Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 04:27:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Асеновград  (Прочетена 172185 пъти)
 
Luthien
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #15 -: юли 24, 2006, 13:01:58 »

Съжалявам за кирилицата и латиницата:))
по въпроса: правих я в Манийка.жените са внимателни и мое мнение е че трябва да се слушат съветите им.аз мислех да я правя от доста по-мек и "лигав" плат, но после ги послушах. и определено съм доволна. плата е доста твърд, но линията която прави е точно каквато е по снимките:))смятам че цената е доста нормална,макар че не съм оБикаляла много в София.разбира се трябва да се прецени и пътя:)
иначе за готови рокли съм много доволна от Сияна пак в Асеновград. но аз исках да шия..lol
Активен
Luthien
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #16 -: юли 24, 2006, 13:07:16 »

а!
и само да добавя, моята я обшиваха ръчно с мъниста, което леко и вдигна цента:) иначе можеше да е около 300...
Активен
tsveteli
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #17 -: юли 25, 2006, 07:51:07 »

Моите рокли ги ушиха в Йоана, много съм доволна, 620 лева ми стуваха.Бялата беше под 300 лева. Ето ви и снимки      http://www.snimka.bg/album.php?album_id=34209
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 25, 2006, 11:56:07 »

Моята рокля е от Сиана . За един час ми направиха корекцийте ушиха ми ръкавели и чантичката всичко в тон с роклята при това там нон стоп шият и през няколко часа изваждат нови рокли. Аз имах късмета н авръщане от обиколката по магазините да пробвам моята рокля която не беше обличана защото току що я изваждаха на манекена.Този магазин има всичко на вторият етаж е за младоженеца и има кафе-ресторант с тераса където можеш да си изчакаш поръчката .Препоръчвам ви го.И не винаги обаче съветите на продавчите или дизайнерите са подходящите за вас аз минах през такива места и не можех да повярвам че ме убеждават колко добре ми стои като ми стоеше роклята до глезените nea . Успех
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #19 -: ноември 05, 2006, 22:05:28 »

Зависи в град сте, ако напр. от София се вдигнеш до там, и искаш с това да си спестиш напр. 50 кита, то не си струва. Но аз съм решила да си осигуря тази разходка, така или иначе не съм излизала много с колата извън града, като изключим вилата. Хубаво е да си хванеш мъжа или компанията и да прекарате там събота и неделя. Така тръпката за избора на важния тоалет е много по-голяма.

А и сте прави, роклите, които са по магазините по Пиротска и пр. са от Асеновград, просто са им сложили надценка за прекупвач.

Всеки преценява спрямо ситуацията! Но е факт, че това е най-трудно избирания компонент от подготовката! give_rose
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #20 -: ноември 20, 2006, 16:58:12 »

цените са нормални,има направо евтини рокли и си заслужава да отиде човек до там...
моята рокля е от Милена,ушиха ми я по снимка само за няколко часа и стана супер...
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #21 -: декември 07, 2006, 12:04:02 »

Аз явно съм от късметлийките, които са се сдобили с прекрасна рокля от Асеновград! Изпълнението беше отлично, а плата невероятен. Аз всъщност си харесах роклята в моя град, но понеже нямаха моя размер (по мъничка съм-160 см), бяха като за жени 170-180 см, взеха ми мярка и ми направиха такава в Асеновград. Много съм доволна, но за съжаление не помня името на фирмата...
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #22 -: декември 07, 2006, 15:16:21 »

аз нямах ама никакво намерение да ходя в асеновград,даже се ядосах когато свеки предложи да ходим до там beating
през това време изчетох форумите и мненията
но когато отидох там и видях всичките тези бутици просто бях сигурна че без рокля няма да си тръгна
така и се получи,дори ми я ушиха по снимка и се справиха отлично
булченски салон Милена give_rose...скоро ще видите и резултата.... hiphip

...а забравих да кажа,разлика в цените има..и е голяма............
Активен
virgin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 573


Вече съм мами на две малки мадами!


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 12, 2007, 14:34:33 »

виж в DIEL
имат добри модели и са на прилични цени   girl_wink
Активен
Tikvichka
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #24 -: януари 13, 2007, 11:28:43 »

А ако роклята е по мой модел за колко време шият в Асеновград? Защото и аз натам съм се запътила, но нещо все не мога да си избера от готовите модели.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 13, 2007, 11:31:26 »

 Някой беше писал, че могат да ти ушият там по твой модел(снимка) за няколко часа. Провери предишните мнения.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 13, 2007, 12:06:39 »

мисля че vanis беше много доволна от "милена" в асеновград
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 13, 2007, 15:42:46 »

А ако роклята е по мой модел за колко време шият в Асеновград? Защото и аз натам съм се запътила, но нещо все не мога да си избера от готовите модели.
Tikvichka ако не ти се разхожда до Асеновград,пробвай в салон Галина в Стара Загора там има рокли на Асеновград.А покрай този салон на ул Хр.Нотев пак в СЗ има още няколко магазина в които има рокли на АЗ и ТИ -гр.Смолян.Аз пробвах няколко там и  съм доволна.Все пак обяче незнам какво искаш?И мисля че за 10-15 дни ще имаш рокля!С пътуванията напред назад може да ти излезе същата цена.
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #28 -: януари 15, 2007, 16:46:10 »

Някой беше писал, че могат да ти ушият там по твой модел(снимка) за няколко часа. Провери предишните мнения.
на мен така ми ушиха роклята в салон Милена Асеновград
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 15, 2007, 16:51:14 »

Тikvichka, на мен ми шиха роклята по моя скица и с еполучи точно, както съм я искала!!! Шиха ми я в "Сватбен салон Оксана" в София, налира се на "Пиротска" 8
Успех!!! good
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines