Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 06:16:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак?  (Прочетена 180536 пъти)
 
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« -: април 03, 2006, 09:40:24 »

Видях,че си нямаме такава темичка и раших да пусна.Нека всеки да разкаже как получи дългоочакваното предложение
Аз вече ви разказах,но ще си преместя разказа от седмичната темичка тук:

Ами пръстена си го получих преди една година почти на 21 Февруари 2005г.Бях влезналя да си взема един душ  и когато влязох във стаята тя беше обсипана с розови сърчица с надписи:"Обичам те,Ти си всичко за мен"....и др.На леглото имаше торта   с три рози във формата на сърце и в едната роза беше пръстена Аз пъво не видях пръстена и в първият момент се почудих какво празнуваме  Но след като той си каза каквото имаше да казва и ми  подари пръстена аз ама въобще не съм се замислила дали изкам или не-веднага го приех
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #1 -: април 03, 2006, 12:49:55 »

супер романтично, бравос...нашето дойде спонтанно, ей така, никой на никого не е предлагал, просто решихме да се подпишем heart
Активен
ani4ka
Сватбар
***
Публикации: 201



« Отговор #2 -: април 04, 2006, 11:23:17 »

ех че роматично  blush при мен не беше чак толкова оригинално.....юли 2005 точно се бяхме върнали от морето и вечерта след първия работен ден след отпуската, аз бях в кухнята и гледах TV, той се прибра от работа и ме извика в стаята в която живеехме (още бяхме на квартира тогава) и ми подари една червена роза, годежен пръстен и златна гривна и ми предложи брак....аз естествено приех  kiss2  heart
Активен
Sisil
Любопитен
*
Публикации: 44



« Отговор #3 -: април 04, 2006, 17:22:18 »

На колене, беше прехапал една роза с къса дръжка  give_rose и пръстен в дясната ръка. Същевременно тананикаше сватбен марш (доста фалшиво, но беше весело). Просто нямаше как да му откажа. Това се случи края на миналото лято, но решихме да се омъжим на 18ти юни. heart
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #4 -: април 05, 2006, 13:02:19 »

 biggrin Ех, че сте готини Wink)))))))))))))))))))))))))))))
Готина темичка наистина  drinks
Ние празнувахме Нова Година 2006 в Трявна:)
И когяато удари полунощ и излязохме да пускаме фоерверки и да се любуваме на шареното небе (бяхме на едно много сладко малко каменно мостче). Около нас беше абсолютна какафония;) Весели хора, фоерверки, усмивки....Wink  blush и ... тогава ме обърна към себе си, каза ми адски красиви думи и ми сложи пръстена на ръката  blush
Беше наистина запомнящо се, супер романтично и красиво  heart  heart  heart
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #5 -: април 05, 2006, 13:30:08 »

heart Ихааа, момичета, направо ще ме разплачете...радвам се, че сте изживяли толкова красиви и запомнящи се моменти! kiss2
Активен
jeni
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #6 -: април 05, 2006, 21:03:13 »

нека ви разкажа и моята история pardon

Беше на 14ти февруари тази година, отидохме да пийнем по нещо на последния етаж на новия ни хотел в Търговище, гледката от там е невероятна, вижда се целият град и вечер особено е много приятно и романтично blush kiss2
Та донесоха ни бутилката с вино и гледам моят човек леко се притесни нещо, но не ми е минало през ума, че ще ми предложи брак blush Сипа вино в чашите и направо ме пипта "Искаш ли да се ожениш за мен" heart Лелее, щях да се разтопя...усещах и той колко се вълнува...а аз не знаех какво да кажа, не че не знаех отговора, но бях много развълнувана и без да се усетя направо извиках "ДА" и около нас явно са ни чули и почнаха да ни ръкопляскат blush
И така... heart
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #7 -: април 06, 2006, 09:27:00 »

 biggrin superrrrrrrrrr
Активен
Sisil
Любопитен
*
Публикации: 44



« Отговор #8 -: април 13, 2006, 20:52:44 »

jeni   yahoo yahoo yahoo
Активен
afrodita
Ентусиаст
**
Публикации: 104



« Отговор #9 -: април 21, 2006, 11:06:46 »

При мен предложението малко липсваше.Чак на годежа някой подхвърли-Ами ти няма ли да я питаш,дали ще се омъжи за теб.И той виновно-Ще се омъжиш ли за мен ROFL
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 21, 2006, 10:05:10 »

Цитат
9% от предложенията за брак са правени от жени. Много жени стигнали до желанието да зададат този въпрос се питат дали е етично. Истината е, че мъжете много се ласкаят от това.
Активен
Sisil
Любопитен
*
Публикации: 44



« Отговор #11 -: юни 21, 2006, 11:33:52 »

Тео, от къде ги взе тия данни? 1 на всеки 10, така излиза  pardon
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 21, 2006, 16:34:59 »

Данните са от "Световната организация на сватбените професионалисти"  Blush
Активен
Paola
Регистриран

Публикации: 6


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 01, 2006, 11:46:19 »

Моята история:
Моята приятелка от няколко седмици беше гадже на най-добрият приятел на вече бъдещият ми съпруг и нещо започнаха да ни говорят, че щели да се женят през октомври. Апропо, действието се развива началото на месец януари 2006, а на 30.12.05г. бяхме на много хубава сватба на един друг приятел от компанията. Та така, и моят възлюбен 1 ден ми праща смс, че не можело така и как ние трябва да ги изпреварим и да се оженим преди тях. Точно в същото време аз се намирам в ритуалната зала на Красно село - застрахователна компания Лев инс се намира там (аз работя като застрахователен брокер) и си върша работата в момента там. След което му се обаждам и му казвам, че така и така съм в ритуалната да взема да запазя час и дата, а?!  Wink И така, след като затварям телефона почти забравям за случката, защото си го възприемам като чиста доза майтап. Обаче след около 1/2 час той ми се обажда, а аз тъкмо излизам от там и му обяснявам, че съм запазила 26/08/06г, при което той само каза:Не, това не е възможно!" и ми затвори телефона. Оказа се, че докато е говорел първият път с мен по телефона, 1 негов колега го е чул и го попитал кога ще е събитието и нашичкият казал:"ами не знам - някъде краят на август - 26-ти може би".
И така се оказа, че и двамата сме избрали 1 и съща дата без никаква особена причина и най-важното - нито един от нас не е направил предварителна справка с календар!!!
След това минаха няколко месеца и на 01/06 получих и официалното предложение за брак - беше много романтично. Тъй като живеем много близо до горната ритуална зала, си се разхождаме ние в градинката и в 1 момент пред мен изниква 1 роза (откъсната от градинката) с пръстен върху нея.
След това отидохме да запазим нашата дата - и добре, че имахме невероятния късмет да има свободен час и така....
Активен
tsveteli
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #14 -: август 01, 2006, 14:48:09 »

Ние ден преди годежа отидохме в изискан ресторант, каза ми да си затворя очите и постави на масата тъмно червена кутийка с пръстен гравиран отдолу с думите - НЕ САМО В МЕЧТИТЕ. Думите му бяха искам да те обичам цял живот и да се грижа за теб , ще се омъжиш ли за мен!? Беше невероятно  LOVING
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines