Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 21:01:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак?  (Прочетена 183052 пъти)
 
pepita
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #345 -: септември 05, 2007, 15:44:13 »

 CHEERS CHEERS    Хубава тема, една приятелка получи предложение във влака, кондуктора беше подготвен и заедно с билета върна на момичето и пръстен с пожелание от приятелят и!
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: септември 05, 2007, 16:05:35 »

На 07.07.2007г. когато излязох от банята  smile... имаме едно огромно сърце- подарък за Св. Валентин, та него го беше сложил на леглото и върху него една кутийка, а той стоеше до него усмихнат.
Искахме да се оженим, но не очаквах годежен пръстен  smile
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: септември 05, 2007, 19:48:22 »

Ееееееех момичета, искам да перифразирам една приказка:"Децата нямат спирачки" на "Влюбеният мъж няма спирачки!"  laugh
Толкова оригинални и мили истории имате всички.
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #348 -: септември 18, 2007, 17:02:50 »

Момичета искате ли да ви докажа, че всяка от вас има най-хубавото и романтично предложение за брак.  При мен само беше замислено, но не се случи.  С милото сме доста отдавна и май почти от началото знаехме, че ще се женим, още на втория месец от както бяхме заедно ме попита дали искам да се оженим един ден и аз казах "ДА", но тогава беше на майтап и често сме казвали, че ще се оженим, но не сме решили кога. Началото на тази година, след клетвата ми януари аз се пошегувах, че вече завърших, взех що имах държавни, стажове и изпити и за тази година нямам нищо запланувано графика ми е свободен и можем да се оженим и той каза, че имал още няколко изпита, но щял да се справи и за да не го отложим пак във времето, както друг път, побързахме да го разгласим /баща ми до последно не вярваше, каза те не са дошли сериозно да кажат, че имат някакви намерения ами само нашата си приказва за сватба/. Тъй като сме отдавна заедно и в предложението ми нямаше и грам романтика му казах на милото, че не искам пръстен или ако толкова се натиска да купува аз да си го избера. Ето и момента на самото предложение! Милото  решава, че не може така и трябва той като мъж да предложи както си му е редът с цветя и пръстен и решава да го направи на осми март. По принцип тайна не може да пази, но сега се е помъчил, всички знаеха и негови колеги и приятели и семейството му. Нали празник и аз го карам да излезем или по скоро направо след работа, че приберем ли се я излезем после я не, той не ще, казвам му близо до работата ми си ела ме вземи - не ще: прибирай се сама с автобуса, а той милия купувал пръстен, как да ме вземе и спрял с колата да ми купи букет и когато се връща  Oh my ... колата е разбита, липсва касетофона за колата, чанта с документи, дискове с информация, един твърд диск, служебни карти, а от багажника моя нов, на два дни лаптоп, добре че пръстена по е бил в него и вместо да ми прави романтично предложение    give_rose  даваше обяснения в  полицията  а аз си съзерцавах букета, който ми костваше цялата вечер и  ми струваше около 2 000 лева.  Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче   Казала съм да ме слуша и като кажа без изненади и пръстен да няма, а цветя да не купува поне десетина години, че все ще ми присяда от тях  Wink Wink 
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: септември 18, 2007, 20:31:46 »

tanichka, твоята история е просто  Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Много кофти се е получило, въпреки, че момчето се е постарало да те изненада, изненадания май е бил и той   shok angry
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: септември 18, 2007, 23:29:54 »

като по романтичните филми е станало те така все се мъчат милите да предложат и все става нещо и после пак и накрая се оплитаи и аха дамите да ги зарежат ама излиза наяве истината 8Pабе твоята история е такава мила ама е мн хубава
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: септември 18, 2007, 23:35:11 »

Най-якото предложение за брак което съм чела, не се тревожете за материалното всичко се постига, парите не са важни, чувствата са над всичко  Bravo
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: септември 19, 2007, 08:31:54 »

мила аз мисля, че така вие доказвате пред целия свят,пред всичко и ред всички колко е силна любовта ви и каквото и да става вие ще се обичате и ще се ожените и ще сте много щастливи независимо дали има изненади или не!!!!!!!!!!! heart
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #353 -: септември 21, 2007, 14:05:32 »

Благодаря ви много, милички! А да знаете след това колкото пъти се уговаряме да ходим нещо за сватбата да уреждаме, все нещо се проваля. Три пъти ходи в полицията все за някакви случки и винаги кагато имаме уговорка за нещо по сватбата. Аз вече се ядосах и му казах, че каквото и да прави, няма да се отърве, ако ще целия свят да ми пречи навих си го на ината и ще го взема, ако ще и в Първо да трябва да го търся в деня на сватбата  laugh DANCE
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: септември 21, 2007, 14:12:20 »

Ами да, ще имате една нетрадиционна сватба!Не се предавайте!!!!! На всичко напук и с рогата напред  DANCE
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #355 -: септември 21, 2007, 15:14:37 »

Мила големи премеждия сте имали, но важното е че всичко вече е наред  good Независимо от всичко ще си вдигнете страхотна сватба- обаче като чета и аз си ви представих за момент облечени със сватбени дрехи в първо районно laugh
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #356 -: септември 21, 2007, 15:45:48 »

Е тогава вече ще взема всички първи места по всички сватбени конкурси   yahoo  Да върна на темата, че ще ми се скарат: мисълта ми беше, че всяка от нас си познава половинката  идеално и знаем къде им са слабите места и в типично женски стил смятаме, че може и по-иначе да го направи, да се постарае малко повече и винаги сме малко недоволни, но важното е са се постарали и са искали да ни зарадват. Ние толкова сме превзели водещата роля, че едва ли не искаме да режисираме и собственото си предложение. А те искат да правят такива изненади и въпреки че в някои или повечето вече случаи пръстена идва доста след взаимното решение за брак, важното е, че са решили да подарят годежен пръстен. Милото толкова е искало сам поне това да организира и сам да избере пръстена /макар да знаеше, че любимите ми подаръци са тези, които сама съм си избрала и най- вече бижутата/, че не е разрешил и на майка си да отиде с него в магазина.   
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: септември 21, 2007, 21:02:45 »

tanichka, определено сте за първа награда по предложения! Момчето толкова се е старало и си мисля, че е важен крайния резултат, когато станеш госпожа. Пък било то и да подпишете в районото. laugh Разбира се последното не ти го пожелавам. Хайде разказвай как вървят приготовленията.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: септември 29, 2007, 00:56:44 »

Да ви разкажа как ми предложи моята половинка.Ние с него сме заедно от 11 години и живеем заедно от 10,а и имаме прекрасно детенце на 6 год.Междувременно за тези години сме си говорли,че ще се ожениме,но това все не се случваше и все не се решаваше сериозно.Нашите приятели само ни майтапят,но вече са свикнали с това положение и никой не си мисли че ще се жениме изобщо.
Та,отиваме на море swim-беше прекрасно дори и без предложението.Както всяка година та и тази аз имам рожден ден докато сме на морето.Половината море го прекарахме в една вила и на въпросният ми рожден ден сме се събрали вечерта да се почерпим.И както си седиме и си се черпиме и купонът си тече така моя човек казва-тихо ще държа ре.Викам си аз бре от кога е станал фен на речите,ама като ще държи да я чуеме.И изведнъж за изненада на всички и най-много на мен застава на колене,подава ми пръстен и ми предлага да се ожениме offer.Направо паднах под масата,а за останалите да не говориме Eeager.Е след като казах да,но не венага-трябвяше ми време да го асимилира-та от този момент на татък стана истинският купон.
Ние с него се запознахме на морето.Тогава бяхме пак същата компания-всички негови приятели.От тогава тази година за първи път отиваме в същия състав на море.Та той е решил сигурно,че това е знек.Не знам.Но да ви кажа това беше такава изненада за мен,че няколко дни ми трябваха да го осъзная.Честно казано първите два дни имах чувството,че това не ми си е случило.Имах чувството,че на друг се е случило,не на мен.Сега си подготвяме сватбата-това са прекрадни емоций и това,че сме от толкова време заедно не прави нещата по-малко емоционални.Много е готино.А отнощенията ни са прекрасни.Това ни изкара от рутината,която бавно,повече или по-малко се намесва в едно семейство.В общи линий на всеки 5 години си имаме по нещо за разнообразие.Преди 6 години дете,сега сватба. weddingday
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: септември 29, 2007, 10:58:14 »

Браво на твоя мъж kali_gali  Bravo Наистина емоциите около подготовката на сватбата са си вълнуващи, без значение дали сте заедно от толкова време или сте от скоро и тепърва ще заживявате заедно  good Още повече, че сега ще си имате и "лична" шаферка, която ще помни сватбата на мама и тати, а не като другите деца да гледат само снимки и да питат "А аз къде съм бил/а?"  crazy tease give_rose
Било е наистина голяма изненада за всички, но пък мнооого приятна  girl_in_love
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines