Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:44:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак?  (Прочетена 179815 пъти)
 
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: януари 23, 2008, 14:56:28 »

Лелеееее, колко хубаво  Girl_hide Браво на милото ти, че въпреки упорстването ти е намерил начин да го направи и то романтично!!!!!!  Bravo Bravo Bravo Айде добре дошла!
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: януари 23, 2008, 16:03:30 »

Чесито Кате много мило и романтично give_rose danceg  Bravo
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: януари 23, 2008, 16:14:09 »

Много сладки предложения прочетох Wink  Някои от тях много романтични.. Wink
Аз пък мойто го получих малко странно..
На тази нова година страхотно се раболях nea Обаче .. моето диване, решило да ми предлага на 1ви януари. А аз болна, мрънкам.. лежа и заспивам, не мога да говоря.. температури, жестока кашлица, хремав нос.. пълен комплект гадна болест;) ... и той до ранния следобяд, все се опитваше да ме изръчка да отидем на едно място в парка, на което адски често ходихме преди.. обаче, аз Неееее.. не мога да стана даже. Вечерта започна да ме ръчка да излизаме да ходим на ресторант.., а аз никакъв глас нямах и едва прошепнах, че е луд и че аз от леглото не мърдам и нещо мрънках цяла вечер.. и така съм заспала... по едно време ме буди.. и оглеждам се аз.. навсякъде свещи.. и роза до мен на леглото...,а той седи и ме гледа и се опитва да ме разбуди лекичко такова.. иии после беше доста лично де.. казахме си разни мили работи и ми предложи.. Аз нямах никакъв глас... и той сто пъти ме пита "какво казваш, че не те чувам" - хахаха Wink Много романтично няма що Wink yahoo Беше много мило.. даже се помислих, че от температурата нещо съм се объркала, като се събудих, но видях пръстена на ръката си... и разбрах, че не е било температура smile
Кате честито мила и добре дошла :welcome:и наистина преложението ти е много романтично барво на мъжлето ти Bravo give_rose
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: януари 23, 2008, 16:57:13 »

браво на момчето,

абе страхотни мъже има в България Bravo Bravo Bravo
супер - момичета осъзнавате ли какви сме щастливки heart heart heart heart Love girl Love girl Love girl Love girl twohearts twohearts twohearts
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: януари 25, 2008, 13:44:46 »

Предложения като по филмите...  danceg
И аз винаги съм си мечтала за такова, а ето какво всъщност се случи:
Бях на лятна бригада в САЩ. 4 месеца без милото... ужас направо. И така...
Самолета каца в България, всички ме посрещат (родителите, той, сестрата...) и отиваме в квартирата, вечери, приказки, разкази снимки....
Вечерта родителите ми и приятелите, които бяха дошли си тръгват, а аз да почвам да разчиствам масата. Милото така си ме грабна и ме сложи да седна в скута му и ме прегърна едно такова силно... "Не мога да живея без теб... Искаш ли да се оженим?"
И аз край изгубих цвят и картина, още не мога да се осъзная че съм се прибрала в БГ. Беше много сладко.
А годежния пръстен си го получих на Коледа, тогава сервирахме и коледния подарък - новината, на родителите ни.
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: януари 25, 2008, 14:02:41 »

Ей Нинче как добре звучи Girl_sing girl_in_love Love girl
А ние с мацорана не бяхме никак романтични nea
Една вечер пием си аперитива със салатата,гледаме телевизия и от дума на дума той ми вика ''Искаш ли да се оженим'',ама и аз отговарям ''И кога?'' laugh
Взехме едно календарче почнахме да гледаме съботите на 2008  tease
И мернахме 22.03.2008-събота!''Искаш ли тогава?''-''Ами да'' pardon
И сега съм му казала,че все още си чакам романтичното предложение blush,ама май ще си остана без него angry
Активен
kateto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #456 -: януари 25, 2008, 15:00:57 »

хихихи smile Ама това си е романтично само по себе си.. смисъл.. не е нужно да е предложение претрупано с цветя и думи... спонтанното предложение също е много сладко smile  yahoo Даже до някаква степен може би по-сладко smile  Girl_hide
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: януари 25, 2008, 18:00:00 »

Прочетох за предложенията ви мацки и всички са сами по себе си готини, дали е било дълго обмисляно от страна на половинките ви и ви е дошло като гръм от ясно небе, дали е било спонтанно, всички носят сами по себе си романтика и много любов heart Така че не мисля че трябва да съжелявате ако не е имало свещи и т.н. Пак е било само по себе си хубаво girl_wink
Моето мило пък първия път ми предложи по телефона funnytooth Бях заминала за Созопол, той си беше в София и няколко дни уж нямаше да се виждаме. Обаче.. пристигнах си аз в Созопол и съответно се чуваме през 5 минути и в един момент той каза 'не мога, утре идвам' blush И продължаваме да си се чуваме и вече ама беше към 1 през нощта говорим си и той ми казва, че попринцип утре като дойдел искал да си говорим за нещо, но не можел да чака за утре и затова "Злато, ще се омъжиш ли за мен" и аз  Oh my ... Oh my ... Oh my ... И незнаех как да я реагирам и абе изгубих ума и дума и си помислих, че се бъзика нещо, засмях се и той "ти какво за луд ли ме мислиш?"  и аз не, ама.. и така трябваше ми време да го осъзная, защото ние бяхме само от 5 месеца заедно и не очаквах.. После като дойде си говорихме, имах си пак предложение, а след това и годежен пръстен, а после сватбата на 13.10.2007 heart heart heart
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: януари 26, 2008, 13:43:12 »

Ренка, за съжаление не всички мъже се сещат за романтиката и т.н. но по-важното е да те обича, а щом се е стигнало до предложение значи е повече от ясно. Сигурно толкова се е притеснявал милия, че е решил да го дава малко по-несериозно, а от вътре със сигурност не му е било лесно.
Желая ви много щастие smile
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: януари 26, 2008, 15:20:10 »

Благодаря ти Нинче!Знам,че ме обича и наистина иска да сме заедно и да се оженим,ама и на мен ми трябва все някаква причина да го бъзикам tease blush pardon
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: януари 27, 2008, 17:53:07 »

прочетох разтопяващи предложения, а дори и тези, които са се разминали с пръстена са толкова вълнуващи... всяка жена, се надява, че е най-прекрасната за Него, но чувството да ти заявят това с предложение за брак е неповторимо..
тази тема ме връща почти преди година, онази Негова задагъчност цялата вечер, думите, които беше обмислил, но дори и в този миг идваха от сърцето му, а аз - бледа и трепереща, разбира се - от щастие... Girl_hide
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: февруари 10, 2008, 19:56:06 »

И моето беше едно такова, ама никога няма да го забравя. Той ме взима то работа, аз уморена, гладна и още в колата го питам "Изчисти ли?", той ми казва не. Аз "Сготви ли?", той не. Е как во прави цял ден. Бил при сестра му да поправя някакъв ключ. angry И аз вече много нервна му казвам " Е цял ден едни ключ ли прави?" . И така той кара и нарочно ме предизвиква. diablo По меджу другото ме пита, как искам да ми предложи, какъв пръстен искам. pleasantry Прибираме се вкъщи, той почва да готви, а нервна и гладна се разхождам по гащи, той също.  :Drinkz:Сядам в кухнята на масата, той се замота някъде и по едно време идва и застана на колене. Аз му викам ставай, а той "Ако ти предложа ще приемеш ли?" heart yahoo. Аз казвам да, а той както си е по гащи, незнам откъде извади кутийката с пръстена. Bravo И натам се започна една .......... heart heart heart heart heart
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: февруари 11, 2008, 16:42:53 »

Ние с моето мило сме си го говорили мноооооого отдавна. Но официалното предложение беше на 7-та ни годишнина. Той ме попита, аз се съгласих.. но най-странното беше, че нямах годежен пръстен, а годежен автомобил. Когато го попитах защо той ми обясни, че съм му казала, че искам да ме изненада с нещо, а пръстена съм го очаквала и нямало да е изненада  tease
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: февруари 12, 2008, 09:52:16 »

 Bravo дени, адашке  blum браво на твоето момче, било е страхотна изненада Bravo и аз на 7та ни годишнина получих предложението  yahoo
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: февруари 16, 2008, 18:47:27 »

Новата тема е ето ТУК!  good
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines