Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 13:48:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Кога и защо стигаме до кабинета?
Когато се наложи
Само в краен случай
Не обичам лекари, избягвам ги
Лекувам се сам/а
Използвам други методи за лечение
Правя си всикчи прегледи, всяка година
Ако ми трябва болничен или нещо друго

Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КОГА И ЗАЩО ХОДИМ НА ЛЕКАР?  (Прочетена 34107 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 06, 2007, 22:42:56 »

Оооо, да ужасное, някои така и взимат кръв, че ти оставят белег за цял живот!!! girl_impossible Cray
Наистина е много неприятно!Сега се сетих ,когато трябваше да даваме кръв за изследванията за медицинското за брак ,една добра лаборантка разреши на милото да даде кръв и вместо мен.Толкова ми стана приятно и в същото време съвестно за него! heart girl_in_love heart girl_in_love
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #31 -: февруари 06, 2007, 22:46:28 »

Аз поне се радвам,че за брачния сертификат в Илиной не се изискват кръвни проби.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 06, 2007, 22:50:48 »

Аз поне се радвам,че за брачния сертификат в Илиной не се изискват кръвни проби.
Направо си е супер това.Мразя тези игли не за нещо друго,но в БГ няма как да не се съмняваш дали са нови.Знам че ще кажете че ги отварят пред теб,но мен в това отношение си ме гони параноята!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #33 -: февруари 06, 2007, 22:53:28 »

Мразя тези игли не за нещо друго,но в БГ няма как да не се съмняваш дали са нови.Знам че ще кажете че ги отварят пред теб,но мен в това отношение си ме гони параноята!

Така е. Аз винаги така се чувствам, а и от малка не обичам иглите да се забиват в мен- ако е за някой друг става. blum
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 06, 2007, 22:55:27 »

Мразя тези игли не за нещо друго,но в БГ няма как да не се съмняваш дали са нови.Знам че ще кажете че ги отварят пред теб,но мен в това отношение си ме гони параноята!

И аз ги мразя мнооогооо, нищо, че мама е медицински работник!!! pardon

А пък за Брачните изследвания беше много тъпо, защото не искаха тест за СПИН, а само Сифилкис, невролог и заключение на Личния лекар girl_impossible shok
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 06, 2007, 22:58:12 »

Мразя тези игли не за нещо друго,но в БГ няма как да не се съмняваш дали са нови.Знам че ще кажете че ги отварят пред теб,но мен в това отношение си ме гони параноята!

И аз ги мразя мнооогооо, нищо, че мама е медицински работник!!! pardon

А пък за Брачните изследвания беше много тъпо, защото не искаха тест за СПИН, а само Сифилкис, невролог и заключение на Личния лекар girl_impossible shok
Невролог???На нас пък искаха Сифилис,Рентген на бял дроб crazy и заверка от психодиспансера.Да и накрая заключение от личния лекар! pleasantry
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #36 -: февруари 06, 2007, 22:59:34 »

Мразя тези игли не за нещо друго,но в БГ няма как да не се съмняваш дали са нови.Знам че ще кажете че ги отварят пред теб,но мен в това отношение си ме гони параноята!

И аз ги мразя мнооогооо, нищо, че мама е медицински работник!!! pardon

А пък за Брачните изследвания беше много тъпо, защото не искаха тест за СПИН, а само Сифилкис, невролог и заключение на Личния лекар girl_impossible shok
Невролог???На нас пък искаха Сифилис,Рентген на бял дроб crazy и заверка от психодиспансера.Да и накрая заключение от личния лекар! pleasantry

Оле, голям контрол! Oh my ...
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 06, 2007, 23:03:56 »

Мразя тези игли не за нещо друго,но в БГ няма как да не се съмняваш дали са нови.Знам че ще кажете че ги отварят пред теб,но мен в това отношение си ме гони параноята!

И аз ги мразя мнооогооо, нищо, че мама е медицински работник!!! pardon

А пък за Брачните изследвания беше много тъпо, защото не искаха тест за СПИН, а само Сифилкис, невролог и заключение на Личния лекар girl_impossible shok
Невролог???На нас пък искаха Сифилис,Рентген на бял дроб crazy и заверка от психодиспансера.Да и накрая заключение от личния лекар! pleasantry

Оле, голям контрол! Oh my ...

Оллелелееее, навсякъде различно, но никъде не искат СПИН, нали? girl_impossible А защо, питам АЗ!!! hysteric girl_impossible
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 06, 2007, 23:10:05 »

Цитат
Оллелелееее, навсякъде различно, но никъде не искат СПИН, нали?  А защо, питам АЗ!!! 
Абсолютно вярно!А трябва да искат.То сега това е най-важното.Какъв сифилис?Че те хората са мрели от него преди 100 год. crazy
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 06, 2007, 23:13:36 »

Цитат
Оллелелееее, навсякъде различно, но никъде не искат СПИН, нали?  А защо, питам АЗ!!! 
Абсолютно вярно!А трябва да искат.То сега това е най-важното.Какъв сифилис?Че те хората са мрели от него преди 100 год. crazy

Точно така, това би трябвало да е най-важното изследване!!! beating

Ама, ние си направихме за всеки случай, да не би да им щукне, че искат, знам ли ги, а и за успокоение!!! Ама да не дава Господ, че ние от колкото време бяхме заедно преди теста... Добре, че сме здрави и разумни хора!!! secret
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: април 11, 2007, 14:12:56 »

Ох какво да ви кажа момичета моето семейсто също се е напатило с "лекари". Преди време майка ми за малко да си отиде от този свят защото едни "лекари" не можаха да определят какво и има а именно язва.
Сестра ми също се напати от тях и сега отново има проблеми заради промените в листата с платени лекарства от касата. Тя има епилепсия смениха и лекарствата и започнаха пак припадъци. Казаха и че е от новите лекарства. Не съдържали една съставка която явно я крепи, а старите са скъпи вече, но ние ще събираме пари за да се върне на тях.
Абе общо взето пожелавам на всички да не им се налага да ходят по доктори, че нищо не се знае...
леле леле е заради ейтакива некадърни лекари си отиват много хоро дори и такива които са здрави (не то4на диагноза)
Юле желая на сестрати да се оправи колкото се може по бързо 4е и сватбата ти наближава трабва да е в добро здравословно състояние
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 08, 2007, 14:15:06 »

От кой лекар-гинеколог,педиатър личен лекар и т.н. сте доволни и при кого не бихе отишли никога вече
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #42 -: май 08, 2007, 15:37:50 »

за Варна
гинеколог-Уляна Петкова, на ул.Георги Живков-страхотна жена и лекар
Другите всички са ми събрани на куп-Клиника Варна Медика. Шефката е бивш ректор...или нещо завеждаща в Медицински университет, и си е събрала много "кадърен" екип от млади лекари. Никога за нищо не 4акам там, когато ми се наложи друга услуга,само уговарям часа и ме чака специалист. Даже последно за очен преглед, ме чакаше завеждащата Очно отделение във Военна Болница-само за някакъв рутинен преглед.  И най-важното за мен е,че я няма вечната опашка от баби,чакащи за измерване на кръвното или просто отишли на посещение. единственото,което не ми харесва там е, че гинеколога е мъж-завеждащ отделение в АГ-Варна:)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 13, 2007, 18:50:11 »

Аз последно бях на лекарски преглед на 26.03, но беше много приятно, защото тогава си видях малкото човече!!!
 girl_in_love
А също и на зъболекар ходих наскоро, но това не ме притеснява!!!

Иначе не ходя често!!!
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 02, 2007, 09:45:19 »

Аз съм доволна много от д-р Манчев, той рАаботи в Тина Киркова. Специалист е при лекуване на безплодие и е специализиран в Ин битро зачеването. Освен , че е лекар той е и на първо място човек и много добър психолог.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines