш че тази сватба я чакат и двете ви семейства с нетърпение.Ти само се забавлявай с подготовката и се приготви добре за този ден.А сватбата каквато дойде - малка или голяма това е вашата сватба! good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: януари 24, 2007, 18:18:21 »

Да, Bulechka и аз искам така, но..не става - с родителите ми на глава не може да се излезе. Те не че имат против нашите приятели да са там - това и оставаше, но искат да си поканят и техни гости и тогава ще стане манджа с грозде. Цялата ми идея за "малка" сватба (не повече от 65 човека) си остава в рамките мечтите.
За съжаление няма как да промениш нещата club.Е може разбира се ако ТИ и ТОЙ тропнете с крак и се заинатите,но нали се сещаш че тази сватба я чакат и двете ви семейства с нетърпение.Ти само се забавлявай с подготовката и се приготви добре за този ден.А сватбата каквато дойде - малка или голяма това е вашата сватба! good

Така е, съгласн съм!!! puppets
Активен
buba_mara
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: януари 26, 2007, 14:22:58 »

Пъво да си кажа, че аз винаги съм харесвала и продължавам да харесвам големите сватби.
Когато започнахме да стягаме нашата списъка с гостите достигна 200 човека, като постоянно варираше. На мястото на някой, който веднага си казва, че няма да може да дойде веднага канехме други. В крайна сметка седмица преди сватбата хората бяха към 180. Започнахме да се доумим дали да ползваме и втория етаж на ресторанта. След още 2-3 дни паднаха до около 175, които бяха сигурни ..... толкова сигурни, че в деня на сватбата не дойдоха около 10 човека - все близки хора, които можеха да ни предопредят  angry Но здраве да е.
Със спруга ми гледахме да наместим най-близките роднини и нашите си приятели. След това бяха приятелите на родителите. Имаше такива, които поканихме буквално 2 дни преди сватбата и хората с дойдоха с най-голямо удоволствие и се веселиха от сърце. Мога да кажа, че по-възрастните по нищо не отстъпваха на младите, дори отначало бяха и по-дейни.
Някои се дразнят на родителите си, че и те искат да поканят свои приятели. Ако родителите ви ви помагат финансово и мястото, което ссте избрали не ви ограничава в бройката - направете им този жест. И родителите и гостите ще се зарадват много. Понякога хора, които уж не са и толкова близки се радват по истински от тези, на които си разчитал.
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: януари 26, 2007, 15:08:05 »

Съгласна съм с теб buba_mara!Нашите родители също ще но помагат за сватбата и нямаше начин да им откажем да си поканят и те гости!По принцип аз винаги съм си представяла,че сватбата ми ще бъде около 50-60 човека и то най-близките smile..........обаче няма да е точно така :girl_impossible:Оказа се,че съм попаднала в семейство,което е цяла сватбена агенция и няма как да се получи това с малката сватба!В началото бях малко стресната от факта,че на сватбата ще присъстват 160 човека Oh my ... обаче сега съм много доволна и с нетърпение чакам да дойде момента! *YAHOO*В крайна сметка "колкото повече,толкова повече" както казва Мечо Пух!!! blum
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #81 -: януари 26, 2007, 15:16:50 »

Важното е да има сватба нали така?Аз исках да съм булка и да има сватба,пък дали ще е малка или голяма.Нашето семейство искаше да поканим най-близките,и така и направихме.Семейството на мъжа ми обаче са по-голяма рода от нашата,и те определно доминираха.С приятелите стана сватба от 110 човека,която незнам как да я определя,нито малка нито голяма,някъде по средата.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: януари 26, 2007, 23:10:24 »

Важното е да има сватба нали така?Аз исках да съм булка и да има сватба,пък дали ще е малка или голяма.Нашето семейство искаше да поканим най-близките,и така и направихме.

Това е така наистина!!! girl_in_love

Но при нас и при двамата нямаше много роднини за канене и затова се получи сватба от 60 човека!!! Curtsey
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: януари 27, 2007, 01:06:02 »

Никога не съм искала голяяяма сватба, както и милото, за това сме решили да поканим само най-близките роднини и приятели...Виждам, че и повечето хора тук във форума са на това мнение.
Така по предварителни сметки ще бъдем 50-60 човека-струва ми се нормално... Дано наистина така се получи ...
Мисля си, че когато има прекалено много хора това допълнително натоварва и изморява...а и нямаш възможност да обърнеш внимание на всички. Много ми се иска на сватбата ни всички да се забавляват и да им е приятно и никой да не се чувства пренебрегнат-това според мен е по-лесно осъществимо на една по-малка сватба...
Дано някой не се обиди-това си е лично мое мнение  Curtsey
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: януари 27, 2007, 01:16:51 »

seny, аз съм напълно съгласна с теб!!! good
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #85 -: февруари 07, 2007, 12:57:03 »

Аз винаги съм искала голяма сватба,само че за нея наистина са нужни много пари.Нямах представа преди да започнем с подготовката.Сега решихме сватбата да е малка,ще поканим най-близките си приятели и роднините,с които се виждаме поне 2 пъти годишно  girl_haha (а те не са чак толкова много).Факт е,че няма да ми е много приятно да празнувам в толкова тесен кръг,но обстоятелствата го налагат.С моя приятел се разбрахме да наблегнем (примерно)на по-хубав ресторант,на по-хубави халки,бижута,рокля и костюм за сметка на гостите,които няма да поканим.Защото в крайна сметка,това са нещата които ти остават за цял живот.В никакъв случай не казвам,че не предпочитам да има от всичко по много.Просто при нас така се получи... Най-важно е да си изкараме добре и да ни останат само хубави спомени от този ден  любов заедно
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: февруари 07, 2007, 13:16:13 »

Аз винаги съм искала голяма сватба,само че за нея наистина са нужни много пари.Нямах представа преди да започнем с подготовката.Сега решихме сватбата да е малка,ще поканим най-близките си приятели и роднините,с които се виждаме поне 2 пъти годишно  girl_haha (а те не са чак толкова много).Факт е,че няма да ми е много приятно да празнувам в толкова тесен кръг,но обстоятелствата го налагат.С моя приятел се разбрахме да наблегнем (примерно)на по-хубав ресторант,на по-хубави халки,бижута,рокля и костюм за сметка на гостите,които няма да поканим.Защото в крайна сметка,това са нещата които ти остават за цял живот.В никакъв случай не казвам,че не предпочитам да има от всичко по много.Просто при нас така се получи... Най-важно е да си изкараме добре и да ни останат само хубави спомени от този ден  любов заедно

Така е! Съгласна съм с стеб!!! И при нас беше така и си изкарахме невероятно, както и гостите ни, всикчи бяхме общо 60 нчовека,  но най-близките роднини и приятели!!!! Party time Birthday marriage Kinder puppets
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #87 -: февруари 07, 2007, 14:33:34 »

ооох! не знам при нас какво ще се получи в крайна сметка!  Girl_sing ние с милото искаме две празнувания-едното за около 30тина роднини на обяд  :marriage:и другото-вечерта,с нашите приятели(мнооого) в заведение на плажа-купонясване до зори!  :partytime:родителите са съгласни-който друг иска да ни види-да дойде пред Обредния дом! но още не сме тръгнали да организираме нещата-не знаем дали няма да има сърдити роднини! пък и не сме направили списъка на приятелите-да не излязат 200,че ще се видим в чудо... star
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: февруари 19, 2007, 23:20:20 »

Нашата сватба ще е с около 100 човека. Ще преобладават младите и се надявам да стане една наистина весела и щура сватба  Party time
Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #89 -: февруари 19, 2007, 23:49:08 »

Нашата се очертава да е с 85 гости, мисля че ще ни стигнат  yahoo Не съм привърженичка на идеята да се канят далечни роднини, с които няма да се познаем на улицата, нито пък прекалено много приятели на родителите. Все пак това е нашия ден, на младоженците и гостите трябва да са близки до сърцата ни  heart
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines