Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 20:18:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак?  (Прочетена 180533 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 02, 2006, 10:43:05 »

Здравейте,
да разкажа и аз моята история!
Ние вече бяхме решили за сватабата и всичко останало, но още нямах така да се каже официално предложение!
И все си чаках момента... и чаках...
Един ден се прибрах от работа и моя приятел ме посрещна с чаша шампанско... в нея имаше кубче лед... след като се стопи, на дъното на чашата беше моя така чакан пръстен, целия покрит с мехурчетата от шампанското и толкова красив...  heart heart heart
Беше наистина много романтично!
Изпих шампанското (иначе нямаше как да стигна до пръстена  biggrin)
Денис (моят бъдещ съпруг) го взе (от устните ми) и ми го сложи на лявата ръка, после ме погледна в очите и ме попита: "Е, ще се омъжиш ли за мен?"
А аз бях малко "лоша" blush, признавам и му отговорих: "Неееее...   мога да ти откажа!!!"
Последва целувка и много смях!!!
Беше наистина хубав ден(05.07.2006г.)и няма да го забравя никога!!!
Активен
pretty
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #16 -: октомври 10, 2006, 08:59:43 »

Как получихте предложение за брак?

По най-романтичния начин!!! smile
Никога не съм държала на сватба, исках просто да си живеем в хармония и да се обичаме!
Тази година на морето, моето мило реши да направим вечерна разходка по плажа преди да отидем на дискотека, разхождахме се, снимахме се, смяхме се, бяхме щастливи ... Преди да приключим с разходката се настанихме в кабинката на спасителя, за да изпуша една цигара и да погледаме морето преди да си тръгнем и докато аз се борех с вятъра да си запаля изведнъж пред очите ми се появи червена кутиика в която блестеше моя пръстен. Мъжът на моите мечти просто взе ръката ми и каза: " Искам да бъдем заедно завинаги, като напълно осъзнавам, че това е много дълъг период от време! Искам да бъдеш майка на децата ми! Искам след години да бъдем най-симпатичните и все още влюбени старци! А сега ти кажи - искаш ли да се омъжиш за мен?" Мисля, че знаете моя отговор!!! smile
Всичко това се случи на 07.07.2006 година, на плажа в Лозенец!
Активен
Elena
Ентусиаст
**
Публикации: 140



« Отговор #17 -: октомври 26, 2006, 11:43:21 »

ех, че хубава тема. Незная как съм я пропуснала.

При мен беше голяма изненада, защото неочаквах, дори не си бях мислила за брак  secret. Бяхме с приятели на ски в Банско, те обаче се наложи да си тръгнат по-рано и понеже беше много весело с тях, ни залипсваха веднага girl_wink. Решихме да отидем на механа вечерта. Настанихме се, приятно - топло, музика, поръчахме си. След това, милото отиде до уж до WC*blush*. Донасят ни храната, аз си поръчах (кебаб) и започваме да се храним Torte, при което той ме гледа нещо странно Girl_sing. Поканих го да хапва, зяпам си в чинията и набождам нещо твърдо olele . След което виждам, че е пръстен..... Oh my ...  ......... поглеждам го, а той ме гледа с едни очи пълни със сълзи от трепет, решението взех на момента, нямаше какво да се чуда - "Дааааа" Та толкова силно, че ни чуха всички в заведението. В тоя момент сервитьора дойде с  2 чаши и отвори бутилка шампанско.
Това е за вас и е подарък от заведението, каза той.  girl_in_love
След това го питам, защот ме гледаше така. А той - Да не би да глътнеш пръстена, бях готов за ди укажа бърза помощ  pardon 
« Последна редакция: октомври 26, 2006, 11:47:43 от Elena » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 26, 2006, 11:56:35 »

А ние след много приятна вечер в ресторант с приятели,които постоянно задаваха въпроси от рода :"Кога ще се местиш в Стара Загора" и т.н.  и любимия събра силички явно.Като се прибрахме вкъщи той падна на колене и с една кутия бонбонки Рафаело /любимите ми/ в една ръка и пръстена  в друга ме попита дали искам да се омъжа за него.И така аз след мъничко казах да разбира се girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
mimi_81
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78


НЕуморима оптимистка


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 04, 2006, 21:34:48 »

Ние вече живеехме заедно....

Една вечер се прибирам от работа ,а той :"Няма ли да си провериш пощата?"

Влизам в АБВ-то,имам картичка от него....с послание "Ще се омъжиш ли за мен?
Ако си съгласна,отвори кутията за бижута на тоалетката".


Отивам,отварям кутията,а там една бележка:"Сега отиди до щъркела(стола) и
виж в кибритената кутийка".


Отивам и там с мисълта как може да ми предложи брак в кибритена кутийка.

Отварям и кутийката,а там още една бележка:"Сега виж в чантата на закачалката".

Айде пак в другия край на стаята,отварям чантата.....още една бележка.
"Виж в кутията от Стрейт".

Почнах да се нервирам,а той само ми се смее...Взех Стрейт-а...Отварям го...
Вътре една бележка,на която пише:"Ще се омъжиш ли за мен?",
а до нея една тъмночервена кадифена кутийка....

Той дойде при мен ,взе ми кутийката от ръката ,извади пръстена,погледна ме...
и ме попита:"Ще се омъжиш ли за мен??????" heart
 
Ами кво да правя след толкова търсене ...казах ДА

 Dance
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 04, 2007, 14:51:34 »

 Diva когато прочетох историята ти направо онемях. Ето и моята за да разбереш защо.  smile
 Всичко се случи на 31.12.2004 срещу 01.01. 2005г. Бяхме нагости по случай нова година и точно в 00:05 моето момче ме дръпна в другата стая и коленичи пред мен с черна кадифена кутйка в която беше най-красивия пръстен на света за мен. С разтреперан от вълнение глас той ме попита " Ще се омъжиш ли за мен?" аз на свой ред отговорих " Да " и се разплаках.  cray   blush
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #21 -: януари 04, 2007, 20:31:42 »

Аз получих моето предложение много неочаквано. Първо отидохме на бейзболен мач на любимия ни отбор "Chicago Cubs", а вечерта той ме заведе на вечеря в ресторант на брега на езерото Мичиган. Към края на вечерта, той започна една реч как не ми бил подарил нищо специално, което да символизира любовта му и ми подари едно колие с диамантено сърце, и докато ми го слагаше, се завъртя около мен и отвори още една кутия, а там беше годежния ми пръстен. Дори беше научил как да ме попита на български: "Ще се омъжиш ли за мен?", а аз така се разревах, че даже забравих да кажа "ДА".
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 04, 2007, 23:08:45 »

Колко любов и романтика....  heart girl_in_love LOVING лъна от всяка история!!!  CHEERS
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 06, 2007, 16:38:29 »

 girl_in_love Dance girl_in_love Dance girl_in_love Dance girl_in_love Dance
 Ах ах ах всички са големи сладури.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 06, 2007, 20:03:51 »

girl_in_love Dance girl_in_love Dance girl_in_love Dance girl_in_love Dance
 Ах ах ах всички са големи сладури.

Толкова много любов и роматика, никъде не съм срещала!!! Дано тези прекрасни моменти се запазят завинаги при всички двойки!!! girl_in_love heart LOVING
Активен
Tikvichka
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #25 -: януари 07, 2007, 18:50:43 »

Здравейте, нова съм тук и реших първо в тази тема да се включа.
С моето злато живеем от 7 месеца заедно и за Коледа решихме да поканим роднините у нас. Майка му дойде още на Бъдни вечер, а на другия ден се изсипаха почти всички. Аз все исках вече да си подаряваме подаръците, а те все викаха че е още рано. Почти се бях начумерила от липсата на ентусиазъм от тяхна страна, но... По средата на вечерята нещо ме бяха забаламосали и той изчезна. По едно време се появи на вратата на стаята с един прекрасен букет от рози и една невероятно красива кутийка за пръстен. Аз първоначално зяпнах от изумление и не можех да разбера какво става, а после се разплаках. Той падна на колене и ми предложи. Оказа се че всички са учавствали в заговора. Един ни закичи със здравец, друг извади скрита бутилка с уиски, правиха снимки, майка му ми подари златни обици и златен синджир с неговата буква, а на него - златен пръстен. Беше наистина страхотно. А на всички подаръците се оказаха като за годеж - семейни. Моят мил наистина ми подари една вълшебна Коледа.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 07, 2007, 19:41:44 »

Tikvichka, наистина е била незабравима Коледа!!! любов заедно

Добре дошла при нас!!! CHEERS
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 07, 2007, 21:34:24 »

Ооооо това е много мило! :'(И дано да бъдете така една задружна фамилия без кавги.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 07, 2007, 21:36:21 »

... една задружна фамилия без кавги.

Това е най-важното!!! good Пожелавам го на всички вас, мили момичета!!! girl_wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 23, 2007, 16:13:12 »

аз току-що прочетох всички предложения ! ние сме заедно от 6 години от 3 живеем заедно !!!
аз все още нямам официално предложение за брак ! моето мило едва ли ще ми направи предложение като : "да ми падне на колене" или "с бележките" / много ми хареса наистина / , защото той не е романтик но ето как си решихме ние двамката: още януари месец 2006 си гледахме на мобилните телефони кога ни се падат рожденните дни и от любопитство гледахме и 06.06.06 г. , но за съжаление се падаше през седмицата, после погледнахме 07.07.07 и видяхме че се пада събота тъкмо и вечерна сватба и решихме така ! вече сме запазили датата и ресторанта ! и всички знаят от месеци че ще е на 07.07.07 но за съжаление все още нямам пръстен ! знам че ще ми подари, но кога? може би на св. валентин ! ще видим !!!! heart heart heart любов заедно
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines