Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:20:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Колко трябва да са гостите на една сватба?  (Гласуването приключено: август 14, 2006, 19:32:20 )
5-50 - 2 (10%)
51-100 - 14 (70%)
101-150 - 4 (20%)
Циганска сватба - 0 (0%)
Без гости. (за тайни сватби) - 0 (0%)
Общ брой гласове: 20

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата - голяма или малка?  (Прочетена 198127 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: декември 06, 2006, 21:12:05 »

ами честно казано родителите ми ще се занимават с това.аз само си давам съгласието харесва ли ми или не.аз така и така няма да имам много време да търся подаръчетата и т.н. малкоме яд,че ще пропусна тези подробности,ама....няма как pardon

но така пък за теб ще остане само най-важното girl_wink
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: януари 22, 2007, 22:47:22 »

Нашата сватба ще бъде 30-35 човека.Нямам намерение да каня хора,които виждам веднъж годишно.Най-близките искам да споделят с нас този ден,да се позабавляваме и веселим danceg
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: януари 22, 2007, 22:54:55 »

Нашата сватба ще е с 150 човека ( най-блиските роднини и пеиятели). Половината от тях ще идват от доста далеч и ще им организираме транспорт и две нощувки. Мисля че ще се получи перфектно.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #63 -: януари 23, 2007, 04:15:23 »

Аз винаги съм си мечтала за малка сватба- в тесен кръг роднини и приятели. Но трябваше да отстъпя и засега имаме около 100 човека в списъка за гостите- и всичките 100 са сигурни. И това представете си е само семейството на бъдещия ми съпруг и наши приятели и колеги. А след това в БГ ще имаме още една за моята страна на семейството както и приятели от БГ. Така че от малка, стана голяма! tease
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: януари 23, 2007, 12:17:21 »

Нашата беше с най-близките приятели и роднини и беше 60 човека!!! puppets
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: януари 23, 2007, 17:10:30 »

По последни данни нашата ще е около 50-60 човека не повече. Идеално ни много, ни малко. Аз си мислех за сватба в тесен кръг, но като започнахме да мислим Само кой ще дойде... Ми то как да отрежеш някй?
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #66 -: януари 23, 2007, 18:33:18 »

По последни данни нашата ще е около 50-60 човека не повече. Идеално ни много, ни малко. Аз си мислех за сватба в тесен кръг, но като започнахме да мислим Само кой ще дойде... Ми то как да отрежеш някй?

И при нас така се получава- много трудно е да отрежеш най-близките-особено ако е голямо семейството.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: януари 23, 2007, 18:41:22 »

Така е, момичета, но и финасовите възможности също с от значение, съгасете се!!! girl_wink
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #68 -: януари 23, 2007, 21:48:55 »

Така е, момичета, но и финасовите възможности също с от значение, съгасете се!!! girl_wink

И това е важно, естествено!

Но аз имах повече предвид един идеален случай в който финансите нямат значение- тогава пак бих предпочела една по-малка но много весела сватба с хора, които обичам  yahoo А Bulechka е права за реалния свят, в който парите също имат значение за повечето хора!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: януари 23, 2007, 22:31:15 »

Нашата сватба беше точно такава!!! любов заедно heart girl_in_love CHEERS

... една по-малка но много весела сватба с хора, които обичам  yahoo

И до сега всички, които бяха с нас това казват!!! girl_wink
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: януари 24, 2007, 12:01:05 »

при нас най много ще са 90.нито малко нито много smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: януари 24, 2007, 12:52:46 »

при нас най много ще са 90.нито малко нито много smile

Така е!!! good
Активен
club
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66


любовта ще спаси света


« Отговор #72 -: януари 24, 2007, 15:24:53 »

Аз си мисля, че трябва да се поканят приятелите и най-близките роднини - тоест хората, които ще ми се радват наистина от сърце и няма да коментират грима на булката, вратовръзката на младоженеца или салатата в ресторанта. Аз искам да поканя хората, които наистина чувствам, че са ми близки, а не втория братовчед на баща ми, приятелките на майка ми, личната ми зъболекарка и т. н. Сватбата е нещо интимно и гостите се канят, за да бъдат свидетели на събитието. Всички други, които сметнеш за необходимо могат да се почерпят преди или след това - отделно. Така мисля аз и не ангажирам никого с мнението си. Това, което мисля обаче се оказа трудно изпълнимо, защото в представите на родителите ни една сватба трябва да е пищна, с много роднини и техни приятели. Просто не става каквото искат младоженците - независимо кай плаща, винаги ще има разправии.  hysteric Аз например искам неголяма стилна сватба, без прекомерна показност и пищност, но направена с достатъчно вкус. Родителите ми смятат обаче,че не се стремя към най-доброто, че сватбата ще е обикновена, че няма да е весело като няма много хора. Според някои членове на семейството ми "Колкото повече, толкова по-добре" - и не става въпрос само за гостите. Аз искам да избегна този "кич", обаче според тях аз съм склонна да се примиря с малкото, само и само да не пръснем много пари. А тук за финанси изобщо не става дума, но как да им обясня... Та така - независимо каква искаме да е сватбата - с много или с малко хора - никога не става точно така, както си го представяш.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: януари 24, 2007, 15:44:00 »

аз пак нямам нищо против приятелките на майка ми и братовчедите да са на сватбата ми.нали и моите приятели ще са там.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: януари 24, 2007, 16:08:41 »

Ние поканихме само най-близките ни приятели и малко роднини, най- най- най-близките!!! good
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines