Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 14:49:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак?  (Прочетена 183038 пъти)
 
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: март 20, 2007, 11:01:11 »

Благодаря ви момичета, пожелавам на всички ви не само един незабравим ден, а целият ни живот да е изпълнен с такива дни! girl_wink
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: март 20, 2007, 11:05:50 »

spirit нещо не мога да ти пиша на лични.но всичко което ме питаш  е вярно good
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: март 20, 2007, 11:25:20 »

А аз тъкмо се чудех дали съм успяла да ти пратя съобщение, че никъде не ми изписа изпратено smile /явно съм успяла DANCE/
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #168 -: март 22, 2007, 20:29:55 »

/предложението не беше с пръстен а с колие, защото незнам откъде милото чуло, че пръсна значел раздяла / Това е.

spirit, и моето предложение беше с колие, а като си отворих очите пред мен имаше и кутийка с годежния ми пръстен. Моята бъдеща половинка надали знае, че пръстен значи раздяла (тук няма такива поверия), но тази вечер ще му кажа. girl_wink
« Последна редакция: март 22, 2007, 20:36:12 от didibaby » Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #169 -: март 22, 2007, 20:37:31 »

А останалите защо не пишат в тази темичка...толкова е романтична, а сме я позабравили...
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: март 22, 2007, 22:12:17 »

А останалите защо не пишат в тази темичка...толкова е романтична, а сме я позабравили...
И на мен ще ми бъде интересно да споделят повече момичета как са получили предложение от своя любим  offer
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: март 23, 2007, 20:55:14 »

както обещах и една по-нормална снимка на пръстена, че онези бяха....  girl_impossible


* 0001.jpg (126.52 KB, 600x450 - видяно 255 пъти.)
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: март 24, 2007, 16:12:59 »

ееее solecito това ли е годежния пръстен girl_in_love
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: март 24, 2007, 16:39:14 »

solecito  много хубав пръстен  Bravo
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: март 24, 2007, 20:27:28 »

това е, да  blush аз бях постнала снимки малко по-рано, но бяха направени с камерата от компютъра   nea ужасни бяха. Тук се вижда много по-добре. Направо не свалям очи от него  girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: март 26, 2007, 07:56:39 »

това е, да  blush аз бях постнала снимки малко по-рано, но бяха направени с камерата от компютъра   nea ужасни бяха. Тук се вижда много по-добре. Направо не свалям очи от него  girl_in_love girl_in_love girl_in_love


много е хубав  Flower Flower cap
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: март 26, 2007, 08:54:56 »

Ех, тези романтични мъже...  LOVING
Аз не можех да повярвам на всичко, което се случваше в деня, когато Той ми подари годежния пръстен. Беше съвсем обикновен делничен ден, а след работа имах уговорка да се видя с една приятелка. Изнедадващо за мен, той го прие супер спокойно и даже се зарадва, каза ми да не бързам, че той щял да ме чака вкъщи... дори за момент не се усъмних какво ми е намислил  girl_in_love
Към 21.00 тръгнах към вкъщи и му звъннах, за да го питам какво да му взема за вечеря, а той каза директно да се прибирам, той бил "спретнал" нещо  Girl_hide
Говорихме си по телефона през цялото време докато се возех в маршрутката (после разбрах, че това е било тактически ход, за да знае къде съм  Wink )
Когато стигнах до вкъщи и отключих вратата, лампите бяха загасени... направо изтръпнах.
На пода имаше пътека от листове А4 формат (залепени с тиксо, за да не може котето да ги разхвърля  cat ) върху всеки имаше поставена запалена чаена свеш, за да мога да прочета написаното...  blush
Пътеката водеше към холната маса, а на листовете пишеше така: "Ита..." "Обичам те"... "Ще се..." "Омъжиш ли..." "за мен..."  Oh my ... в дъното на дивана седеше той, на масата имаше букет от три огромни рози и пред тях стоеше малка розова кутийка с формата на мида  LOVING Никога няма да забравя блясъка в очите му в този момент, очакваше да чуе нещо от мен, каквото и да било, а аз не можех... вече се бях разревала и не можех дори да повярвам, че ми се случва на ЖИВО, точно на МЕН... по ТАКЪВ невероятен начин.... heart heart heart
Той стана сложи ми пръстена на ръката и каза "Ита, искам ти да си ми жена. Ще се омъжиш ли за мен?"  Love girl Много бързо казах "Да" и продължих плача, дори и сега настръхвам докато го разказвам.  kezz
След това вечеряхме, беше приготвил всичко, пихме вино и си говорихме дълго... Той превърна този момент в незабравим и за двамата  LOVING
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: март 26, 2007, 08:59:56 »

уау  girl_in_love ето това наричам аз мноооого романтично предложение  Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo направо невероятно  good
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: март 26, 2007, 09:04:35 »

Ита историята ти е невероятно романтична - направо и аз настръхнах. Мога да си представя какво е усещането, въпреки че аз не го получих чак толкова романтично. Наистина се надявам тази романтика да продължи през целия ви съвместен живот.  give_rose give_rose girl_in_love CHEERS Bravo
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: март 26, 2007, 09:10:13 »

Благодаря за милите думи  blush  Надявам се наистина да продължи... пожелавам и на вас да се обичате толкова много  LOVING Flower
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines