Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 03:36:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Асеновград  (Прочетена 172183 пъти)
 
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: февруари 06, 2008, 23:19:45 »

Значи Ели имаш страшна мисия сега. Тъй като аз няма да ходя в Асеновград за пробен път ами направо там и нямам извинение трябва да намеря някой който ще се навие да направи роклята за 1 седмица. Та ти си моите о4и. Хайде ще ти стискам палци .Пък хаиде сега толкоз рокли все една ще ти хареса. Малко позитивизъм.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: февруари 07, 2008, 09:39:18 »

Влизайте във всички магазини , даже и в гаражчетата !!!!! по принцип и на нели Праматарова изглежда гараж, но всъщност е много способна дизайнерка !!!!! smile така, че зависи много от това какво търсиш и искаш, на Ава роклята се е оскъпила заради дантелата, моята заради твърдия корсет !!!! всеки си знае какво иска, има момичета които са намерили роклите на мечтите си и за 150 лв. , така че ВЪПРОС на избор !!!! успех !!!!!!! smile

Ели сигурна съм , че ще бъдеш засипана с рокли и мога да ти кажа, че там където са Сияна, Нели, Александра, Милена и още един магазин като че ли бяха най-скъпи роклите там !!!!!! smile
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #332 -: февруари 07, 2008, 09:43:41 »

Влизайте във всички магазини , даже и в гаражчетата !!!!! по принцип и на нели Праматарова изглежда гараж, но всъщност е много способна дизайнерка !!!!! smile така, че зависи много от това какво търсиш и искаш, на Ава роклята се е оскъпила заради дантелата, моята заради твърдия корсет !!!! всеки си знае какво иска, има момичета които са намерили роклите на мечтите си и за 150 лв. , така че ВЪПРОС на избор !!!! успех !!!!!!! smile

Ели сигурна съм , че ще бъдеш засипана с рокли и мога да ти кажа, че там където са Сияна, Нели, Александра, Милена и още един магазин като че ли бяха най-скъпи роклите там !!!!!! smile

Ели, не знам ти кога си ходила, но на Нели Праматарова магазинът е в един голям лъскав търговски център на светофарите-хич не мяза на гараж!  blum
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: февруари 07, 2008, 09:48:03 »

Ели аз не държа на скъпа рокля. Просто искам да си е моята рокля  blush Ще обиколим навсякъде да видим какво има, ако меря нещо и дават да се снима и снимки ще пусна в другата тема smile

Gery79 аз хубаво ще гледам, но ти кажи какво. Пиши ми на лични какво те интересува точно като модел, цена и т.н. Ще разпитам  good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: февруари 07, 2008, 09:48:38 »

Влизайте във всички магазини , даже и в гаражчетата !!!!! по принцип и на нели Праматарова изглежда гараж, но всъщност е много способна дизайнерка !!!!! smile така, че зависи много от това какво търсиш и искаш, на Ава роклята се е оскъпила заради дантелата, моята заради твърдия корсет !!!! всеки си знае какво иска, има момичета които са намерили роклите на мечтите си и за 150 лв. , така че ВЪПРОС на избор !!!! успех !!!!!!! smile

Ели сигурна съм , че ще бъдеш засипана с рокли и мога да ти кажа, че там където са Сияна, Нели, Александра, Милена и още един магазин като че ли бяха най-скъпи роклите там !!!!!! smile

Ели, не знам ти кога си ходила, но на Нели Праматарова магазинът е в един голям лъскав търговски център на светофарите-хич не мяза на гараж!  blum

 има и Нели има и Нели Праматарова !!!!!!! това са два различни магазина, но преди Нели Праматарова (юни 2007) си беше точно в гараж, в който се качваш на втори етаж , и там са булчинските рокли smileна първи бяха абитуриентски рокли  сега може да се е преместила, но прости имах впредвид, че като е гараж, не означа, че там няма някой талантлив дизайнер !!!!! smile все пак като се обикаля, да се обиколи всичко не само лъскавите магазини !!!! smile
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: февруари 07, 2008, 09:48:58 »

Аз също бях в събота в Асеновград и си харесах моята рокля от едно малко магазинче, в което имаше повече украси отколкото рокли.Но ето че моята беше на витрината, е не точно това което искам, но с малки корекции и смяна на цвета ще стане страхотна, и като ми грабна окото и я облякох  yahoo
тя ще е, после нищо др.не ми грабна окото така. shok
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #336 -: февруари 07, 2008, 09:55:49 »

Да, може би сте прави crazy- сигурно има и хубави рокли в малките магазинчета. Просто в тях моделите са с идентична линия- нагоре корсет, надолу бухнало /или цяла рокля, но пак в същата линия/, а аз не исках такава.  pardon

Да ви кажа къде видях най-голямото разнообразие на модели чаши /въпреки че аз си ги взех от друг магазин/- като вървите от кръговото и светофарите /дето е големият търговски център и магазинът на Нели Праматарова на първия му етаж/в посока центъра, вървите по левия тротоар. В първата /или най-много втората да е била/ пресечка отляво /малко след Жана Джинева/ в уличката има едно миниатюрно магазинче-пише аксесоари, производител...Та там има много чаши.

Другият магазин с много чаши- пак на тоя светофар и това кръгово, само че не откъм търговския център, а от другата страна-преди самото кръгово, дето свършва тротоара с булчинските магазини-като идвате от центъра се пада левия тротоар. Та там в ъгловия магазин. good
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: февруари 07, 2008, 10:10:46 »

Да така е всеки си има вкус и представа за това каква рокля иска, аз чесно казано, въобще си нямах представа каква рокля искам, само знаехче неискам да съм като торта  *db*Бях много учудена, ког.аз мерих доста скъпа рокля и собсвеничката ми каза че тази рокля за пръв път някоя я облича(нов модел) но не стой добре, много е тежка и си губи ефекта и ми предложи една която беше с камъни Сваровски и аз бях решила че ще е ужасно скъпа, но все пак е премерих и ето тя беше моята рокля, влюбих се в нея, много изчистена, пак е с корсет и пола, но беше страхотна и ми седеше прекрасно  Sunshine
разбрах се с жената, че ще обиколя още(това беше втория магазин) и ако искам да ми я ушият ще отида пак и си тръгнах, но забравих да питам каква е цената и се върнах и тя се оказа,че е доста по-евтина от другата.Така че бях очарована, че не гледат просто да си продадат скъпите рокли, а споделят мнение кое не седи добре.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: февруари 07, 2008, 10:15:53 »

А в Асеновград има ли рокли от по-качествени платове? Последния път минах само транзитно оттам и не съм гледала, но на всички познати, които са си взимали рокли оттам моделчетата са били хубави, но платовете седят някак си... как да кажа...простеят ми. Сигурна съм, че могат да ушият и прелестни рокли от по качествени материи, но въпроса е дали самите те ги предлагат като опция?
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: февруари 07, 2008, 12:09:37 »

Elly хич не се занимавай с мен.Ти си такъв сладур и веднага предлагаш да разпитваш и за мойте идеи. Опитаи се ти да си харесаш нещо и стискам палци а моята работа тя... Но ако ти остане временце и проявяваш желание можеш ли да питаш колко ще излезе долу горе тая моя идея за трите рокли които пуснах  в темата за рокли-дантелен гръб и горна 4аст и долната от какъвто плат там е на снимката.Аз идея си нямям как се казва.И дали могат да го направят за 2 седмици. И да ти повторя тва само ако остане време.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: февруари 07, 2008, 12:42:24 »

Явно ще се ходи до Асеновград,  scratch one-s head нищо че не съм много съгласна  nea


* niteline-dress.jpg (29.93 KB, 295x450 - видяно 700 пъти.)
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #341 -: февруари 07, 2008, 12:56:07 »

Аз много се чудя да ходя ли до Асеновград или не. Моят казва ,че само ще си загубя времето. Тук в София има доста рокли на Асеновградски салони. Може би има смисъл ако трябва да се шие.
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: февруари 07, 2008, 13:01:59 »

ани аз мисля че дори и да искаш да шиеш пак в софия може да стане.ако сметнеш колко парички ще отидат за бензин може и да излезе същата цена като да шиеш в софия ,а и в софия има доста доста стойностни дизайнери. Жалко з амен защото аз съм от сливен и Асеновград ми е много по наблизо от София. Не знам ти готова рокля ли искаш или ще шиеш но ако искаш да шиеш защо не пообиколиш ателиетат в София и да попиташ дали могат да ти направят избраната рокля и на какжа цена.Ако те удовлетворява направо си ший в София.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #343 -: февруари 07, 2008, 13:05:18 »

Аз искам по готов модел да ми ушият рокля с моите мерки ,а не да ми преправят вече ушита рокля. Ако не харесам обаче ще трябва да прибегна до ушиване на рокля по снимка.
Чувала съм ,че в Асеновград има много други неща за сватбата- цветчета за закичване на гостите, чаши , украса и други. Заслужава ли си затова да се ходи до там?
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: февруари 07, 2008, 13:13:01 »

Според мен си заслужава. Първо, че си направиш малка разходка и ще се откъснеш от ежедневието и второ никога не се знае къде може да намериш Твоята рокля с твоите мерки  pardon
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines