Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 18:16:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Колко трябва да са гостите на една сватба?  (Гласуването приключено: август 14, 2006, 19:32:20 )
5-50 - 2 (10%)
51-100 - 14 (70%)
101-150 - 4 (20%)
Циганска сватба - 0 (0%)
Без гости. (за тайни сватби) - 0 (0%)
Общ брой гласове: 20

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата - голяма или малка?  (Прочетена 205591 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 08, 2006, 11:46:43 »

Ми то и нашата сватба няма да е повече от 70 човека!!!  yahoo yahoo yahoo
най-близките роднини и приятелите, даже приятели ще има повече отколкото са роднините!!! То определено зависи и от родата, но нашата рода (и на двамата), има
роднини които не се сещат един телефон да звъннат да те питат как си...през останалото време, а сега като се зажениш...всички се гласят за поканени... ....важен е не броя на гостите, а броя на танцуващите....

Ясно е, че винаги ще има недоволни!!! За мен (за нас) е важно да ни е хубаво и приятно на нас!!! Нали все пак това е Нашият ден!!! heart give_rose Dance drinks hiphip

И наистина, както казава Ani4ka и Ивет: "Важно е колко са танцуващите, тези които ще направят купона и денят незабравим!!!"  Dance Dance Dance Dance Dance Dance Dance

На всички пожелавам ВЪЛШЕБЕН СВАТБЕН ДЕН и много, много хубави емоциииии!!!  heart give_rose kiss2 kiss2 kiss2
« Последна редакция: август 17, 2006, 07:31:36 от Bulechka_TS » Активен
icokurpata
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 12


« Отговор #31 -: август 16, 2006, 16:52:49 »

Мдаааа....ха кажете що да сторим ние като моите приятели са около 150....а на булката още толкова ...и това е без грам роднина...ама мисля че ще им намерим цаката на всички, за да са на хрото или да участват в танците  Blush
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 17, 2006, 07:35:55 »

Ехаааааа, icokurpata, колко много гости се заформят!!!  danceg yahoo Dance И луди танци!!!

Но все си мисля, че от тези по 150 приятели не всички са еднакво близки? Ние каним само НАЙ-близките!!!

А и роднините...  End  Ако и те са толкова многоооооо... Уаууууууу, това ще е една Ооооограооомна сватба!!!!   tease  drinks
Активен
buba_mara
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 47



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 23, 2006, 14:53:42 »

Ние като теглихме чертата на списъка и бройката беше 193. Имайте предвид, че сме се ограничавали. За момента падна на 180 - кой по чужбина, кой насам-натам. Аз също попадам в категорията циганска сватба, но това само ме реадва. Аз си уважавам и приятелите и роднините. Мога да кажа, че сме поокастрили родата за сметка на приятелите. И заявявам съвсем отговорно, че гостите, който не познавам са едва 5-6 %.
Активен
Vangelia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #34 -: август 28, 2006, 10:16:16 »

Нашите в предполагаемия списък са към 80,незнам за добро или за лошо-просто това са хората,които искам да видя на сватбата ми и не мисля да махам и слагам,защото "така съм си го представяла",колкото-толкова,пък ако стане по-голяма-здраве.Непознати няма да има,освен вероятно  новите гаджета на няколко приятели,които на всяка сватба си водят различни. smile
Активен
Katerina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



« Отговор #35 -: август 28, 2006, 17:57:36 »

Ние на нашата сватба бяхме само 4ма души ( аз, супругът ми и кумувете  smile ) и повярвайте ми, изкарахме си страхотно smile Никога не съм си представяла сватбата ми така, но наитина беше забавно...... и което е по-важно, не съжалявам дори и за миг за това че нямахме "много гости" :-))))))))))))))

Всъщност това беше само фиктивен брак за узаконяване на връзката ни пред властите в Гърция и съответно легализиране на престоя ми. В момента сме се концентрирали върху въпроса с покупката на ново жилище, нова кола и т.н. но догодина (когато се надявам всичко това да се превърне в реалност) планираме църковна сватба в България. Бихме искали да споделим този щастлив момент с всички наши приятели и роднини. А и родителите ни изгарят от нетърпение да ни видят заедно пред брачния олтар Wink

Това което разбрах е, че не тържеството е това което прави семейството штастливо Wink
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #36 -: август 29, 2006, 10:52:31 »

Аничка е много права, важен е броя на танцуващите!!!   Dance Dance Dance Dance Dance
good good good hiphip hiphip hiphip drinks
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 29, 2006, 10:56:12 »

И аз съм съгласна!!!  good
Аничка е много права, важен е броя на танцуващите!!!   Dance Dance Dance Dance Dance
good good good hiphip hiphip hiphip drinks
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #38 -: август 29, 2006, 15:22:38 »

Не знам как да го кажа без да засегна някой, но сватба с повече от 100 човека ми звучи малко  crazy Дали и двамата младоженци ще познават всички гости? Аз лично предпочитам някой като ми честити да се сетя веднага за него, а не да питам -"Ама тоя кой беше?" и "От колко години не съм го виждал?"
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 29, 2006, 15:46:32 »

Много точно казано, Яни!!!  tease
Абсолютно съм съгласна с теб!!!
Дали и двамата младоженци ще познават всички гости? Аз лично предпочитам някой като ми честити да се сетя веднага за него, а не да питам -"Ама тоя кой беше?" и "От колко години не съм го виждал?"

Активен
icokurpata
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 12


« Отговор #40 -: август 30, 2006, 10:11:20 »

И аз съм съгласен, че трябва да си познаваш гостите, без да се чудиш кой кой е ...но...когато просто познаваш много...ама наистина много хора...доста повече от стотици...тогава? Мисля че сватбата е акт който трябва да направи щастливи колкото може повече хора около младоженците, и затова броя на гостите се определя само и единствено от желанието на главните герои да споделят този ден с хората които обичат. Аз вече ви споменах че при нас бройката беше 300 ама мисля че вече набъбна още повече,но затова пък и сватбата няма да е като повечето....ще има поляна, огньове, чевермета, мезета и много хора и ръченици :-) ако стане и като по приказките три дни яли пили и се веселили...значи сме си изпълнили мечтата :-)
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #41 -: август 30, 2006, 12:44:22 »

И аз съм съгласен, че трябва да си познаваш гостите, без да се чудиш кой кой е ...но...когато просто познаваш много...ама наистина много хора...доста повече от стотици...тогава? Мисля че сватбата е акт който трябва да направи щастливи колкото може повече хора около младоженците, и затова броя на гостите се определя само и единствено от желанието на главните герои да споделят този ден с хората които обичат. Аз вече ви споменах че при нас бройката беше 300 ама мисля че вече набъбна още повече,но затова пък и сватбата няма да е като повечето....ще има поляна, огньове, чевермета, мезета и много хора и ръченици :-) ако стане и като по приказките три дни яли пили и се веселили...значи сме си изпълнили мечтата :-)
Надявам се , че говориш съвсем честно и откровено! Щото повече от 300 души.... crazy Oh my ... Но ще чакаме да видим снимки! Нали знаеш-Тома Неверни....
Активен
icokurpata
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 12


« Отговор #42 -: август 30, 2006, 15:25:01 »

Заповядай на 23 септември на поляната на село Долни Върпища и ще се убедиш:-)
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #43 -: август 30, 2006, 15:42:50 »

Ico поздравления за идеята, много хубаво даже сте го измислили, супер е, че има двойки, които са извън стереотипното и сто процента ще бъде супер купон на открито good good good. Наистина за всички ни ще е интересно да видим снимки, а някои може и да поплагиатстват даже  hiphip hiphip А пък вие-дерзайте  danceg danceg
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #44 -: август 31, 2006, 09:42:06 »

Заповядай на 23 септември на поляната на село Долни Върпища и ще се убедиш:-)
Благодаря ти! Не се засягай, моля те! Пожелавам ви да си изкарате страхотно! Това, което си замислил наистина е уникално и си заслужава броя гости  good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines