Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 11:27:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Колко трябва да са гостите на една сватба?  (Гласуването приключено: август 14, 2006, 19:32:20 )
5-50 - 2 (10%)
51-100 - 14 (70%)
101-150 - 4 (20%)
Циганска сватба - 0 (0%)
Без гости. (за тайни сватби) - 0 (0%)
Общ брой гласове: 20

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата - голяма или малка?  (Прочетена 205754 пъти)
 
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #90 -: февруари 20, 2007, 09:00:18 »

Нашата сватба ще е с около 100 човека. Ще преобладават младите и се надявам да стане една наистина весела и щура сватба  Party time

И при нас се очертават около 100-тина гости (като всички засега са сигурни)-а започнахме само с 50-60 човека и бройката много бързо се увеличи...но се надяваме колкото повече гости, толкова по-весело да се получи.
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #91 -: февруари 20, 2007, 09:54:24 »

И ние имаме около 100 потвърждения, и още 50-тина поканени, които не са отговорили. Колкото повече- толкова по-весело!  yahoo
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #92 -: февруари 20, 2007, 09:59:39 »

ами аз не мисля,че веселбата зависи от броя на гостите!!!
 хич не обичам голеееееееееееемите сватби! макар че са си чисто по български(а аз си държа на българското)!
ние сме решили да направим 2 празнувания:
1-с 30тина човека най-близки роднини randma grandpa Momy grandfather
2-с повече от 50тина приятели Party time chieftain Girl drink Kinder
едното ще е официално,а другото-не
дано да успеем! Good luck
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #93 -: февруари 20, 2007, 10:02:17 »

ами аз не мисля,че веселбата зависи от броя на гостите!!!
 хич не обичам голеееееееееееемите сватби! макар че са си чисто по български(а аз си държа на българското)!
ние сме решили да направим 2 празнувания:
1-с 30тина човека най-близки роднини randma grandpa Momy grandfather
2-с повече от 50тина приятели Party time chieftain Girl drink Kinder
едното ще е официално,а другото-не
дано да успеем! Good luck

да, то си зависи от настроението на всички, разбира се!
Успех- много хубава идея да имате два купона, празненството продължава по-дълго  good
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #94 -: февруари 20, 2007, 10:04:51 »

мерси :curtsey:дано!
и да кажа-момичета,не позволявайте на родителите да ви се месят! ако не искате някой на сватбата-не го канете!!! beating
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #95 -: февруари 20, 2007, 10:08:45 »

аз също ще имам циганска сватба ROFL ROFL ROFL
около 180 човека,като само 80 от тях са роднини.
какво да направя като мама има 2 сестри,татко -брат и сестра,а на милото баща му са 4 деца shok
И като сложим и децата им,които са ни първи братовчеди - ето ти една камара народ Girl_hide
Другите са ни приятели.Ние мислехме да поканим по-малко причтели,но при тази бройка на родата и този голям ресторант....който искам си каним Blush
а и двамата имаме много колеги и хора с които поддържаме някакви  работни отношения така че...може и до 200 да стигнат pardon
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #96 -: февруари 20, 2007, 10:18:09 »

Поне със сигурност никой няма да ви се сърди, че не е поканен!  good Според мен е важно близките приятели да са поканени... понякога те са по-роднини и от роднините. Със сигурност ще си прекарате хубаво!

Аз много се чудих как да разреша въпроса с колегите. И двамата работим в големи офиси и е просто невъзможно да се поканят всички. Накрая поканихме само най-близките колеги, които са достатъчно тактични да не коментират. Иначе трябваше да правим сватба с над 500 човека  Oh my ... Том Круз се ожени с 200 гости, щяхме да го хвърлим в оркестъра...
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: февруари 20, 2007, 10:25:27 »

аз също ще имам циганска сватба ROFL ROFL ROFL
около 180 човека,като само 80 от тях са роднини.
какво да направя като мама има 2 сестри,татко -брат и сестра,а на милото баща му са 4 деца shok
И като сложим и децата им,които са ни първи братовчеди - ето ти една камара народ Girl_hide
Другите са ни приятели.Ние мислехме да поканим по-малко причтели,но при тази бройка на родата и този голям ресторант....който искам си каним Blush
а и двамата имаме много колеги и хора с които поддържаме някакви  работни отношения така че...може и до 200 да стигнат pardon

блазе ти   good аз винаги съм искала голяма сватба,но нашата ще е само 90-100 човека.те ако роднините на сватба не се съберат няма кога друг път да стане danceg но и мама и татко нямат братя и сестри и.... pardon почти нямаме много роднини. sad милото пък има 2ма чичовци и един свако-рода голяма ама те пък не искат голяма сватба и вкрайна сметка пак няма да стане както аз искам,но се надявам поне да е весело Wink
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #98 -: февруари 20, 2007, 10:26:37 »

Поне със сигурност никой няма да ви се сърди, че не е поканен!  good Според мен е важно близките приятели да са поканени... понякога те са по-роднини и от роднините. Със сигурност ще си прекарате хубаво!

Аз много се чудих как да разреша въпроса с колегите. И двамата работим в големи офиси и е просто невъзможно да се поканят всички. Накрая поканихме само най-близките колеги, които са достатъчно тактични да не коментират. Иначе трябваше да правим сватба с над 500 човека  Oh my ... Том Круз се ожени с 200 гости, щяхме да го хвърлим в оркестъра...
дам,,,права си
аз личноо предпочитам приятелите пред роднините,с които не сме се виждали с години
къде бяха роднините когото сме имали тежки моменти???
Къде бяха когато наистина имахме нужда от тях???
А ние нашите колеги ще си ги поакним всички - моите са около 10 човека,а на милото 15 smile
за колегите съм на принципа или всички или никой
после да няма ама ти този го покани а мен не Blush
а това за Том Круз - вдигна ми самочувствието - Ще имам сватба като на кейти Холмс Bravo
С толкова хора де tease
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #99 -: февруари 20, 2007, 10:37:44 »

Ние нашите колеги ги събрахме отделно  (работим на едно място в различни отдели) и направихме един малък банкет,защото сме около 75 човека колектив и нямаше как да ги поканим всичките.
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: февруари 20, 2007, 11:49:12 »

 

блазе ти   good аз винаги съм искала голяма сватба,но нашата ще е само 90-100 човека.те ако роднините на сватба не се съберат няма кога друг път да стане danceg но и мама и татко нямат братя и сестри и.... pardon почти нямаме много роднини. sad милото пък има 2ма чичовци и един свако-рода голяма ама те пък не искат голяма сватба и вкрайна сметка пак няма да стане както аз искам,но се надявам поне да е весело Wink

Само 90-100 човека!!!Не мисля,че са малко!Нашата ще бъде около 80-90,но ние твърдо сме решили да каним само най-близките-разни хора,които сме виждали два-три пъти,приятели на родителите ни,втори,трети братовчеди-НЕ!Разни реплики от сорта на :"Ама, те ни каниха преди години на тяхната сватба,то ние сега не можем да не ги поканим" са абсолютно забранени! :)Това е НАШАТА сватба и само ние решаваме кого да поканим!
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #101 -: февруари 20, 2007, 11:59:21 »

 Нашата сватба ще е с 50-60 човека.Повечето са роднини(по-възрастни от нас  sad ),но какво да се прави....то винаги ще има сърдити-няма начин.Поканили сме си само най-близките приятели,а останалите ще ги съберем някъде след сватбата,просто да ги почерпим.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: февруари 20, 2007, 12:39:45 »

Нашата сватба ще е с 50-60 човека.Повечето са роднини(по-възрастни от нас  sad ),но какво да се прави....то винаги ще има сърдити-няма начин.Поканили сме си само най-близките приятели,а останалите ще ги съберем някъде след сватбата,просто да ги почерпим.

И Нашата сватба беше от 60 човека, но приятелите ни бяха повече (т.е. младите бяха повече от възрастните) и беше много весело!!! Dance любов заедно
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #103 -: февруари 20, 2007, 12:49:47 »

Ами,то така трябва,защото в крайна сметка ние си имаме по-различни разбирания,но при нас просто няма как да стане без да се скараме(а никой не желае това преди сватбата)....ако ме разбираш.Родителите на приятеля ми държат почти цялата им рода да присъства  crazy Лошо няма,но аз повечето не ги и познавам-много е тъпо  ROFL Както и да е,от моя страна съм се погрижила  Bravo Моите приятели ще се постараят да се чувстваме добре.Дано да стане купон,въпреки съотношението 60/40 в полза на по-възрастните дами и господа  blum Ама,как го написах само......
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: февруари 20, 2007, 13:12:15 »

Ооо, ще стане сигурна съм!!! good

То и принас и от моя страна и от на милото рода голяма, ама никой не те питака си? И ние решихме само най-близките да поканим, то за маса всеки ще дойде, ама после кой ще плаща? Не е з апарите, надявам се да ме разбирате правилно!!! pardon
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines