Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 16:25:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак?  (Прочетена 190785 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: март 15, 2007, 12:32:33 »

anisp , много е красив !!!  Bravo Bravo на твоето момче !
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: март 15, 2007, 14:14:17 »

Без да искам намерих снимчица на годежния ми пръстен! yahoo
Но за пореден път се убедих,че годежните пръстени и халките са много по-красиви на живо!

Много е хубав, браво Bravo за избора на половинакта ти - бъдещшата, де! girl_wink
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: март 15, 2007, 14:24:56 »

Ние с половинката бяхме решили да се женим другата година през юли.... Една сутрин, обаче, на мен ми щукна, че не искам да чакаме повече и му казах, че искам още тази година. той изглеждаше  Oh my ... (защото всъщност преди това той искаше за тази година, а аз се дърпах  kezz ) След два дни се прибра от работа с пръстен . Обещавам да постна  снимка на пръстена довечера или утре  girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: март 15, 2007, 14:29:49 »

Ами, честито и чакаме снимки!!! Bravo give_rose good
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: март 15, 2007, 19:34:34 »

ето и снимките - с малко лошо качество са, но като си вземем фотоапарата, ще го снимам като хората  blum

и още една, вече на ръката ми
Активен
kiri
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #155 -: март 15, 2007, 20:54:46 »

Здравейте булки,
аз съм нова в този форум, но много се забавлявам като го чета.Искам и аз да разкажа за моето предложение за
брак. Беше много романично и приказно , но проблем ли е ако пиша на латиница?Съжалявам, че нямам възможност за кирилица.


Моля пишете на кирилица!!!
« Последна редакция: март 15, 2007, 21:43:03 от Bulechka_TS » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: март 15, 2007, 21:44:05 »

solecito, много е хубав пръстена ти!!! Пожелавам ти никога да не слиза от ръката ти и да ти носи само положителени емоции!!! girl_in_love
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: март 15, 2007, 21:45:09 »

Страхотен е!!!Честито!!!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: март 16, 2007, 07:19:12 »

благодаря,момичета, направо не мога да спра да го гледам
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: март 16, 2007, 09:57:13 »

честито и от мен и да си го носи6 със здраве и много любов  Bravo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: март 16, 2007, 11:49:23 »

и от мен чсетитио !!! красив пръстен имаш !!!!!!!!  Bravo Bravo
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: март 20, 2007, 00:08:22 »

Здрравейте момичета, аз съм нова тук, от известно време ви чета, но за пръв път се пиша :)Преложенията на всички са страхотни, а дори и да не са много романтични само факта, че нашите момчета са се престрашили да го направят трябва да ни говори много, а все пак важното е, /както сте казали по-горе/да се обичаме и разбираме :)Нашата сватба ще бъде а 21.07.Ето и моето предложение. Получих го тази година на 14ти февруари, ние сме заедно от 7 години, а от около 2 живеем заедно, преди живеехме в неговата къща в Кранево - обзавеждахме си жилище и лятото се нанесохме в апартаментчето във варна.
Та на 14ти сутринта аз влизам да си взема душче, като междувременно оставям неговия подарък пред вратата в спалнята.Като излизам виждам, че подаръка го няма влизам с усмивка в спалнята, но... не го виждам.Показва се иззад вратата с едни рози и една торбичка в ръката.Отварям торбичката и какво да видя.... някакво меченце с крилца, което вика "Обичам те тооолкова много", иии какво да ви кажа разочаровах се малкооо, но разбира се не го показвам, и той ми вика "Обърни се за малко моля те"  и аз се обърнах, след малко ми каза, че може да се обръщам и го гледам миличкото коленичило с една кутийка в ръка /а той е много срамежлив и не е привично за него, а и не е кой знае колко романтичен/ и ме попита дали ще се омъжа за него.Аз толкова се развълнувах, очите ми се насълзиха,прегърнах го и чак забравих да му отговоря, е накрая разбира се казах ''ДА''./предложението не беше с пръстен а с колие, защото незнам откъде милото чуло, че пръсна значел раздяла / Това е.
« Последна редакция: март 20, 2007, 00:18:41 от spirit » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: март 20, 2007, 07:57:39 »

толкова хубава си го написала че се рзплаках cray.страхотно предложение good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: март 20, 2007, 09:40:01 »

честито и добре дошла  spirit !!! много хубаво предложение !!!!  smile smile smile
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: март 20, 2007, 09:54:40 »

Здрравейте момичета, аз съм нова тук, от известно време ви чета, но за пръв път се пиша :)Преложенията на всички са страхотни, а дори и да не са много романтични само факта, че нашите момчета са се престрашили да го направят трябва да ни говори много, а все пак важното е, /както сте казали по-горе/да се обичаме и разбираме :)Нашата сватба ще бъде а 21.07.Ето и моето предложение. Получих го тази година на 14ти февруари, ние сме заедно от 7 години, а от около 2 живеем заедно, преди живеехме в неговата къща в Кранево - обзавеждахме си жилище и лятото се нанесохме в апартаментчето във варна.
Та на 14ти сутринта аз влизам да си взема душче, като междувременно оставям неговия подарък пред вратата в спалнята.Като излизам виждам, че подаръка го няма влизам с усмивка в спалнята, но... не го виждам.Показва се иззад вратата с едни рози и една торбичка в ръката.Отварям торбичката и какво да видя.... някакво меченце с крилца, което вика "Обичам те тооолкова много", иии какво да ви кажа разочаровах се малкооо, но разбира се не го показвам, и той ми вика "Обърни се за малко моля те"  и аз се обърнах, след малко ми каза, че може да се обръщам и го гледам миличкото коленичило с една кутийка в ръка /а той е много срамежлив и не е привично за него, а и не е кой знае колко романтичен/ и ме попита дали ще се омъжа за него.Аз толкова се развълнувах, очите ми се насълзиха,прегърнах го и чак забравих да му отговоря, е накрая разбира се казах ''ДА''./предложението не беше с пръстен а с колие, защото незнам откъде милото чуло, че пръсна значел раздяла / Това е.
О, миличка и на мен милото първо ми подари плюшено мече и после като се обърнах  Oh my ... мечето държеше възглавничка, върху която беше сложил кутията с пръстена  yahoo girl_in_love
После имаше малко  cray от щастие и после .... любов заедно любов заедно любов заедно
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines