Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 05:31:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Асеновград  (Прочетена 172315 пъти)
 
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« -: април 03, 2006, 09:38:37 »

Какво ще кажете за Асеновград?Бихте ли отишли там да си купите роля?Какво ви е впечатлението от Асеновградските бутици(ако сте чували или ходили)?Вашата информация ще бъде полезна за всички нас-бъдещите билки Wink
Активен
Elena
Ентусиаст
**
Публикации: 140



« Отговор #1 -: април 04, 2006, 09:22:49 »

Здравей миме,
за тези бутици много се говори. Наистина там са евтини роклите, като цена.
Отиваш, избираш модел, изчакваш няколко часа, докато ти я преправят за теб и да си тръгнеш още на същият ден. Има една особенност, платовете, те са в повечето случай евтини – така изглеждат.
Тук нещата опират до финансовата страна. Ако желанието е да се купи рокля, която да е от хубав, скъп плат - право в бутиците в София. Ако финансите са ограничени и не се държи особенно на платовете   може да се разходите до Асеновград.  smile
Активен
Цветомира Паскова
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9


« Отговор #2 -: април 05, 2006, 09:59:08 »

Аз вече два пъти съм обикаляла булченските магазини в Асеновград и сега ще ходя отново - този път за мен:). Вярно е, че повечето рокли са еднотипни, с не най-високо качествени платове. Само че обикалях и магазините тук в София - по Пиротска, РОКЛИТЕ СА СЪЩИТЕ! еднотипни и некачествени. Хубави рокли има май само в бутиците, но пък цените са невероятни. А и в Асеновград има няколко бутика. Може би е добре, преди да отидете там да се информирате за тези бутици, за да не си губите времето. Успех на всички! И на мен:) Wink
Активен
Sisil
Любопитен
*
Публикации: 44



« Отговор #3 -: април 05, 2006, 22:27:25 »

Роклите, които съм виждала от там никак не са лоши. Не разбирам много от платове, но опраделено ми допадат. В София са същите, но на много по-висока цена.  dirol
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 06, 2006, 15:36:33 »

Съвет: Ако чуете, че в Турция има хубави и евтини рокли - не се доверявайте много, освен ако нямате точна информация къде и каква цена. Наши познати се върнаха скоро - цените са като в България, а за същите пари може да се намери в България доста по-качествени неща.  Wink
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #5 -: април 07, 2006, 10:49:00 »

nea Чак до Асеновград не бих се вдигнала, ако си сметнете пътните разходи и т.н...дали няма да ви излезе същото като да си купите рокля от вашия град?
Активен
silvia
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #6 -: април 07, 2006, 14:29:20 »

Струва си да се отиде до Асеновград уверявам те. Разликата в цената е опрадвана.
Активен
Цветомира Паскова
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9


« Отговор #7 -: април 07, 2006, 21:30:59 »

Kupih si rokliata!:)
I to ot Asenovgrad:) Dosega vse tursih butika na Neli Pramatarova i ne stigah do nego, no tozi put uspiah i sum mnogo dovolna! Momichetata biaha mnogo uchtivi i priatni. Az super se biah iznervila ot vsichki prodavachki po magazinite tam - dosadni i nahalni!!! aggressive diablo.  Pri Pramatarova ostanah dovolna i preporuchvam butika.
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 07, 2006, 22:31:37 »

Цветомира Паскова честита рокля good
А как вървят цените на роклите в Асеновград?
Активен
Пепи
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #9 -: април 11, 2006, 11:13:16 »

При мен стават нещата много бързо...след сватбата ще заминаваме да работим на вън..
трябва да си купувам рокля спешно, струва ли си да се ходи до Асеновград. Аз живея в Русе.
Днес ще обикалям из бутиците тук.
Активен
Цветомира Паскова
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9


« Отговор #10 -: април 11, 2006, 20:59:51 »

Благодаря на всички ви!
Роклята с воала е 270. За сравнение: всичко което бях пробвала тук в София беше над 400! Тази разлика със сигурност ще покрие пътните разходи от където и да пътувате. Внимавайте обаче с аксесоарите - оказа се май прейграват с тях - например лентата за връзване на колите там е по 5, а тук я има и по 3... Разликата е 2лв, но са си 60% отгоре... stop
Успех момичета!
P.s. Качила съм някой неща, които ми харесват на www.neogen.bg, албум със снимки на cedd
Активен
silvia
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #11 -: април 13, 2006, 11:50:45 »

Тази снимка Цвети, от Асеновград ли я взе?
Цената е много добра, която си платила. Трябва да ни покажеш и роклята  good
Активен
joy
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #12 -: юли 23, 2006, 14:05:52 »

Всички казват колко по-евтино е в Асеновград и колко по-голям избор има. Наистина ли е така?
Какви са цените в общи линии? И хубави ли са моделите и материите, като са толкова евтини?
Споделете, моля, че полудявам вече!
Активен
Luthien
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #13 -: юли 24, 2006, 10:06:33 »

Моиата си иа взех миналата седмица. за 360 лв. ушиха ми иа по модел от интернет.. стана точно такава каквато иа поручах. а материите.. не сум специалиастка, но мислиа че беше американски сатен. лично според мен е наи добре сама за себе си да прожериш лично.
УСПЕХ!:))


Моля ви пишете на кирилица!
« Последна редакция: юли 24, 2006, 10:51:44 от annastacya » Активен
ky ky
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #14 -: юли 24, 2006, 12:14:42 »

Luthien къде ти направиха роклята , че и аз съм така и ми е много притеснено дали ще успеят да ми я направят точно като на снимката?А добре ли изглежка направена от американски сатен?
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines