Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 18:14:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Ivana  (Прочетена 11702 пъти)
 
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 10, 2008, 21:06:45 »

Честито! Пожелавам Ви много щастлив и дълъг семеен живот! give_rose
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 10, 2008, 21:07:16 »

Сигурна съм че се е получил хубав празник! heart heart heart
Поздравления! wedding  и очакваме с нетърпение разказа ти !
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #17 -: февруари 10, 2008, 21:20:40 »

Честит празник!Пожелавам Ви ,ако има нещо по велико от щастието и  любовта и то да Ви  споходи!Честито! give_rose
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #18 -: февруари 10, 2008, 22:40:53 »

Честита сватба! Желая ви дълъг и красив съвместен живот изпълнен с щастие и любов и детски смях
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #19 -: февруари 10, 2008, 23:16:04 »

Честита сватба и от мен! Bravo Bravo Bravo
Дълъг, щастлив и хармоничен семеен живот!
Чакаме да разкажеш...
Активен
ivana
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 11, 2008, 01:17:31 »

Здравейте момичета,
благодаря много за подкрепата и пожеланията!Сватбата мина по-добре от очакваното.Снимки все още нямам от фотографа,но по-долу ще дам линк към любителските кадри!Едно не ми хареса....изглеждам като ходеща торта Torte но като се има в предвид,че съм бременна със второто ни дете в края на шестия месец...немога да очаквам друго blum.На някой снимки ще видите и едно малко сладко момиченце в бяла рокличка това е "Малката Булка"-нашата първа дъщеричка!Момичета много съм изморена и ще лягам,но при първа възможност ще пиша да разказвам за купона!!!Беше голямо шоу!И в ритуалната при настъпването,и в ресторанта,с питата,момента с тортата,танците....

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=218184
Активен
bayche
Новак
*
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 11, 2008, 10:20:25 »

Честито Ивана и от мен.
Изглеждаш красива. Малкото слънчице /щерка ти smile/ е голяма сладуранка. Всички изглеждат много, как да го нарека, като в еуфория.... щастливи. Аз ще се омъжвам също на 23.02 и още от сега откачам... защото както теб се справям сама със всичко. Е така е като сме си избрали много работливи9 мъже...  pardon
Хайде като хубавичко си починеш да ни разкажеш повече за този прекрасен ден.
До скоро и ще чакаме с нетърпение...... Good luck
Активен
mileto_stoianova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 11, 2008, 10:46:24 »

Честито и от мен Ивана.Изглеждаш много добре,лъчезарна и свежа.Пожелавам ви дългогодишен и щастлив семеен живот. give_rose
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #23 -: февруари 11, 2008, 17:25:01 »

Честито на първата ни булка за годината  Sunshine Flower  weddingday
Ивана, обичайте се и бъдете все така усмихнати и лъчезарни .... Sunshine била си много красива булка  girl_in_love и роклята ти е много красива и с тази коронка ....  Bravo като принцеса ...  give_rose


* wedding.jpg (14.75 KB, 300x300 - видяно 2616 пъти.)
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 11, 2008, 17:54:24 »

честито и от мен!  give_rose
Много семейно щастие ви желая и да се обичате винаги!  heart
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 11, 2008, 18:10:07 »

Честито и от мен!!!
Пожелавам ви много, много щасливи мигове и винаги заедно!
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 11, 2008, 18:29:46 »

Ivana, много ти е хубаво семейството!!!! пу-пу-пу  good. Пожелавам ви много щастие и любов.
Разкажи как е възприела нещата малката. Сигурно е била като в приказка smile?!
Активен
ivana
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 12, 2008, 09:04:24 »

Искам да споделя впечатленията си от сватбата ни.
1.DJ-това беше DJ DRAGO,наистина съм много доволна!Пуска шеги напълно на място,но едновременно с това непрекали с приказките,пусна всички песни които си пожелаха гостите ни,и го направи без да прескача от един жанр на друг,така че да спече гостите!Още отначало грабна хората и ги вдигна от масите...не ги остави да запът.През цялото време имаше хора на дансинга!

2.Булченски магазин-Магазин "Мирена"(намиращ се в уличката зад черната закусвалня на "Александровска")НАЙ-ДОБРИТЕ!!!Бременна съм в края на 6 месец с 2 дете,а те така ми направиха роклята,че неможеш да разбереш,че съм бременна!Непрекъснато ми даваха съвети кое ще е по-добре и кое не,но никога не ми казаха "ТОВА ТРЯБВА ДА Е,ТОВА,ЩЕ НАПРАВИМ" и т.н.Винаги съгласуваха нещата с мен и ако аз кажа не значи не!!!Едновременно с роклята от тях закупихме чашите,болерото ми,булото,свешите и всичките му там цветета и джунджурийки!Винаги ми помагаха и казваха кое как ще изглежда и кое с кое ще си отива!!! И всичко,бих казала на нормални цени.

3.Ресторант-Хотел "Аква".На самата сватба стана истинско мазало...докато разрязвахме тортата от "публиката" се чуваше "мацай,цапай..."при което мъжът ми ме омаза с торта,следващото се случи и с него...след което по неволя настана бой с торта!!!всичко беше омазано!По едно време приятелите и колегите ни поръчаха 6 ботилки шампански и ни опръскаха целите!Всичко стана в торта и шампанско...и тук е времето за голямото НО,... никой от ресторанта (сервитьори,управител,хигиенистки) неказа нито дума,нито пък ни направиха физиономий.ЕВАЛА.Храната ни дойде точно навреме.Получихме точно това за което се бяхме разбрали за вечеря и беше наистина много вкусно.А да неговорим,че не се наложи да вкарваме нищо допълнително откъм храна.Чиниите бяха препълнени(нещо което не се прави в много ресторанти!!!)Цените им са много достъпни.

4.Торта-сладкарница "Марс" в кв.Меден Рудник,4 етажа, 90 парчета,приятна на вид,не много сирупирана,но и не много суха.Сметана и крем.приятна на вкус.излезе ни 102лв.+50лв.за стойката която като върнеш то дават обратно!!!

5.Фото и видео-Иван Няголов и Бъчваров...все още несме взели видеото и снимките,но когато ги вземем ще пиша впечатления за тях!

това се сешам засега,но ако вие се сетите питайте!!!
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 12, 2008, 09:43:11 »

Радвам се,че този ден е минал без никакви проблеми. Дано и целия ви съвместен живот е щастлив и изпълнен с детски смях!!! ЧЕСТИТО  give_rose
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 12, 2008, 09:49:10 »

Честито! Явно страхотно сте си искарали. Пожелавам ви дълги години семейно щастие  heart
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines