Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 02:17:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Колко трябва да са гостите на една сватба?  (Гласуването приключено: август 14, 2006, 19:32:20 )
5-50 - 2 (10%)
51-100 - 14 (70%)
101-150 - 4 (20%)
Циганска сватба - 0 (0%)
Без гости. (за тайни сватби) - 0 (0%)
Общ брой гласове: 20

Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата - голяма или малка?  (Прочетена 205959 пъти)
 
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: април 19, 2007, 11:00:33 »

аз не вярвам и да е много скъпо да ти го направят не повече от 50 лв.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: април 19, 2007, 11:42:47 »

Кремче, роклята на моята колежка беше къса до коляна или малко под него. Не си спомням вече, но тя си я беше купила , точно защото искаше да може да я носи и след сватбата.
Активен
krem4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51


« Отговор #137 -: април 19, 2007, 16:28:10 »

И аз много се замислям тази рокля, дето си я харесах дали да не си я направя до коляното.
Или ще я отрежа след сватбата. И ще си търся специални поводи да я нося  DANCE

А за букета се чудя дали да не си го направя сама просто защото ще ми достави удоволствие и смятам, че ще се справя.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #138 -: април 19, 2007, 16:51:34 »

И аз много се замислям тази рокля, дето си я харесах дали да не си я направя до коляното.
Или ще я отрежа след сватбата. И ще си търся специални поводи да я нося  DANCE

Това е добра идея--можеш спокойно да отрежеш роклята след сватбата. Аз съм намислила да направя така с една от моите шаферски рокли, която купих за сватбата на приятелка това лято--тъй като тя си избра модела и цвета, а аз вече имам много такива рокли в гардероба си които дори не обличам, реших че след нейната сватба ще я скъся до коляното и пак мога да я облека за някое парти.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: април 20, 2007, 06:12:35 »

Идеята е много добра, стига миоделът да го позволява.
Активен
sladuranka2
Любопитен
*
Публикации: 23



« Отговор #140 -: април 20, 2007, 08:02:03 »

Ето тук има няколко много хубави модела на 3/4 светбени рокли, с една страхотна прическа и грим мисля, че можеш да изглеждаш страхотно дори с такава нетрадиционна сватбена рокля.

http://www.holidaysona.com/en/collection/Amour.html
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: април 20, 2007, 08:44:06 »

Аз обаче чух лоши отзиви за Холидей Сона. нещо моделите , които предлагат не ми се струва , че са ушити добре.
Активен
krem4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51


« Отговор #142 -: април 20, 2007, 11:00:54 »

аз си харесах рокля от този сайт http://www.dessy.com/
и даже много трудно си избрах, направо се влюбих в някои рокли
стила на дизайнера идеално се припокрива с моя вкус

в един от форумите някой беше дал линк към него, не помня къде и кой, може и в този да беше

страхотни семпли официални рокли, лесна за изпълнение кройка, позволява всеки модел да го направиш до коляното или дълга
също така и лесно може да се замени един плат с друг, моделите го позволяват

даже си избрах от секцията за булчински рокли, те се водят рокли за сватби на плажа  smile  smile
« Последна редакция: април 20, 2007, 11:11:18 от krem4e » Активен
krem4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51


« Отговор #143 -: април 20, 2007, 11:17:31 »

И аз много се замислям тази рокля, дето си я харесах дали да не си я направя до коляното.
Или ще я отрежа след сватбата. И ще си търся специални поводи да я нося  DANCE

Това е добра идея--можеш спокойно да отрежеш роклята след сватбата.

.... и понеже съм "умно дете"  Bravo от плата който отрежа ще си спретна някоя лятна поличка  smile
само се замислих, че не трябва да използвам шифон, много е "официален" за да я нося после, ще се спра на някой друг копринен плат.
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: април 20, 2007, 12:54:24 »

Браво Кремче дано се справиш и съм сигурна ,че ще си страхотна булка,,въпреки както казваш ти скромната сватба.Дали ще е от 200 човека и половината не ги познаваш или дори като минат покрай теб не те поздравяват или дали ще е от 30 човека,важното е хората да са ти близки и да се уважавате За мен най-приятно е с по-малко хора,защото можеш да обърнеш внимание на всички то и нашата сватба ще е малка - до 60 човека/ като се има в предвид,че само роднините са около 30 човека,че и повече/ така че и нашата работа е скромна. Те и моите родители ще поемат огромната част от разходите,а остатъка ние с приятелят ми.А за моята рокля тя е 365лв.,но е толкова скъпа,защото майка ми настоява и неиска да се притеснявам за паричките-та нали един път ще жени дъщеря си и съм едно чедо на мама и татко / дай Боже само веднъж/Отново ти пожелавам успех с подготовка, а и тия роклички от сайта са страхотни-наистина
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: април 20, 2007, 12:58:40 »

Забравих ад ти кажа за булчинския букет - тук в Русе намерих един цветарски магазин,в който ми казаха че букета ще ми излезе най-много 20лв.  примерно 11 или 13 рози по 1 лв. държача е 5лв и остатъка е труд.А на едно друго място ми казаха цена за същия букет от 60лв нагоре до 100.Можеш ли да си представиш. Украсата на колата щяла да ми излезе най-много 30-40лв. и съм много добовна.Разтърси се в цветарските магазини и можеш да намериш нещо,пък може и сама да го направиш-така е по-сладко
Активен
krem4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51


« Отговор #146 -: април 21, 2007, 10:26:16 »

Със сигурност реших сама да го правя букета, защото знам, че мога, не само за да спестя.  smile

Виж това, което съм сигурна, че няма да направя добре - грима, ще си платя. Толкова малко се гримирам напоследък , че си имам в къщи само спирала, 1 червило и 1 гланц  smile , това което ползвам всеки ден. Даже сенки нямам, защото всичко изхвърлям като мине една година откокто съм го купила, да не говорим за пудра и фон дю тен.


Активен
krem4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51


« Отговор #147 -: април 21, 2007, 14:36:56 »

Момичета след дълго ровене в нета май си намерих шивачка, с няколко положителни отзива за нея.
Сега остава да се срещнем, всичко да е ок и моите терзания ще приключат  Bravo

Ако остана доволна от резултата ще препоръчвам после на другите търсещи като мен  smile
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: април 21, 2007, 14:48:25 »

Момичета след дълго ровене в нета май си намерих шивачка, с няколко положителни отзива за нея.
Сега остава да се срещнем, всичко да е ок и моите терзания ще приключат  Bravo

Ако остана доволна от резултата ще препоръчвам после на другите търсещи като мен  smile
Браво krem4e!  Bravo
Дано наистина тази шивачка да ти ушие желаната рокля и ще чакаме после отзиви  good
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #149 -: април 25, 2007, 08:12:59 »

че полезни неща имало тук, ние като се размислихме, познати, роднини и станаха 50 човека shok така че ако реешим и още хора да каним, трябва да отложим за малко та да съберем пари, а между дфугото, снощи се разправяхме колко са роклите и много се радвам на конкуренцията, която здравео подбива цените и можеш да си осигуриш рокля за най- много 300лв и то с всичко възможно, а преди години като знам какво беше... скъпотия pleasantry
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines