Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 13:48:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "МАМА КАЗА...."  (Прочетена 13715 пъти)
 
ssiillvvyy
Любопитен
*
Публикации: 31


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 08, 2008, 15:32:59 »

Ох, много гадно! sad
Тръпки ме побиват като чета такива неща, за съжаление нищо не е пресилено - около мен има няколко подобни драматични истории. Трагедия е това, което се е случило на момичето, но си има  и добра страна тази история: щом някой е способен да постъпи така с теб преди сватбата - значи изобщо не е заслужавал да се жениш за него - не ми се мисли какво е да си омъжена за такъв човек!
Само се моля: един ден ако имам син, никога да не откачам до такава степен ,че да си мисля, че мога да контролирам живота му!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 10, 2008, 10:43:00 »

Решението при такива случаи е - в друг град, а защо не и държава!  good
Баща ми е същия (макар и на доста повече от 35), но с майка ми живеят в друг град от свекървата и тя не може да се налага! Но отидем ли там и тя като каже нещо, той винаги ще каже "Добре, мамо". Но поне майка ми вече (след повече от 20 години брак) горе-долу се е справила със ситуацията. good
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 10, 2008, 10:56:19 »

Ей, това майките понякога за голямо зло за собствените си деца!
Преди да се запозная с мъжа ми имах друга доста дълга връзка. Младежът наистина беше много свестен и добър, но много се влияеше от семейството си. Тогава се оправдаваше, че иска всички да са доволни, но в крайна сметка попадаше между чука и наковалнята.
Към края на връзката ни ми се беше наложило да излизам на квартира. Той предложи да излезем заедно, макар че не съм го карала и не беше нужно. И двамата бяхме студенти и не разполагахме с излишни пари, но той настояваше и в крайна сметка се съгласих. Когато вече дойде време наистина да се ходи в тази квартира, той ми каза, че размислил и "мама ми каза, че вече няма да ми пере дрехите"....?!
Тогава бях много обидена и разочарована, може би затова и след няколко месеца се разделихме.
Може би сме били и малки, или не знам какво, но днес държа и моето и неговото семейство настрани.
Активен
lambi_1
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #18 -: юни 03, 2008, 10:45:40 »

Горкото момиче! Добре поне, че се е оттървала от тоя "мъж"!  diablo Все пак остава надеждата, че времето лекува всичко ..........  smile
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 01, 2008, 13:55:51 »

 Лошо е когато родителите се намесват така грубо в живота и в решенията на децата си. Всеки живее собствен живот и има право на личен избор...
 Аз казах на нашите, че ще се женя онзи ден. Вече бяхме капарирали всичко и запазили дата. Когато казах на майка ми тя каза само една единствена думичка - "ужас..." Каза го толкова непринудено, че аз просто избухнах в смях  pardon След като спрях да се смея просто и обясних, че искам да имам сватба и че вярвам, че съм срещнала подходящия човек. Тя беше доста скептична по отношение на брака като цяло (доста си е патила жената) и като си тръгнах тя все още беше със смесени чувства въпреки, че ми каза "Ами щом си решила то си е твоя работа..." Два часа след като се прибрах ми се обади по телефона и с ужасно весел глас ми каза "Аз съм купила бонбони и отивам да почерпя съседите заради сватбата"  Bravo
 От тогава всеки ден звъни да ме пита как върви организацията smile
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 04, 2008, 15:05:25 »

Пази Боже от такива „мъже”
И аз съм на мнание, че родителите трябва да са на растояние от младото семейство.Колкото по-далеко-толкова по-леко.Вярно е, че никой не ни мисли повече доброто от родителите ни, но в стремежа си да напътстват повече вредят.Пък в крайна сметка и ние имаме нужда да направим собствени грешки. А  що се отнася до свекървите - никога не съм разбирала тази майчина ревност. И мисля, че самите синове трябва да дистанцират майките си. Пък щом са решили да създават семейства не е ли редно родителите да остават на 2-ри план?
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines