Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 01:26:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак?  (Прочетена 180545 пъти)
 
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: януари 16, 2008, 12:23:36 »

хехе,
 Bravo nat4b, страхотно, нестандартно предложение:)
Активен
D_Didka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #436 -: януари 17, 2008, 23:44:53 »

Предложиха ми брак на най-романтичното място на света give_rose
Във  Венеция  в гондола по Гранде канале ... с треперещ глас каза "Ще се омъжиш ли за мен?" и още куп красиви думи, които наистина не помня от вълнението което ме обвзе и всички емоции наведнъж нахлуха в мен... heart cray yahoo  Разбира сее казах ДА ДА ДА няколко пъти ...сложи ми пръстена, който се оказа малко голям и през цялото време си стисках ръката, за да не падне пръстена в канала хаххаха
Разбира се не се размина и без музика ,приятелките ми пяха по точно крещяха „Ти си бурята в сърцето ми” ,понеже гондольора пееше фалшиво и така...
Всички около нас ни гледаха и ни се радваха...беше невероятно smile
Ами това е накратко. Ще кача и малко снимки  smile
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: януари 18, 2008, 10:26:07 »

D_Didka,
добре дошла Welcome Welcome Welcome

Честито предложение, наистина е било романтично.

Много ще се радваме да ни направиш съпричастни в предсватбените вълнения girl_wink
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: януари 18, 2008, 13:31:30 »

Добре дошла Welcome
наистина предложенеието е много романтично аххх и аз се рамечтах girl_in_love нали нямам все още предложение :girlhide:и затова
Активен
D_Didka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #439 -: януари 18, 2008, 15:53:24 »

Благодаря ви ivaiva, dafni  thank you
Аз също ще се радвам да споделя всички мои вълнения около сватбата...тя е на 7.06.08г.  yahoo 
С голям интерес чета всички теми и се надявам да успея да се включа в тях...
Dafni пожелавам ти  да получиш най-романтичното и оригинално предложение за брак  give_rose

 
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: януари 18, 2008, 15:56:46 »

айде Диде действай не се надявай а се включвай  yahoo
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: януари 18, 2008, 15:59:49 »

Честито D_Didka пожелавам ти много щастие give_rose :good_luck:Наистина страхотно предложение!Поздравления!!!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: януари 18, 2008, 16:03:07 »

добре дошли нна Invisible и D_Didka !!!!!!!! smile
Активен
kalei
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: януари 18, 2008, 17:46:58 »

Ех! Момичета какви хубави предлижения сте получили!  smile smile smile

Много се радвам за вас!

При мен за съжаление нещата минаха без истинско предложение:

Всичко тръгна от сватбата на сестрата на моето Мило.

Сватбата беше много хубава, и двамата страшно се разчуствахме ( имайки предвид, че и двамата като цяло сме против брака...)

започнахме да си говорим, за това как ако някой ден в неясното бъдеще ако решим да се женим, как ще се организират нещата; коя би била перфектната дата; перфектното място и т.н.

И в заключение аз се оказах с прекрасен годежен пръстен, а нашата сватба-някой-ден-в-далечното-бъдещето е на 7.06.08  yahoo.

единственото, за което още съжалявам, е че така и не си получих предложението....  cray
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: януари 18, 2008, 17:49:29 »

добре дошла и .........ейй какво като не го е имало я бъди материално мимиче нали имаш пръстен хаха ама верно кой каквото няма това иска ако няма пръстен има предложение ако няма предложение има пръстен!!еее две хубости на едно място!!важното е че щ има сватбааааааааааааааааааааааа честито и се включвай активно  Bravo Bravo give_rose
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: януари 18, 2008, 17:50:56 »

ехо, kalei,
спокойно мила, как така не сиполучила предложението?
то никой не е казал - така трябва да се случи, иначе трябва да се случи. Важното е да се обичате и да искате да сте заедно, как точно е взето решението не е най-важното.
 Welcome и на теб give_rose
с нетърпение те чакам да споделяш как върви организацията
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #446 -: януари 20, 2008, 00:48:07 »

Добре дошли на новите момичета  Welcome Страхотни предложения за брак- поздравления  Bravo
Kalei мила нали имаш пръстен  Girl_hide А и сигурно твоето момче по някакъв начин те е питало дали искаш да се ожените- без значение че не е било по някой особено романтичен начин  give_rose Най- важното е това което ви предстои- една страхотна сватба  yahoo give_rose give_rose И ние с милото така решихме да се женим, а пръстена ми подари 1 месец по- късно- когато вече бяхме започнали приготовленията Girl_hide Така че изобщо не съжалявай мила ами се радвай на бъдещата подготовка  yahoo
Активен
kalei
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: януари 21, 2008, 10:05:36 »

 smile smile smile прави сте момичета! Благодаря за хубавите думи!  smile
Наистина най-важното е, че ще има сватба  yahoo
 danceg ама то човек като си науми нещо..... Сигурно гледам прекалено много филми..... pardon
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: януари 21, 2008, 11:49:18 »

Благодаря ви ivaiva, dafni  thank you
Аз също ще се радвам да споделя всички мои вълнения около сватбата...тя е на 7.06.08г.  yahoo 
С голям интерес чета всички теми и се надявам да успея да се включа в тях...
Dafni пожелавам ти  да получиш най-романтичното и оригинално предложение за брак  give_rose

 

благодаря ти мила дано наистина предложението ми да е най романтичното охххх размечтах се със сигурност вие ще сте първите с които ще споделя yahoo
Активен
kateto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #449 -: януари 23, 2008, 14:46:31 »

Много сладки предложения прочетох Wink  Някои от тях много романтични.. Wink
Аз пък мойто го получих малко странно..
На тази нова година страхотно се раболях nea Обаче .. моето диване, решило да ми предлага на 1ви януари. А аз болна, мрънкам.. лежа и заспивам, не мога да говоря.. температури, жестока кашлица, хремав нос.. пълен комплект гадна болест;) ... и той до ранния следобяд, все се опитваше да ме изръчка да отидем на едно място в парка, на което адски често ходихме преди.. обаче, аз Неееее.. не мога да стана даже. Вечерта започна да ме ръчка да излизаме да ходим на ресторант.., а аз никакъв глас нямах и едва прошепнах, че е луд и че аз от леглото не мърдам и нещо мрънках цяла вечер.. и така съм заспала... по едно време ме буди.. и оглеждам се аз.. навсякъде свещи.. и роза до мен на леглото...,а той седи и ме гледа и се опитва да ме разбуди лекичко такова.. иии после беше доста лично де.. казахме си разни мили работи и ми предложи.. Аз нямах никакъв глас... и той сто пъти ме пита "какво казваш, че не те чувам" - хахаха Wink Много романтично няма що Wink yahoo Беше много мило.. даже се помислих, че от температурата нещо съм се объркала, като се събудих, но видях пръстена на ръката си... и разбрах, че не е било температура smile
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines