Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 10:26:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Колко трябва да са гостите на една сватба?  (Гласуването приключено: август 14, 2006, 19:32:20 )
5-50 - 2 (10%)
51-100 - 14 (70%)
101-150 - 4 (20%)
Циганска сватба - 0 (0%)
Без гости. (за тайни сватби) - 0 (0%)
Общ брой гласове: 20

Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата - голяма или малка?  (Прочетена 206004 пъти)
 
krem4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51


« Отговор #120 -: април 17, 2007, 15:28:04 »

Успокояваш ме с това. Аз като четох по форумите за какви цени става дума и се отчаях.
Ще трябва да пообиколя салоните, разбрах че май там могат да ми ушият по поръчка.

Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: април 17, 2007, 15:42:52 »

Ако искаш мога да ти кажа къде ми шиха моята рокля и да попиташ! Ще ти пратя адреса на лични!
Активен
krem4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51


« Отговор #122 -: април 17, 2007, 15:49:04 »

да точно това ми трябва
благодаря ти
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: април 17, 2007, 15:54:30 »

Пратих ти мейл, защото не можах на лични  girl_wink
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: април 17, 2007, 16:10:38 »

krem4e, сигурна съм, че ще се справиш чудесно с организацията на сватбата  give_rose За роклята искам и аз да те успокоя - моята я купих преди един месец за 280 лв като е от две части и бюстието е изцяло от френска дантела , обшита с мъниста.  Love girl
Все пак бих те посъветвала и да посетиш някой сватбен салон, където шият рокли по поръчка и да им кажеш какво търсиш, може пък да те изненадат с доста прилична цена  good Все пак за толкова много пари можеш да си позволиш лукса да имаш по-специален тоалет, колкото и семпъл да е той. Трябва да се чувстваш неотразима независимо какво си облякла  Bravo
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: април 17, 2007, 16:58:18 »

Крем4е изтрий си съобщенията,че не мога да ти пращам
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: април 17, 2007, 17:56:02 »

Кремче наистина в някои сватбени салони има доста хубави рокли  и то на мноооооооооого добри цени-недей да гледаш какво има във форума/като цени/-тук много от момичетата мечтаят за този ден и наистина дават толкова парички колкото имат - било то и за един ден но искат да е така както са мечтали,но мисълта ми е че и с малко средства всичко се постига.Например можеш да си направиш много от нещата сама-като разгледаш форума ще разбереш колко изобретателни са момичетат и колко полезни могат да ти бъдат.А освен това може да отидеш и в някой магазин втора употреба наистина има страхотни рокли за малко пари.Да втора употреба не звучи добре ,но опитай и другият вариант е да си наемеш рокля - за стотина лева.А за другите работи-чаши,шампанско,кошничка,късметчета - можеш сама да ги направиш.!!!!! УСПЕХ
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: април 17, 2007, 20:01:15 »

Кремче,моята рокля струваше 110 лв.А щом не искаш булчинска рокля,защо не си купиш от някой бутик?Няма да струва повече от 200 лв!Може да бъде някакъв нежен цвят ъ.е. нюанс на синьо ,розово или лилаво и т.н.Държиш ли да е бяла?
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: април 18, 2007, 11:41:25 »

Кремче, една моя колежка прави сватба зимата и тя беше с къса , мног семпла , но много елегантна рокля, която и сега лятотот може да си я носи. Роклята е с презрамки и гръцко деколте от сатен , цвят шампанско. беше си я купила от "Тани". Дано не прозвучи като реклама. Иначе "Тани" имат магазин в Sky City и на Пиротска, а щом като твоето момче е от Варна можеш да провериш и там-магазина им се намира на центъра срещу фонтаните. За съжаление нямам снимка да ти покажа, но така като описваш какво искаш съм сигурна , че би ти харесла. Успех
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: април 18, 2007, 11:44:50 »

http://www.tanifashion.com/
На сайта им за съжаление има само абитуриентски рокли, но има форма за запитване.
Активен
sladuranka2
Любопитен
*
Публикации: 23



« Отговор #130 -: април 18, 2007, 12:12:08 »

Krem4e и аз също съм обмисляла този вариант и много ми допада като идея без да се дават излишни пари за щуротии. Само дето аз съм още по крайна що се отнася до облеклото - ако си виждала има едни бели поли тип ламбада, които стоят много добре, в комбинация с някаква бяла ажурена блуза или бяло сако. Мисля, че тези традиции с огромните сватби и разни обичаи дето и самите младоженци не знаят защо се спазват са излишни. Даже много ми харесва как са сключили брак Венета и Тишо - били на екскурзия и се подписали в някакво село. Та така можеш навсякъде където ти харесва да подпишеш и после просто да уведомиш роднините и да ги заведеш някъде да ги почерпиш - мисля, че така би излязло доста по евтино отколкото с безбожно скъпите куверти. Даже наскоро разбрах, че се правело бракосъчетание и в Ягодинската пещера.
Активен
krem4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51


« Отговор #131 -: април 18, 2007, 15:32:16 »

Мили момичета много ви благодаря за всички съвети които ми дадохте!! heart
Бяхте ми полезни, а надявам се и на други като мен които четат тази тема.

Аз се бях притеснила така, защото четях по темите за рокли как всички дават от 400 лв. нагоре и си мислех че това са цените.
А другото е, че както много момичета мечтаят да се видят в традиционна булчинска рокля с обръчи и дантела, аз се виждам в семпла бяла рокля (под семпла разбирам с изчистена кройка, под коляното или дълга, без бродерии и камъчета, без много пластове). Добре оформаната горна част и изпълнението с хубави платове плюс прическа, грим и букет ще ме превърнат в една съвсем нормална и не скромна булка. А ако мога да я обличам и след това при официални поводи - още по-добре.
Даже открих в един сайт много подходящи модели и то на рокли за шаферки, които ми пасват идеално. Проблема ми беше, че не знам шивач тук в София. Сега разбрах че по модните къщи за булчински дрехи май шият всичко. Остава ми проблема да се преборя с тълпите абитуренти.

fiibi_bg 110 лв???? браво на теб. Ако знаех че има на такива цени нямаше да пускам такива отчаяни теми ROFL
Ита и ти ми даваш надежда, че мога да се уредя да ми ушият моята за около 200 лв.  smile

Miri точно това ми е проблема - не само цените, но и това да мога пак да я обличам при специални поводи. Мъжете си носят после костюмите цял живот. (е ако не напълнеят  ROFL)

sladuranka2 Мислех да си намеря нещо готово, но модата тази година за лятото май е черното!!!??? Или яка шаренийка.
И аз не харесвам някои обичаи, и най вече "вносните"  smile Затова ще си спестя някои неща. Но не знам защо държа на църквата - там ми се струва най-истинстки ритуала. И затова ще се разпишем в деличен ден, само със свидетели.
А това за Тишо и Венета и на мен ми хареса но ми се струва малко крайно за мен, затова се спряхме на варианта - с мама, тате, сестричка всичко по 2  smile и най близките ни приятели, които ни познават най-добре и ще се радват с нас. smile
Активен
krem4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51


« Отговор #132 -: април 18, 2007, 15:51:38 »

BEBO_SN украсата на свещите и чашите мисля сама да се пробвам да си я направя, така е и по-лично.
А също и букета май. Аз не харесвам по принцип типичните букети, те просто задушават цветята с украси, а цветето е това което прави букета красив. Мисля, че сама ще се справя много добре.

За другите неща нямам време, работа, събота и неделя обикалям магазини и златарски ателиета .... знаете как е.
Мислех да си направя покани, ама нали всички са ни приятели и лично им се обадихме. Май няма смисъл.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: април 19, 2007, 08:57:01 »

кремче.
съгласна съм с теб за цветето
ето така си представям моя


* rose lily of the valley.jpg (56.24 KB, 451x380 - видяно 223 пъти.)
Активен
krem4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51


« Отговор #134 -: април 19, 2007, 09:39:02 »

Точно нещо такова имам предвид, а и белите цветя са ми любими  smile
Даже гледах в един сайт как се прави - не е сложно, само дръжките се увиват първо с тел за да не мърдат цветята.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines